PDA

View Full Version : дайте ми савет МОЛЯ



Petkowa_LiLi
01-23-2013, 15:25
Здравейте.На 16 съм и преди 2 седмици за първи път правих секс...6 дни след като направих това почна да ме боли корема както преди месечния цикъл,но на мен тъкмо ми беше минал цикъла и почна да ми се гади което ми се стори странно и си направих тест за бременност теста беше положителен,но 2 чертичка беше по бледа Какво значи това? Минаха 4 дни от както направих теста и все още имам тези признаци дори започнаха да ме болят гърдите... Дайте савет какво да правя немога да кажа на мама страх ме е от аборт... ;( Моля ви дайте ми савет..

TheBeliever
01-23-2013, 16:09
Сигурна ли си, че направи правилно теста?

Казваш на родител и отивате на гинеколог. Друго няма какво да направиш.

FuCKkK13
01-23-2013, 16:38
отиваш на гинеколог .. освен това тия филми със секс преди 2 седмици и след още една си родила са глупости... симптомите на бременност идват доста доста по-късно.. иначе на гинеколог иди - не е нужно да си с родител.. отиваш при личния,искаш направление и отиваш :)

strawberry88
01-24-2013, 15:13
Да, не е нужно да знаят вашите.Отиди без тях.И се пише сЪвет.

TheBeliever
01-24-2013, 17:35
False positive при тестовете за бременност няма. Или е бременна, или не е направила теста както трябва. И да отиде сама на гинеколог когато той потвърди наличието на бременност тя пак ще трябва да каже на техните.

Paradigma
01-30-2013, 10:03
Симптомите на бременност се появяват точно както момичето ги е описало.

Много е вероятно да си бременна. Разбирам, че си много изплашена, но според мен трябва да споделиш на майка ти.

marilyn
01-31-2013, 13:08
Направи си тест пак, може да не си го направила както трябва. Иди на лекар.

xXxPETYAxXx
02-06-2013, 22:01
Минали са 2 седмици(14 дни) от половия акт.
Направила си си теста преди 4 дни.
Т.е. си направила теста 10 дни след акта, а не 12-14, когато по принцип се прави.
Направи си още един тест!

П.П: При някои жени симптомите се появяват още при първата седмица от зачеването, при някои чак след месеци! Говорите обобщена информация на изуст. Това е огранизъм, при всеки е различно!

vde
02-13-2013, 22:51
Ако не си го направила вече, втори тест.
Ако е положителен казваш на "таткото" и ще се наложи и на вашите след това.
Аборт или задържане на бебето СЛЕД като се консултираш с вашите.
успех

Yen_is_bacK
02-28-2013, 23:52
има случаи в болницата които момичета в 6 месец разбират че са бременни защото тогава им се появява корема и първите симтоми като болезнени гърди, световъртеж, повръщане, болки в корема, засилен апетит, кръвно, напреднатост в крайниците и тн тн .. като ти гледам правописа явно, не си от най-умните дечица и най-оправните .. като цяло не си малолетна можеш да отидеш спокойно на личния и да му кажеш искам направление за гинеколог той да ти прегледа разцепеното коте и да ти каже какво ти има и ако ти каже че си зачената .. казвай на майка ти и правете аборт, ще понесеш наказанията, мъмренето и унижението .. а ако те е страх че гинеколога ще се изпее на майка ти, него му е през кура, не си му първата нито последната и другото което той е дал клетва за лекарска етика и няма право без твое съгасие да коментира, тва е подсъдно и едва ли ще иска да си загуби лекарските права заради една зачената пикла с извинение ... лично на мен много си ми паднала в очите, защото си го правила с някой некомпетентен пъпчив пубер който неможе да стисне и да го изкара и още по лошото което е сте го правили без презерватив .. еми както е казал народа на будала глава ръцете и краката теглят ..

otka4enata
03-19-2013, 11:08
Иди на гинеколог, знам че ще те е срам и от мъж и от жена, но трябва...

baby_dancer33
03-24-2013, 19:06
има случаи в болницата които момичета в 6 месец разбират че са бременни защото тогава им се появява корема и първите симтоми като болезнени гърди, световъртеж, повръщане, болки в корема, засилен апетит, кръвно, напреднатост в крайниците и тн тн .. като ти гледам правописа явно, не си от най-умните дечица и най-оправните .. като цяло не си малолетна можеш да отидеш спокойно на личния и да му кажеш искам направление за гинеколог той да ти прегледа разцепеното коте и да ти каже какво ти има и ако ти каже че си зачената .. казвай на майка ти и правете аборт, ще понесеш наказанията, мъмренето и унижението .. а ако те е страх че гинеколога ще се изпее на майка ти, него му е през кура, не си му първата нито последната и другото което той е дал клетва за лекарска етика и няма право без твое съгасие да коментира, тва е подсъдно и едва ли ще иска да си загуби лекарските права заради една зачената пикла с извинение ... лично на мен много си ми паднала в очите, защото си го правила с някой некомпетентен пъпчив пубер който неможе да стисне и да го изкара и още по лошото което е сте го правили без презерватив .. еми както е казал народа на будала глава ръцете и краката теглят ..

Е твоят правопис понеже е много добър !

yordan
04-01-2013, 09:01
Здравейте.На 16 съм и преди 2 седмици за първи път правих секс...6 дни след като направих това почна да ме боли корема както преди месечния цикъл,но на мен тъкмо ми беше минал цикъла и почна да ми се гади което ми се стори странно и си направих тест за бременност теста беше положителен,но 2 чертичка беше по бледа Какво значи това? Минаха 4 дни от както направих теста и все още имам тези признаци дори започнаха да ме болят гърдите... Дайте савет какво да правя немога да кажа на мама страх ме е от аборт... ;( Моля ви дайте ми савет..

че си малка малка си още да правиш секс но поне да бяхте използвали предпазни средства за таз цел

Amore-Mio*
04-06-2013, 17:20
Направи си още един тест, макар да се съмнявам да е станала някаква грешка.
По - бледата втора черта може да е от това, че теста е правен няколко дена по - рано. А по принцип, тест се прави 2 седмици след рисковия полов акт.

Miiimiii
04-07-2013, 14:40
Оххх хора !!! Не искам да звуча гадно ама научете се да пишете грамотно ..................................... оххх

VampireLover3
04-09-2013, 22:16
Направи си още един тест, макар да се съмнявам да е станала някаква грешка.
По - бледата втора черта може да е от това, че теста е правен няколко дена по - рано. А по принцип, тест се прави 2 седмици след рисковия полов акт.

Понякога се получава този "дефект" така да го нарека, една приятелка си прави тест.. при нея също излезе бледа втора черта, но се оказа, че не е бременна.

Your.Passion
04-21-2013, 11:34
Понякога се получава този "дефект" така да го нарека, една приятелка си прави тест.. при нея също излезе бледа втора черта, но се оказа, че не е бременна.

Ето затова е най-добре да се отиде на гинеколог.

Marrssi
04-21-2013, 20:58
Еба ви майката на всичките, момичето какъв проблем има... а вие правописа гледате. О боже...

Bori Adams
05-01-2013, 14:25
Най-важното е да отидеш на лекар!!!И разбира се да кажеш на майка си или на някой възрастен на който имаш доверие!

pifiella
05-03-2013, 19:36
ТЕМАТА Е ОТ ЯНУАРИ!СИГУРНО ВЕЧЕ Е В 4-Я МЕСЕЦ.

kalpazanka
05-04-2013, 13:05
Аз.