PDA

View Full Version : Влюбена съм в него, обаче той ходи след кифли!



radi023
01-24-2013, 15:49
Влюбена съм в едно момче, с 3 години по-голямо от мен. Всичките ми приятелки ми казват да се откажа, защото си играел с момичетата. Казват, че не е за мен, обаче аз искам да пробвам с него.. Да видя какво ще излезее от това.. Другия проблем е че той ходи след кифли.. От теяя дето се целуватт с момчетата първия път като го видят.. Аз не мога да бъда такава...
Моля за мнения... :)

nymphadora
01-24-2013, 16:03
От начина по който пишеш личи,че си мъник.
Какво-ти си 6ти клас,а той е от батковците,с които имате физическо?

Azoria
01-24-2013, 16:06
На теб това ли ти е определението за кифла? :lol: Мнения от какъв род търсиш? Казваш, че харесва тип, който ти не си и не искаш да бъдеш. Спрямо това нищо не може да ти се каже... Как се държи с теб? Говорите ли си? Излизали ли сте? Знае ли за съществуването ти?

radi023
01-24-2013, 16:31
nymphadora
хахаах не точно... той ми е приятел, в смисъл излизаме в една компания.. но възрастта ми е горе- долу тази 7-ми клас :D

radi023
01-24-2013, 16:32
azoria
нее, попринципп определението за кифла е достаа по-обширно, но просто това е най-изявеното което го привлича :D

Azoria
01-24-2013, 16:33
Добре... а отговор на останалите въпроси...?

radi023
01-24-2013, 16:40
На теб това ли ти е определението за кифла? :lol: Мнения от какъв род търсиш? Казваш, че харесва тип, който ти не си и не искаш да бъдеш. Спрямо това нищо не може да ти се каже... Как се държи с теб? Говорите ли си? Излизали ли сте? Знае ли за съществуването ти?

Държи се с мен както и с останалите момичета около него. Да, говорим си. Излизали сме в компания. И да знае за съществуването ми. Имаше един случай дето ме целуна, но беше леко неловка ситуация защото в този момент сестра му нахлу в стаята... И след това не сме говорили по въпросната случка..

gimmesomemo
01-24-2013, 16:43
Няма шанс да намериш еднозначен отговор. Все едно да питаш коя бира е най-добрата. Всеки с претенциите си, всеки с предпочитанията си. Всъщност няма шанс да намериш еднозначен отговор на нищо, за което има повече от един "правилен" отговор.. капииш

radi023
01-24-2013, 16:47
Аз не търся отговор, питам за мнения.. Искам да разбера ако вие бяхте на мое място какво бихте направили... Не съм тръгнала да ви карам да решавате вместо мен нито нищо.. :)

sexa_na_kompleksa
01-24-2013, 16:49
Като чета, какво си написала, оставам с впечатлението, че вече си решила, какво да правиш. ; )

radi023
01-24-2013, 16:51
все още имам съмнения, главно в това как да постигна исканото..

Amore-Mio*
01-24-2013, 19:21
Не се занимавай с него.

Сама каза, че не си от тоя тип момичета и така трябва да е.
Остави го да си играе с момичетата, да се целува с всяка срещната - аз такива ги наричам мъжки кифли и повече не се занимавам, дори да кажа нещо относно тях.

Но живота си е твой, ти решаваш.
Само помисли внимателно, за да не съжаляваш след това.

Tsukuda_Hiroshi
01-25-2013, 13:26
Малко си малка за момчета, ама хормоните...
Ами бившата ми приятелка разбра, че сегашния й приятел си пада по кифли. Тя е доста по-голяма от теб, а той си пада по истински кифли (имам предвид ония Пайнер-к*ви дето сутринта си слагат по 1 кофа грим и си изправят косата по 3 часа и не акат, за да не им мерише дупето като на обикновените хора), та... тя реши, че за да му се хареса и да не се заглежда той по чуждо (колко тЪп трябва да си, за да вЪрвиш с приятелката си и да заглеждаш кифли...[a и колко трябва да си тЪпа гаджето ти да заглежда някоя, а ти да го тЪрпиш]) ще стане кифла.
Така че сега мацката си изправя косата, слага килограми фон дьо тен, моливи на очите... за дупето вече не знам - може и да е спряла да ака.

nokia6600
01-25-2013, 14:02
Мацка, ако една жена е решила да съблазни един мъж е само въпрос на време да го направи. Повярвай ми, има си начини да го накараш да не може да погледне друга... Забавлявай се... Успех....

nokia6600
01-25-2013, 14:03
ооооо сега виждам че си 7 клас, не се занимавай

DENKAZ
01-25-2013, 17:04
От начина по който пишеш личи,че си мъник.
Какво-ти си 6ти клас,а той е от батковците,с които имате физическо?
Ох, грубо. Но явно вярно :D

Буря
01-25-2013, 19:54
Не се захващай.Ще си играе с теб,ще му омръзне и после ще си намери нова играчка.На него ще му е все едно,защото е свикнал да наранява ,но на теб определено няма да ти е весело.