PDA

View Full Version : Не споделям любовта



anonimen97
01-23-2013, 13:29
Има едно момиче в класа ми дет ме харесва, но аз не ......
ми честно казано аз съм "най-калния" от нашия клас и се учудих, че ме харесва и нейните приятелки ми казаха. истината е че харесвам друго момиче и се чуда дали ме харесва и тя - много се закача с мен - опита се да ме удуши с върже за скачане, все ми бута нещата от чина на земята, разля ябълков сок върху мен, удря ме (при това доста силно), опита се да ме направи импотентен и още мн други....
та имам малък проблем с "гаджосването" - нз какво да права за да станем "официални" гаджета , нз кво да правя докато сме гаджета и нз кво да правя ако се сблъскам с някакъв междугаджески проблем и нз как да скъсам и нз какво да правя след като скъсам, нз колко време трябва да мине преди да си хвана друго гадже и нз да общувам когато си купихме компа си казах "добре дошъл комп и сбогом социален живот" :X
ИиИ какво да гледам за гадже - външния вид , характера или и двете... и как да отрежа момичетата които не харесвам..... и за малко да забравя аз съм от "затворения" тип хора или поне много често ми го казват

GLaDOS
01-23-2013, 13:52
истината е че харесвам друго момиче и се чуда дали ме харесва и тя - много се закача с мен - опита се да ме удуши с върже за скачане, все ми бута нещата от чина на земята, разля ябълков сок върху мен, удря ме (при това доста силно), опита се да ме направи импотентен и още мн други....

:razz: :razz: :razz: Без коментар.

anonimen97
01-23-2013, 14:29
:razz: :razz: :razz: Без коментар.

повечето неща ги прави на шега де ...... надявам се ХD.....имам чувството, че иска да и обърна малко внимание :Х по-лесно мога да разчета египетските знаци отколкото тези на жените ..... така кат гледам май съм много зле :Х

alskdjfhg
01-23-2013, 14:45
опита се да ме направи импотентен

Ххахахахах. :D

HollyGolightly
01-23-2013, 15:03
Разказ писан от 10 годишен. Бият се, за да си покажат, че се харесват. Много ви е рано да се "гаджосвате"
И какво си тръгнал да се вайкаш, за какво сте щяли да си говорите, пък как си щял да я скъсаш, преди още да сте тръгнали :?

anonimen97
01-23-2013, 15:04
ААААА стига де. та тя си е красива и забавна, а понякога и жестока(до сега не е убила никой ХD). може да спрете да се смеете и да минем на основната тема... моля, а след това правете квот си искате

shmatarok
01-23-2013, 15:07
Когато спреш да си задаваш всички тези въпроси, които изброи в първия си пост, тогава ще си готов за гаджИ. Сега продължавайте да се боричкате с аверката.

anonimen97
01-23-2013, 15:08
Разказ писан от 10 годишен. Бият се, за да си покажат, че се харесват. Много ви е рано да се "гаджосвате"
И какво си тръгнал да се вайкаш, за какво сте щяли да си говорите, пък как си щял да я скъсаш, преди още да сте тръгнали :?
имах предвид да и кажа че не я харесвам не съм използвал правилната дума(тряше да напиша отрежа ама в бързината съм написал скъсам моя грешка)

Pid
01-23-2013, 15:28
Не свиквай, ако продължаваш така тя ще е първата и последната, която иска да се "гаджоса" с теб. :D

muhtesemfan
01-24-2013, 17:07
Момче,ти 3.ти клас ли си ? :) :lol:

strawberry88
01-24-2013, 17:13
Трол.

Amore-Mio*
01-24-2013, 19:19
Тъп си.

Иначе: рано ти е за интимни приятелки, при такъв умствен капацитет.
Стой си на дупето и не се занимавай с неща, за които все още не си пораснал.

teminkaa
01-24-2013, 19:23
1.Напиши името на човек от срещуположния пол.2.Кой е любимия ти цвят от тези – Жълт,черен,зелен,син или червен3.Първият ти инициал: А-P,Л-Р,С-Я4.Месецът ти на раждане5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял6.Напиши името на човек от същия пол като теб7.Любимото ти число8.Калифорния или Флорида9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът10.Напиши желание.Отговорите:1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.2.Ако си избрал:Червено – Ти си жив и изпълнен с любов.Черен – Ти си скромен и агресивен.Зелен – Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.Син – Ти си човек със спонтанен характер.Жълт – Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.3.Ако инициалът ти е:А-Р – Имаш много приятели и любов в животаЛ-Р – Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро щеразцъфне.С-Я – Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.4.Ако си роден през:Януари-Март – Годината ще е много добра и ще разбереш, че си севлюбил в този, който не си очаквал.Април-Юни – Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.Юли-Септември – Ще имаш незабравима година с много промени.Октомври-Декември – Годината няма да е от най-добрите, но щеоткриеш сродна душа.5.Ако избереш:Черно – Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има многопромени и ще се радваш на тях.Бяло – Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и щенаправи всичко това, но може и да не го разбереш.6.Това е най-добрият ти приятел.7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.8.Ако избереш:Калифорния – Обичаш приключенията.Флорида – Романтична душа си.9.Ако избереш:Езерото – Верен си на приятелите и си малко резервиран.Океан – Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

Nothingtodohere
01-24-2013, 19:37
много се закача с мен - опита се да ме удуши с върже за скачане, все ми бута нещата от чина на земята, разля ябълков сок върху мен, удря ме (при това доста силно), опита се да ме направи импотентен
Радвай се,че не се e опитала да те направи женски гълъб.
Иначе по темата,момичето може да не знае друг начин да изрази симпатиите си към теб,и да я избива на агресия.

12h
01-24-2013, 21:49
Пич я кажи на колко си години. И моля те не пиши "нз" толко често.
Иначе, харесваш я! Кажи и!
Но наистина ако си малък на около 10 и й кажеш, че я харесваш тя може да те отреже, не защото не те харесва, а защото може и тя да е объркана като теб.

GLaDOS
01-24-2013, 21:54
повечето неща ги прави на шега де ...... надявам се ХD.....имам чувството, че иска да и обърна малко внимание :Х по-лесно мога да разчета египетските знаци отколкото тези на жените ..... така кат гледам май съм много зле :Х

Аз като гледам,май иска да те затрие,а не да ти привлече вниманието :razz: