PDA

View Full Version : Тотален не вървеж с момчетата!



maria.nikolova.3154
01-24-2013, 20:28
Здравейте надявам се темата да е за тук.Много съм отчаяна не ми върви хич с момчетата...На 18 години съм имах връзка с едно момче 2 години накрая се разделихме останахме си приятели не сме в лоши отношения след това имах друга връзка 2 месеца мн малко време,но това не е проблема.След това излизах с едно момче един път всичко мина добре потърси ме веднага вечерта и с него така и не се видяхме повече.След това излизах с няколко момчета пишат ми вечерта пишат ми няколко дни и после хич ги няма.Не издържам повече моите приятелки се чудят какво става...На първа среща гледам да изглеждам добре старая се...Аз забравих какво е връзка какво е тръпка...Понякога ме навежда на мисълта,че имам магия сиг не е така,но човек с такова положение не знае какво да си мисли.Много хора са ми казвали,че съм хубаво момиче и т.н.То не всичко е до красота.С един втори трети да не се получи добре,но с повече не е реално.Аз не искам секс искам просто някаква връзка с всичките момчета с които не ми е е получило през последната скапана година аз съм ги харесвала не си мислете,че излизам със всеки.Преди всичко се получаваше сега всичко върви много зле.Помогнете ми :(

TheBeliever
01-24-2013, 20:30
А ти опита ли веднъж да вземеш нещата в свои ръце или чакаш момчетата да правят всичко?

maria.nikolova.3154
01-24-2013, 20:44
Опитах една приятелка каза,че едното момче нищо не казало за мен тя го била питала..На едно от другите момчета писах смс отговори ми даже целувка ми прати и после не ме потърси са като не иска няма да търча по него на сила хубост не става.Една фр каза,че едно др момче ще ме потърси те са фр ама само ме лъже от 1 месец чакам...Това всичко става с течение на времето опитвала съм не съм ги чакала всичките и се не вървеж...

andylife
01-24-2013, 22:20
Леле, какъв е този зор, е*е ли ти се?
Всичко с времето си! Ти сама написа, на сила, хубост не става.

SpiritInBlack
01-24-2013, 22:30
Я дай снимка да ти кажа откъде е проблемът

aks13v
01-25-2013, 00:32
Явно ги плашиш или имаш вид на несериозна и държание на такава. Аз скоро имах подобен случай и на края ми писна и я оставих да се спасява, най-лошото е да си имаш работа с несериозни хора.

Seattle
01-25-2013, 03:43
Ела да те тест драйв-вам. ;)

Tsukuda_Hiroshi
01-25-2013, 04:32
То и аз си нямам приятелка... Ако не искаш да ми ядеш парите и да ми правиш скандали, може да се пробваме ;) Ако ти е само за чат, СМС-чета и разходки, що да не се пробваме...

Seattle
01-25-2013, 05:08
То и аз си нямам приятелка... Ако не искаш да ми ядеш парите и да ми правиш скандали, може да се пробваме ;) Ако ти е само за чат, СМС-чета и разходки, що да не се пробваме...

къде ще се разхождате, в различните раздели на форума ли :D

minchorna
01-25-2013, 06:12
Явно ги плашиш или имаш вид на несериозна и държание на такава. Аз скоро имах подобен случай и на края ми писна и я оставих да се спасява, най-лошото е да си имаш работа с несериозни хора.

+1...Надути момиченца дето си мислят,че трябва да им се тича подир г*за по 1 месец,а те да се правят на недостъпни,НЕ МЕРСИ..или и двамата се впускаме в играта или чао

TheBeliever
01-25-2013, 07:25
Една приятелка каза, пък друга приятелка каза. Ясна работа.

Докато си седиш на гъза и чакаш да ти свалят звезди няма я бъде тая.

Tsukuda_Hiroshi
01-25-2013, 09:49
къде ще се разхождате, в различните раздели на форума ли :D

ТЪкмо няма да има проблем за годините... ;)

FuCKkK13
01-25-2013, 11:03
Опитах една приятелка каза,че едното момче нищо не казало за мен тя го била питала..На едно от другите момчета писах смс отговори ми даже целувка ми прати и после не ме потърси са като не иска няма да търча по него на сила хубост не става.Една фр каза,че едно др момче ще ме потърси те са фр ама само ме лъже от 1 месец чакам...Това всичко става с течение на времето опитвала съм не съм ги чакала всичките и се не вървеж... ко рече ?!
е тука не виждам къде ти е опита.. една приятелка,друга приятелка.. а ти къде си в ситуацията ? хем не ти се получава,хем не се опитваш да походиш към някое момче камо ли да тичаш.. с това мислене и надуване - щото точно това правиш до никъде няма да стигнеш.. и да.. явно нещо правиш не както трябва като излизате.. или си прекалено сериозна/разлигавена или изглеждаш несериозна или има нещо във външния ти вид... смисъл все такива качества отблъскват хората...питай момчето с което си била що сте скъсали и какво не ти е наред ... с ''няма аз нищо да правя,той ще ми тича след задника (с извинение) '' няма да ти се получи.. моето момиче отдавна никой няма да ти търпи исканията за принц на бял кон и ''той да те търси'' .. когато харесваш някой и ти правиш нещо.. вярно,че момчетата е добре да правят 1вата крачка,но защо не я направите заедно ?

DENKAZ
01-25-2013, 17:08
+1...Надути момиченца дето си мислят,че трябва да им се тича подир г*за по 1 месец,а те да се правят на недостъпни,НЕ МЕРСИ..или и двамата се впускаме в играта или чао
Този отговор и онЯ под него са най-точни.

По това, което си писала си личи, че явно не правиш нищо от своя страна.

Tsukuda_Hiroshi
01-26-2013, 09:31
Какво стана с момчетата? ПотрЪгна ли ти?

Seattle
01-26-2013, 18:34
пък ако не си още ето ти решение : http://www.teenproblem.net/a/6-lubopitno/39501-veche-mozhete-da-pazaruvate-mazhe-onlain/

Eskapel4o
01-26-2013, 21:57
Може би някой ден ако си отишла на даскало без грим и тези всичките момчета са те видели ... може би затова те отбягват и не ти пишат...

Tsukuda_Hiroshi
01-27-2013, 06:58
Еееее! Ти пЪк сега! Дори не сме видяли нейна снимка. Не знаем дали мацката е грозна. + това като го кажеш така излиза, че мЪжете гледат само вЪншния вид. Не е така...