PDA

View Full Version : Как възприемате хората с различна сексуална орентация ?



vikijo98
01-23-2013, 10:38
Как възприемате хората с различна сексуална орентация ? имам го за тема по бг и искам да чуя и вашто мнение

Canis_Dirus
01-23-2013, 10:48
http://www.youtube.com/watch?v=x8PohLVMpKM

http://www.youtube.com/watch?v=nUOH7nrVfys

xXxPETYAxXx
01-23-2013, 11:08
Не ми пречат. Това си е техен личен избор и не ме засяга.
Тъпо е както и хетеросексуалните да линчуват хомосексуалните, така и хомосексуалните да се натрапват и да се вдигат на протести.

Foxa^
01-23-2013, 11:22
FAGS ARE GAY !

draid
01-23-2013, 11:31
Стига да не ми правят паради и т.н. ми е все едно.

marilyn
01-23-2013, 12:14
Нямам против, всеки е свободен да обича и спи с който иска. Аз съм ЗА еднополовите бракове, защото иначе е дискриминация. Като цяло ми се струва, че тая тема ще се разрасне в един безсмислен спор и накрая ще бъде заключена. Поне наблюденията ми по стари теми относно подобни въпроси, показват именно това.

GLaDOS
01-23-2013, 12:52
Нямам против, всеки е свободен да обича и спи с който иска.

Но не одобрявам парадирането.Прекалено изкуствено и нагло ми изглежда.
Стига да не ми се демонстрира,нямам против.

Vanchhh
01-23-2013, 12:55
Не съм се сблъсквал засега, но и те са хора.. не можем да ги приемаме като извънземни..

NomNomNom
01-23-2013, 13:54
FAGS ARE GAY !

HOMOSEXUALS ARE FAGS
THEREFORE THEY ARE GAY

tori
01-23-2013, 14:01
Ами не ми пречат, даже им се кефя и съм много за еднополови бракове. Проблема, както казаха горе, е в това, че някои хора го натякват и така нататък.

shmatarok
01-23-2013, 14:02
Стига да не парадират с хомосексуалността си, нямам нищо против тях.
Е, понякога ме е яд, че някой симпатяга всъщност се оказва на левия бряг, ама какво да се прави. 8-)

strawberry88
01-23-2013, 14:06
И на мен не ми пречат.

stambelan
01-23-2013, 14:27
Някой каза: Педалите са кофти работа, защото са взели най- лошото от мъжа и от жената. Не знам дали е така, а и не искам. Няма никой, който да е минал под дъгата и да се е върнал от там, което сочи, че е хубаво. Лично аз не съм любопитен. Педалът е като отровните змии, настъпиш ли го ще те ухапе, но ако го хванеш за опашката може да правиш с него, каквото си поискаш. Дрехите в секса прикриват истинската същност на човека. А тя е, че човек зад човека е звяр. "Живота е колело, веднъж си горе, веднъж си долу." Важното е да държиш кормилото здраво и да натискаш педалите. Педерастите са забавни, когато си трезвен. Те са като секта- колкото са ти по-интересни, толкова почваш да ги разбираш и няма да усетиш, кога ще лапнеш нечия пишка, така просто от интерес. За това мъжете изпитват отвращение от тях, това всъщност е подсъзнателен сигнал за опасност. Тъй, че гейовете или педалите да не се сърдят за това, че не ги разбират. Разбирането е опасна работа. Особено, когато е свързано с педали. Днешните обратни се обиждат, като им казват "педали", искат да им викат "гейове". Каква е разликата? Нали не им казват гъзоебци, гъзослагатели, дупедавци, куроеди и т.н. Мисля, че това нарушава гордостта им, макар, че горд педераст не звучи въобще гордо. Те би трябвало да могат да го преглътнат, като се има предвид, какви неща гълтат. При тази игра на думи, не знам в какъв смисъл да използвам думите- обиждам или уважавам. Някой да те обиди или да те уважи. Не в гъза, а около! Щом ги влече... Изобщо цялата тази работа прилича на сегашния расизъм- ако кажеш, че не си расист негрите ще те застрелят, защото не си бил искрен. Не обратните са проблема, а необратните са проблема на обратните. Всички трябва да имат равни права, но и задължения. Но нека правота на глас, не се обръща в право на гъз. Щото има хора, които не искат да си дадат задника. Въпрос? Ако пасивните се наричат "нежен" пол, как би трябвало да се наричат активните гейове? Наежен пол естествено. Това, че искат да разширят кръга си ( не своя, които са разширили вече), а този на партньорите си, не означава, че трябва да им се огъзи цялото мъжко съсловие. Затова жени, пазете ни! На изчезване сме. Лесбийките са още по-забавни от педалите. Агресивността им ги прави острие на обратното движение. Те са неспокойни, недоволни и винаги в бойна форма. Казват, че клиторът е закърнял мъжки полов орган. Това предполагам, че са го измислили лизбийките/лесбийките. Да помислим от тяхна гледна точка. Като мъже. ЛеБлебийките са като мъжете, които са загубили ерекцията си. Ето това е истински ужас. Да имаш желание, но да нямаш възможност. Дори надежда. Така че не им се сърдете. Най-развития клитор, е по-малък от най- малкия пенис. Меренето на пишки е навик, който рано или късно води до комплекси. При някой хора успеха и ауспуха са пряко свързани. Колкото повече педали, толкова повече свободни жени. " Я надуй Дядо кавала, да не го надуя аз." (неизвестен педералисимус).

(Педералисимус е най- високото бойно звание в армията на гейовете.) Гейовете гонят до дупка (и малко след нея) Нормалните мъже гонят до втора дупка. Шведите не обичат да седят с надеждата, че са винаги прави. Еволюцията на масата е завършила. Тя никога няма да застане на 2 крака. Не обръщайте масите, не ги превръщайте в курви. Защо земята в идеалния център е най- скъпа, а около него по-евтина? Защото всички искат да са там. Това идва от платените сексуални услуги. Най- скъпо се плаща за секс в идеалния център (отзад), а навсякъде другаде е по-евтино. Всеки иска да те прасне в идеалния център. Приликата между хуя и университета е, че не само трябва да влезеш, но и да го изкараш. Ако на света имаше само един Педал всички щяха да го смят за душевно болен и тотално превъртял. А сега, като са много, на хората им се струва нормално... Но педалите пак си остават душевно болни. И все пак вие сте абсолютно свободни да практикувате гъзоебството, както сте свободни да сте невротични шизофреници или душевно болни същества. Просто не разпространявайте болестта си на другите - особено на деца. Това нарушава техните права.

vikijo98
01-23-2013, 15:26
mersii

Amore-Mio*
01-23-2013, 17:31
Нямам нищо против.
Всеки си има личен живот и всеки сам за себе си решава какво да прави, какъв да бъде и никой няма право да налага мнението си и да дискриминира различните. Просто е глупаво.

Имам познат, който е "на левия бряг" и не ми пречи. Даже може да си говоря с него без проблеми, докато съм забелязала, че много хора, главно момчета, го нападат и се правят на интересни.
Такива хора са ми противни, именно защото нямат нищо в главата си, че да проумеят, че техния живот си е техен, неговият - негов.

Azoria
01-23-2013, 17:39
Прекрасно ги възприемам. Колкото аз имам право, толкова и те.

п.п.: Не се взимайте толкова насериозно. никой не е длъжен да се съобразява с вашите претенции.

granger
01-23-2013, 17:40
Прекрасно ги възприемам. Колкото аз имам право, толкова и те.

п.п.: Не се взимайте толкова насериозно. никой не е длъжен да се съобразява с вашите претенции.
so true!

DENKAZ
01-23-2013, 18:55
Ми не съм против, но и не ги подкрепям на 100%. Хубаво е да се осиновяват деца и т.н., но ако се разрастнат прекалено много нещата, няма да остане за осиновяване.
П.П. 2010 май имаше такава тема.

LDR
01-23-2013, 21:58
Всички сме равни и имаме право да обичаме!
Твърдо ЗА съм, стига да не се прекалява!