PDA

View Full Version : Някой печелели пари от подобен сайт?



Бloom
01-22-2013, 23:46
http://www.xoxbux.com/?r=rft11 Казват, че печелиш по 1,2$ на месец. И ако викам мой съученици да се регистрират съм щял да спечеля още по 0.60$ Това вярно ли е ? Поне виждам, че е нов до колкото знам има скам сайтове. Поне от това което прочетох в Интернет

dimitar_ak
01-23-2013, 06:35
А защо като демонстрираш сайта даваш реферал адреса си? Тук ли реши да си търсиш реферали?

maistorluk
01-23-2013, 18:13
1. Тука не е мястото да си търсиш рефералчета, доста подличко от твоя страна...
2. Не, нищо не се печели от тея идиотщини, земи си намери истинска работа, недей се занимава с тия простотии. Говоря от личен опит. От март до октомври спечелих невероятните 4 долара!!! Да не повярва човек как забогатях...

MaGuSs
01-23-2013, 20:43
1. Тука не е мястото да си търсиш рефералчета, доста подличко от твоя страна...
2. Не, нищо не се печели от тея идиотщини, земи си намери истинска работа, недей се занимава с тия простотии. Говоря от личен опит. От март до октомври спечелих невероятните 4 долара!!! Да не повярва човек как забогатях...

Това, че ти не си спечелил, не значи, че другите не могат ;) Аз печеля по 2$ на 10 дена. Започнах преди 1 месец в един PTC сайт доказан в целия свят /за подсказка от 2007 е този сайт/. След още един месец смятам да правя по 2-3$ на ден. След това още инвестиции от тези спечелените и к'во? Не съм дал и 1 стотинка от джоба си и не съм губил на ден повече от 10 минути в този сайт.

maistorluk
01-24-2013, 11:46
Това, че ти не си спечелил, не значи, че другите не могат ;) Аз печеля по 2$ на 10 дена. Започнах преди 1 месец в един PTC сайт доказан в целия свят /за подсказка от 2007 е този сайт/. След още един месец смятам да правя по 2-3$ на ден. След това още инвестиции от тези спечелените и к'во? Не съм дал и 1 стотинка от джоба си и не съм губил на ден повече от 10 минути в този сайт.

Цели 2 долара - ти си забогатял бе човек!! Аз дето си печеля сравнително добре пак от интернет и не се занимавам с тъпи реклами и тем подобни... Тея 2 долара ги правя за 7-8 часа без да съм на компа изобщо. Който е навит да си се заблуждава че ще печели нещо от тея простотии. И само за протокола-от кой сайт? Необъкс или Кликсенс. За втория съм по склонен да смекча мнението си защото там поне няма реферали за наемане.

anonymous908491
01-24-2013, 16:13
Това, че ти не си спечелил, не значи, че другите не могат ;) Аз печеля по 2$ на 10 дена. Започнах преди 1 месец в един PTC сайт доказан в целия свят /за подсказка от 2007 е този сайт/. След още един месец смятам да правя по 2-3$ на ден. След това още инвестиции от тези спечелените и к'во? Не съм дал и 1 стотинка от джоба си и не съм губил на ден повече от 10 минути в този сайт.

Отказа се от биткойнт простотията или схавана, че със смешната си машина нямаш шансове ?
2$ за десет дена, а някои хора не работим за по-малко от 10 на час.

MrCreeper
01-24-2013, 16:53
Отказа се от биткойнт простотията или схавана, че със смешната си машина нямаш шансове ?
2$ за десет дена, а някои хора не работим за по-малко от 10 на час.

Tвоята работа я видяхме колко добре се получава :)

MaGuSs
01-24-2013, 20:44
Пич днеска от моя PTC сайт спечелих 25$, даже без да сядам на компа. Бях си на училище прибирам се и гледам в историята че съм спечелил 25$ от бонус реклама. Сега инвестирах в реферали и прогнозата ми е 3$ на 5 дена. М дам трябват още инвестиции в реферали... вс епак започнах преди 1 месец и не съм дал и 1 стотинка, а работата ми е 5 минутки да си кликна 10 реклами по 10 секунди, минутка и 40 секунди...другите 3 минути си гледам статистиката на рефералите и си мисля нататъка какво да правя, че да печеля повече. Това много ли е изморително. Познавам хора, които печелят по 10$ на ден. Сметни го 300$ на месец в плюс и отделно от това и бачат....

anonymous908491
01-24-2013, 21:35
Пич днеска от моя PTC сайт спечелих 25$, даже без да сядам на компа. Бях си на училище прибирам се и гледам в историята че съм спечелил 25$ от бонус реклама. Сега инвестирах в реферали и прогнозата ми е 3$ на 5 дена. М дам трябват още инвестиции в реферали... вс епак започнах преди 1 месец и не съм дал и 1 стотинка, а работата ми е 5 минутки да си кликна 10 реклами по 10 секунди, минутка и 40 секунди...другите 3 минути си гледам статистиката на рефералите и си мисля нататъка какво да правя, че да печеля повече. Това много ли е изморително. Познавам хора, които печелят по 10$ на ден. Сметни го 300$ на месец в плюс и отделно от това и бачат....

Не мисля да си губя времето със сметки, не аз, а ти, ще стоиш гладен. Мен не ме бърка как си губиш времето и какви мечти имаш.


Tвоята работа я видяхме колко добре се получава :)

Работата, от която изкарвам пари няма да я видиш с висене по смотаните сайтове. Виждал си неща, които ми отнемат по-малко от час работа, но са нещо, което ще ти отнеме цял живот на теб.

MaGuSs
01-24-2013, 21:54
Не мисля да си губя времето със сметки, не аз, а ти, ще стоиш гладен. Мен не ме бърка как си губиш времето и какви мечти имаш.



Работата, от която изкарвам пари няма да я видиш с висене по смотаните сайтове. Виждал си неща, които ми отнемат по-малко от час работа, но са нещо, което ще ти отнеме цял живот на теб.

Ти не мислиш, но аз мисля. За мене 5 минутки на ден са нищо. А я ми прати на ЛС, нещо което "ти" си правил, дето на мене ще ми отнеме "цял живот" ?

maistorluk
01-25-2013, 10:31
Безсмислени са тия неща. Който има времето да се занимава. Не мога да отделям време за нещо което ще ми донесе примерно 2-3 долара на месец.

MaGuSs
01-25-2013, 16:41
Безсмислени са тия неща. Който има времето да се занимава. Не мога да отделям време за нещо което ще ми донесе примерно 2-3 долара на месец.

В началото ще ти носи 2-3 долара, но инвестирайки в реферали и представи си имаш 300 реферала и кликат по 2 реклами средно ще имаш по $3 на ден, $91 на месец, $1109 на година, а това си е само работа за 5 минутки на ден.

А ако си ultimate юзър с 4000 реферала и 2 клика средно, $80.30 на ден $2409.00 на месец $29309.50 на година.

И понеже съм си инат и съм почнал няма да се откажа...

anonymous908491
01-25-2013, 16:51
В началото ще ти носи 2-3 долара, но инвестирайки в реферали и представи си имаш 300 реферала и кликат по 2 реклами средно ще имаш по $3 на ден, $91 на месец, $1109 на година, а това си е само работа за 5 минутки на ден.

А ако си ultimate юзър с 4000 реферала и 2 клика средно, $80.30 на ден $2409.00 на месец $29309.50 на година.

И понеже съм си инат и съм почнал няма да се откажа...

Няма ли да ти е по-лесно да спечелиш милионите от щатската лотария, там поне има минимални шансове.

MaGuSs
01-25-2013, 18:12
Няма ли да ти е по-лесно да спечелиш милионите от щатската лотария, там поне има минимални шансове.

Ако имах $3 милиона бих пуснал някъде към 10000000 комбинации, защо не ? Поне ще съм сигурен, че ще спечеля :D

maistorluk
01-25-2013, 18:46
В началото ще ти носи 2-3 долара, но инвестирайки в реферали и представи си имаш 300 реферала и кликат по 2 реклами средно ще имаш по $3 на ден, $91 на месец, $1109 на година, а това си е само работа за 5 минутки на ден.

А ако си ultimate юзър с 4000 реферала и 2 клика средно, $80.30 на ден $2409.00 на месец $29309.50 на година.

И понеже съм си инат и съм почнал няма да се откажа...

Нали се сещаш че никой не е махнал от тея 30 хиляди долара на година разходите за подновяването на рефералите... Също че и трябва понякога да се рециклират. Абе няма хляб в тая работа. Каквито и доводи да ми представяш няма да ме накараш да мисля различно... Поне тука при мене има опит в тая работа. 7-8 месеца се занимавах като тебе и кво - 40 реферала и 4 долара спечелени, и то беше последния месец ей така защото ми трябваха спешни пари. Истината при такива програми са директните реферали. Ако нямаш - ще лапаш мухите. И както каза papugai ще ти е в пъти по лесно да спечелиш от лотарията от колкото да си докарваш стабилен доход от тоя сайт...