PDA

View Full Version : обяд или вечеря



AneLLiqq
01-24-2013, 18:14
Обяда или вечерята ( вечеря не по късно от 18.00ч.) трябва да е по обилна?

BamBamBo
01-24-2013, 18:18
Ами народната мъдрост гласи:Закуската изяж сам,обяда раздели с приятел,а вечерята дай на врага си. :D
Според мен не е така,някои хора НЕ могат да ядат много на закуска или въобще да ядат.
Вечерята трябва да е по - лека от обяда,при положение,че можеш да си позволиш и следобедна закуска,вечерята трябва да е малко.

tonssy
01-24-2013, 18:18
Обяд.



Според мен не е така,някои хора НЕ могат да ядат много на закуска или въобще да ядат.

Това е точно щото се тъпчат на вечеря, и то късно. По този начин организмът им не може да смели храната, метаболизмът се забавя и не изпитват глад сутрин. Вредно.

strawberry88
01-24-2013, 18:29
Обяд!

BamBamBo
01-24-2013, 18:41
Обяд.



Това е точно щото се тъпчат на вечеря, и то късно. По този начин организмът им не може да смели храната, метаболизмът се забавя и не изпитват глад сутрин. Вредно.
Цял живот не изпитвам глад сутрин,дори и преди да пропуша и пропия кафе.Дори и да съм на диета,дори и да не ям след 18:00. Не мога да закусвам,не изпитвам нужда,ако закусвам не е защото ми се яде,а защото има нещо вкусно.Предпочитам кафе и фреш,пред нещо за дъвчене.
Има всякакви хора.

EternalDream
01-24-2013, 18:44
Аз по принцип държа обяда да е най-обилен. Вечерята трябва да е лека. Преди месец-два се тъпчех с всичко вечер, после не ми беше приятно като си лягах, понякога не можех и да спя. А обяда и закуската - енергията трябва за през деня, изразходва се лесно.

Goddess
01-24-2013, 18:49
Цял живот не изпитвам глад сутрин,дори и преди да пропуша и пропия кафе.Дори и да съм на диета,дори и да не ям след 18:00. Не мога да закусвам,не изпитвам нужда,ако закусвам не е защото ми се яде,а защото има нещо вкусно.Предпочитам кафе и фреш,пред нещо за дъвчене.
Има всякакви хора.

И аз съм така. Чувствам си корема празен, ама ми се повдига като си помисля за храна и ако ям, е нещо много малко, колкото да не пуша съвсем на гладно, защото е ужасно. Иначе трябва да минат поне 1-2 часа от ставането, за да ми дойде апетита за хапване.

DownloadVirus
01-24-2013, 20:13
Не е от голямо значение...