PDA

View Full Version : Кво, кво, квоо да правяя :)(



CoockieMonster
01-23-2013, 12:17
На 15 съм. Гаджето ми е на 18.
Докато бях 1 смяна аз нито един път не съм излизала с приятелки без него. Твърди, че съм много хубава и някои щя. да ме заглежда. Та, така. Не ми дава да излизам без него.
Вчера си говорехме и ми каза, че докато аз съм 2 смяна ще излиза с приятели.
Ок, приех го.
Обаче той излиза през петък. И тук в града и не пускат по дискотеките без подкуп, ако си под 18.
И аз затова не излизам с него, пък и твърди че не може да се напие с мене.
Какво да правя?
Не ми дава да се виждам с приятелки, а той с неговите е постоянно, дори някои път се влачат с нас..
Ако има зн ходиме от 6 месеца, от 1 месец положението е такова. Смис от един месец се вижда с тях, а аз не съм излизала по женски от 5 месеца.
Помощ!
Прави неща, които на мене не дава.
Винаги се оправдава " Аз съм момче и е различно"

xXxPETYAxXx
01-23-2013, 12:21
Щях да кажа да си поговорите, ама като видях последния ред ми стана ясно, че си се опитала да разговаряш по темата. Обесни ли му, че това, че ти няма доверие те обижда или просто го нападна с "Защо ти можеш, а аз не?!"

Ако не става с приказки - действай и му бий шута. Не е редно да те командва така и да ти е като сянка!

nymphadora
01-23-2013, 12:27
the fuck did i just read..
даже не ми се философства,ще кажа просто,че и двамата сте малоумни.

CoockieMonster
01-23-2013, 12:30
Е казва "Не можеш и ти, защото си много хубава, някои ще те заглежда. Ще заглеждаш и ти. Можеш да ме зарежеш заради друг. Каза, че има разлика понеже съм била малка и глупава, някои може да ми направи нещо."
Лошо, лошо..
nymphadora Философствай де! ;д :)

xXxPETYAxXx
01-23-2013, 12:33
Нарекъл те е малка и глупава, която ако оставя сама да излиза 2 пъти в седмицата - ще си хване друг, а ти още си с него?!

CoockieMonster
01-23-2013, 12:34
Да, много го обичам. Нереално, но факт.

CoockieMonster
01-23-2013, 12:41
А, забравих.
Казва, че приятелките ми са курви и ще ме водят по мъже! И затова не ми дава. Викам му " мога да се пазя", а той "те няма да те питат, направо налитат" ...........

urlittlelady
01-23-2013, 12:41
не се обиждай.. но ти се държиш като "малка и глупава"... стегни се :)

xXxPETYAxXx
01-23-2013, 12:48
Чувствам се ужасно. :Д
Ревност? Сериозно?
Аз и гаджето сме си забранили да си пишем и говорим с други. А ако сефте харесаме някоя снимка на друг-друга- Край! :Д
Ходим от 6 месеца и ми е перф. така. :) !! Ревнувай я, а така.
Само една ревнивка, същата като тебе, разбира какво ти е !!

Това със снимките и писането с други - сериозно ли?!?!?!
И като ти е перфектно така, що пусна тая тема?! :D

GLaDOS
01-23-2013, 12:57
Винаги се оправдава " Аз съм момче и е различно"
Тъпа си.Нека те прави на какфото си иска.
П.П. Никога не съм го разбирал това (описаното по-горе) .

CoockieMonster
01-23-2013, 13:05
Перф ми е, че не си пишеме с другия пол, ама да не излизам с приятелки не ми е перф!!
Аз какво мога да направя, не ме нападайте, кажете !!

xXxPETYAxXx
01-23-2013, 13:09
Вариант А) Противопоставяш му се на глупостите

Вариант Б) Директно късаш с него, поради отношението му

Вариант В) Свикваш с това положение

HollyGolightly
01-23-2013, 13:10
the fuck did i just read..
даже не ми се философства,ще кажа просто,че и двамата сте малоумни.
Кратко, точно и ясно.
А ти продължавай все така да го слушаш и изпълняваш всичко , което ти казва.

alskdjfhg
01-23-2013, 14:50
Дори и сега да му се връзваш, един ден ще ти писнат те ограничения и ще го зарежеш.. от личен опит ти казвам. Но като цяло не си заслужава да ограничаваш контактите си с други хора/особено с приятелките ти/ заради него.

TheBeliever
01-23-2013, 15:05
Хах, за едно е прав - малка и глупава си. Той го знае и се възползва на макс.

FuCKkK13
01-23-2013, 15:14
боже мой ... абе какви са тия затвори бе ? вие нормални ли сте ? при една хубава връзка хората си имат доверие,имат време заедно,време с приятели и лично време.. в случая,когато си момиче личното време е за разкрасяване.. какво е това задушаване ? вие наред ли сте ? още толкова ви давам и от задушаване ще скъсате рано или късно... разнообразие ? или тая дума ви е чужда... извинявай ама ако продължите така след време и до магазина няма да ти дава да идеш.. какво означава ти си хубава ? други хубави момичета няма ли,че той да НЕ може да загледа друга ? има нали ?! обаче все пак излиза с приятели,а на теб не дава.. и какво значи ще ме оставиш и ще тръгнеш с друг ? извинявай ама си на 15,да не мислите да се жените ? баси малоумната работа.... ти си на 15 и си глупава като за 3,ония е на 18,забелязал е и си те върти на малкия пръст... я се стегни.. един хубав разговор без да отстъпваш,държиш се като зряло момиче и му казваш така и така от сега нататък става така и така ,ако не ти изнася ей там е вратата.. искаш не искаш това е.. или почвате да сте нормални, или късате .. ако го оставиш да си прави каквото иска след време и приятелите си ще загубиш заради него и всичко .......

FuCKkK13
01-23-2013, 15:16
Перф ми е, че не си пишеме с другия пол, ама да не излизам с приятелки не ми е перф!!
Аз какво мога да направя, не ме нападайте, кажете !!

а па за тебе нямам думи................ как може да не вярвате толкова на половинките си.. не сте ли разбрали,че ако някой иска да направи нещо ще го направи .. ако иска да ти изневери ако искаш го вържи ама пак ще намери начин да се обади и да си викне някоя да му направи кефа та и вързан да е........ ако не иска - ако ще и тя да го върже пак нищо няма да направи...... тъпа история

abvd
01-23-2013, 15:20
тоя ще излезе с ивинение "буклук" как тъи няма да ти дава да се виждаш с приятелите си?! той да не би случайно да ти е родител или к'во ... не можел да се напие с тебе ОМФГ , що за човек O.O най-добре за*би всичко и търси друг.. ;) успех.

FuCKkK13
01-23-2013, 15:23
тоя ще излезе с ивинение "буклук" как тъи няма да ти дава да се виждаш с приятелите си?! той да не би случайно да ти е родител или к'во ... не можел да се напие с тебе ОМФГ , що за човек O.O най-добре за*би всичко и търси друг.. ;) успех.
ти остави него ама тя каква трябва да е,че да му се връзва на акъла.. ако беше на 12-13 бих я разбрала ама на 15 би трябвало ако и е първото гадже поне да има наблюдение отстрани как изглеждат другите връзки ...

sexa_na_kompleksa
01-23-2013, 16:01
the fuck did i just read..
даже не ми се философства,ще кажа просто,че и двамата сте малоумни.

True story...

Vici0us
01-23-2013, 16:20
Дръж си на своето,това че сте заедно не означава той да ти казва какво да правиш пък и те те заглеждат не ти тях приятеля ти е обсебващо ревнив.

anonymous708973
01-23-2013, 16:28
Излез с приятелки. Като те попита вечерта какво си правила, най-спокойно му казваш, че си била на кино/кафе/разходка в парка. Без значение какво ти каже, му кажи, че това е новото положение и че има много по-голяма вероятност да се разделите заради нелепите ограничение отколкото заради трети човек.
Осъзнай се и си тежи на мястото.

Просто... като си представя някой от съучениците ми да си третира така приятелката, припадам от смях. Да не си мислиш, че на 18 е много голям? Че те един сериозен процент от 18-годишните са пълни келеши, които не знаят как да си го държат в гащите. Като станеш на 18, ще видиш.

Azoria
01-23-2013, 17:19
Винаги се оправдава " Аз съм момче и е различно"

Е това някой като ми го изцепи и ще му резна крилата на минутата.

Amore-Mio*
01-23-2013, 17:23
Обясняваш му ситуацията и си излизаш с твоите си приятелки.
Това дали си момче или момиче - няма значение, ние сме си социални "животни" и всеки има нужда от лично пространство, свобода.
Ако не те разбере - то тогава няма смисъл да си с някой, който те задушава по всевъзможни начини, слага ти забрани, а самия той прави, каквото си иска.

CoockieMonster
01-23-2013, 17:55
Аз не мога да скъсам с него, поради факта че го обичам.
Аз спа с него.
Яко ли е да скъсам с него и да ми се носи име после? И преди да кажете- да си мислила. Ще кажа- промени се, преди не е бил такъв.
И аз ако му каза " Искам свобода.." Ще каже " Ок, ама и аз искам и тогава да не ме ревнуваш."
А това знам какво значи.
Ще правя каквото си поискам, мисли му. Ще те карам да ме ревнуваш до лудост... Мале, мале

Azoria
01-23-2013, 17:57
Аз не мога да скъсам с него, поради факта че го обичам.
Аз спа с него.
Яко ли е да скъсам с него и да ми се носи име после? И преди да кажете- да си мислила. Ще кажа- промени се, преди не е бил такъв.
И аз ако му каза " Искам свобода.." Ще каже " Ок, ама и аз искам и тогава да не ме ревнуваш."
А това знам какво значи.
Ще правя каквото си поискам, мисли му. Ще те карам да ме ревнуваш до лудост... Мале, мале

Боже, колко си глупава :shock: Остани си до края на живота с него, че ако го зарежеш край с репутацията ти... :lol:

TheBeliever
01-23-2013, 17:59
Какво име ще ти се носи? Спала си с гаджето си, не с половината квартал.

И той няма право да ти казва абсолютно нищо, при положение, че ти искаш не друго, а равни "права". Както той може да си излиза с приятелите, така и ти можеш. Не можеш ли да го разбереш това?

anonymous708973
01-23-2013, 18:03
Аз не мога да скъсам с него, поради факта че го обичам.
Аз спа с него.
Яко ли е да скъсам с него и да ми се носи име после? И преди да кажете- да си мислила. Ще кажа- промени се, преди не е бил такъв.
И аз ако му каза " Искам свобода.." Ще каже " Ок, ама и аз искам и тогава да не ме ревнуваш."
А това знам какво значи.
Ще правя каквото си поискам, мисли му. Ще те карам да ме ревнуваш до лудост... Мале, мале

Никакво име няма да ти излезе. А и някой да каже нещо, пука ли ти? Спала си с приятеля си, какво нередно има в това?

Не може ли да седнете и като големи хора да се разберете никой да не кара другия да ревнува? Той е на 18, не на 8.
Айде говори с него и сподели какво е казал.

nymphadora
01-23-2013, 18:08
Момиче,адски си заблудено.Да не сме в 20ти век,или в турско село,че да ти излезе име.

Чакай малко,да не сте помаци,или да живеете в някое потурчено село?Само там мъжете се държат по този начин с жените.
Всъщност и на много други места..

black pearl
01-23-2013, 18:21
За бога, отдавна мина времето , когато мъжът е над жената.....
Ако съм на теб- да съм му била шута ако се държи така....
П.С обясни му , че няма как ти да не можеш да излезеш с приятелките си, а той да си прави каквото си иска.. и не смятам , че има правото да ти ограничава социалните контакти.. :)

leadyflame
01-23-2013, 19:18
ахахаха, ужас, понякога хората наистина ме изумяват в ограничението на собствената личност да бъде, в името на нещо което мозъка ни поддържа като идея, уж за собствено удоволствие и това на партньора.. а то какво става всъщност

TROLLDADLOLCAKE
01-23-2013, 23:12
Не , че нещо ама .. това си е чист ПСИХИЧЕСКИ ТОРМОЗ , ти ходиш ли с него или си на затвор ?!

Tsukuda_Hiroshi
01-24-2013, 04:46
Така е като си си хванала турче за приятел. Скоро ще носиш и забрадка.

CoNviCt
01-24-2013, 05:17
Правиш каквото искаш. Не те ебе за никого.

tigity
01-24-2013, 05:45
боже... той как така ти забранява... следи ли те xD ... я си гледай живота!!!! ... излизаи си с приятелки и изобщо не му казвай ... ;) тва неговото се нарича ---> навлизане в личното пронстранство!

bloodyF
01-24-2013, 05:47
Нарекъл те е малка и глупава, която ако оставя сама да излиза 2 пъти в седмицата - ще си хване друг, а ти още си с него?!

то е факт , че тя е малка и глупава, иначе нямаше да са заедно
...

minchorna
01-24-2013, 06:11
Той пък защото е много голям..На години да,но на акъл е по-малък от теб :)

CoockieMonster
01-24-2013, 10:26
Ако скъсам с него сега ще имам име, защото съм на 15 и не съм девствена. Да, трудно е да ме разберете..
Днеска една приятелка ще идва в нас. Довечера ще говоря с него, дано се оправим!
Аз много го обичам!!
Хората са прави, като казват " Любовта е сляпа." ;х Примирявам се, за да бъда с него. Много нерви съм хвърлила по тая връзка няма да за*ба всичко така :С

minchorna
01-24-2013, 10:31
Ако скъсам с него сега ще имам име, защото съм на 15 и не съм девствена. Да, трудно е да ме разберете..
Днеска една приятелка ще идва в нас. Довечера ще говоря с него, дано се оправим!
Аз много го обичам!!
Хората са прави, като казват " Любовта е сляпа." ;х Примирявам се, за да бъда с него. Много нерви съм хвърлила по тая връзка няма да за*ба всичко така :С

Приятно трошене на главата...какво име ще ти излезе ?9ти клас си,ако съм сметнал правилно,пак много си издържала..

CoockieMonster
01-24-2013, 10:38
8ми съм. Ще се оправим, ще съм инат тоя път :Д

minchorna
01-24-2013, 10:40
8ми съм. Ще се оправим, ще съм инат тоя път :Д

1.С ината доникъде няма да стигнеш,напротив
2.Такива връзки тип "затвор" няма да доведат до нищо хубаво
3.Не си мисли,че е единственото и последно момче
4.Не си мисли,че като се следите така,ако реши няма да ти изневери :)

CoockieMonster
01-24-2013, 10:44
Ние сме си я направили тая връзка.
Толкова сме ревниви и двамата, че просто няма до къде :хх
Знам, не е единственото. Но как да го приема? ;с Моите очи виждат само него.. ;;

minchorna
01-24-2013, 10:47
ок,казах ти,колкото и да ревнуваш ,ако е решил ще ти изневери..напротив...дайте си свобода и ако останете заедно значи сте един за друг ;) такива дръж ме,за да не си тръгна са пълна простотия :)

abvd
01-24-2013, 11:38
@CoockieMonster к'во бях написал "Зарежи не се занимавай" , сега като ти чета коментарите имам чувството че си не по голяма от 12 .... с адски детския ти акъл не си за никаде (без да се обиждаш) ии.. да , не говори с него удари един телефон и му кажи че късате .. момчета много т'ва че го обичаш и той те провокира по един или друг начин не те прави щастлива , няма смисъл да се занимаваш със човек който не те цени и който ти казва какво да правиш и какво да не правиш.

anonymous708973
01-24-2013, 11:43
Ако скъсам с него сега ще имам име, защото съм на 15 и не съм девствена.

И планираш да чакаш до 16-17-18, за да не ти излезе име ли?

Еми, като си толкова глупава, няма да излизаш с приятелки по женски и това е.

BamBamBo
01-24-2013, 12:48
Ооо,това е абсурдно,но доста често срещано.
И защо ще те нарича малка и глупава,при положение,че е на 18(едва ли се отличава с повече интелект)?!
Отстрани погледнато и аз бих ти казала да скъсаш с него,но ти нали го обичаш.
Историята е детска,нормално е,но е нужно доверие.Няма право да ти забранява каквото и да било,постави му ултиматом или да те пуска сама и да ти има доверие или късате,така има голяма вероятност да разбереш дали наистина държи на теб.
Ти не си негова вещ,а човек със собствени нужди.
Момичетата не могат без приятелки.

Naive
01-24-2013, 12:49
Леле, колко объркани хора има. :Д
То това никаква връзка не е..

Tsukuda_Hiroshi
01-24-2013, 12:56
You bit*h! Хората ти казват какво да правиш, ти пак си знаеш твоето... За какво тогава си губиш времето с тия форуми и искаш чуждо мнение? Като ти виждат очите само него - стойте си... То как няма да ти виждат очите само него, като не излизаш... WTF и простотия...?

marin_9867
01-24-2013, 16:49
Мале бате не знаех, че има толкова тъпи хора... (Не се обиждай) Обаче той е с теб само заради едното ..... Сещаш се няма нужда да казвам. И щом не искаш да късате с него ще ти излезе друго име сто процента той е казал на приятелите си кво прави с теб и как го слушаш като малко кученце дето му хвърлят топка а той я носи... Ти си му неговото куче РАЗБЕРИ ГО ! ;)
Колкото по-рано толкова по-добре ;)

HollyGolightly
01-24-2013, 17:07
Влизаш тук, искаш съвет, всички си казват единодушното мнение, но тъй като то е различно от това, което ти си си представяла почваш да се оправдаваш и да спориш. Ами стой си с него, като ти каже нещо да не го правиш, не го прави. Скоро ще почне и да те наказва сигурно.Приятелката и щяла да идва на гости, а тя ще му се обяснява...:? Просто винаги съм се чудела на някой познати как го позволяват този контрол. Тъжното е, че не става дума само за тинейджъри ами и за зрели жени.
И да, с право ти казва, че си глупава понеже ако не си, нямаше да му се оставяш така, и той го знае. (обиждай се колкото си искаш)

12h
01-24-2013, 20:43
От една страна е сладко, че се притеснява за теб, но това вече е прекалено, все едно си негова собственост. Ако е със сръбски произход е ясно защо е такъв, но ако не е не знам. Съученичката ми имаше подобен проблем. гаджето й я следеше и й вдигаше скандали всеки път щом тя излезеше някъде без него или без да му каже. Тя си загуби девствеността с него и доста го обичаше, но накрая й писна и го заряза.