PDA

View Full Version : Широк силиконов калъф за телефон



SlaDk0b0nb0nChe
01-23-2013, 13:08
Преди няколко дни си поръчах силиконов калъф за телефона ми (моят не е точно blackberry bold, но е с размерите на блекбери) оказа се, че отстрани е по-широк с около 1-2 см. Някакви идеи как да го стесня, за да пасва точно на телефона ми ? :)

MinichkaMilichka
01-23-2013, 13:21
Дай снимка на телефона ти и на калъфката ако може да са един до друг ще е най-добре. Поне да видим колко е разликата.

SlaDk0b0nb0nChe
01-23-2013, 13:26
http://prikachi.com/images/346/5775346y.jpg изглежда доста, но е около 2 см

MinichkaMilichka
01-23-2013, 13:37
Както прочетох по горе си го поръчал. Няма ли начин да го върнеш защото ако беше от нормалните калъфчета щеше да е лесно .. отиваш при баба реже - шие - прешива ... но това е силиконово калъфче и не може. Предлагам ти да си купиш специално за твоят телефон и да продадеш тази на някой твой приятел ако има Блекбери или на пример в Продавалник. Аз не знам да може да се смалява. И ако искаш може да си напишеш марката и модела на телла тук но все пак знай че на снимката не си личат тези 2 сантиметра но така като кажеш 2 сантиметра на 1 линия това е голямо пространство. А да те попитам като си сложиш телла вътре и като го обърнеш той пада или се крепи? Защото ако се крепи и не изпада пък и ако не шава много много си го задръж. Аз така бих направила и не ти препоръчвам да си копуваш калъфки протектори и защитници за телефон от интернет. Ако можеш го върни ;) Sorry Че е толкова дълго но реших да ти кажа това .

SlaDk0b0nb0nChe
01-23-2013, 13:44
Не, не пада; не съм го мерила с линийка, но отблизо изглежда доста,заради това казах 2 см :D За сега ще го задържа иначе, но исках мнение защото ако сложа нещо за да стои по-плътно ще е по-добре, но и да няма какво да сложа явно така ще остане :)

MinichkaMilichka
01-23-2013, 13:51
Ииии др може да направиш. Сега се сетих за това. Постави телефона по средата на калъфчето и го дръж там.Вземи нещо розово като калъфчето и го сложи около телефона за да го задържа по добре а и да не си личи. Само глупости измислям ама може и да стане :D

MinichkaMilichka
01-23-2013, 13:53
А относно розовото нещо емии не знам какво може да сложиш :D Пластелин може XD Отново някаква тлупост от моя страна :D

SlaDk0b0nb0nChe
01-23-2013, 13:56
:D Пробвах с хартийка (бяла) по-добре стои като е с хартийката, може да измисля нещо. Благодаря за отговорите :D :)