PDA

View Full Version : Класно



Golemiqmalyk123
01-23-2013, 19:16
Значи утре имам класно по английски, но съм болен. По английски съм добър - само шестици и петици (8 клас) и ходих на олимпиада. Ако утре не отида госпожата дали ще ми направи изключение, или въобще мога ли да пропусна класно?

POLLINA
01-23-2013, 19:18
ЪЪЪ? Зависи от госпожата ти. Пък и ако не отидеш на едно класно кво толкова.

Golemiqmalyk123
01-23-2013, 19:59
еми госпожата ни или се кара много или си прай майтап (по-често се кара) също така много се драчи даже си призна класното ще е 2 дена(оО) като утре ще е съчинение, а вдруги ден ще е контролно. тва ще ми е последното класно тоя срок и не искам да си създавам ядове заради един английски да ми се кара госпожата и такива глупости... цял ден съм в леглото ако отида ще ми е гадно и едва ли ще го направя за хубава оценка.. ще може ли да го взема тва класно другата седмица, или?

tori
01-24-2013, 12:05
Еми обади се на класния си и го помоли да говори с нея или пък звънни направо на нея. Даже като се замисля най-добре родител да се обади...

Rake
01-24-2013, 15:35
Ми какъв е проблема да го направиш другата седмица?Така де,оценяването за 1-вия срок е до 1-ви(петък) т.е. ако не я мързи да ти го провери кво толкова.Аз съм минавал така.Миналата година имах точно същия проблем пак по английски и нямах никакви неприятности с учителя.Дано и ти нямаш.Успех!

Amore-Mio*
01-24-2013, 19:55
Нека родител да поговори с нея и всичко ще е наред.

Надали ще има някакъв проблем да ти отложи класното, което вероятно ще го смени, за да не са ти подсказали другите, ама щом имаш знания и не те бърка - проблем никакъв.

Colouring
01-25-2013, 07:49
Аз ще се обадя ни в клин, ни в ръкав, ама много мразя учители, които правят контролни/класни последната седмица от срока нарочно, само и само после да не можем да си оправим оценките, ако се изложим. Пък и не само. К'во е това класно в последния момент? Тъпо е.