PDA

View Full Version : Любов и приятелство



Malkata porasnalA
01-25-2013, 10:02
Привет! : ) Имам едно.."малко" проблемче. Става дума за мен, приятелите ми и гаджето ми. С него се познаваме от около година.. започнахме да излизаме преди 9 месеца иначе официално сме заедно от 3 месеца. Проблеми имаше много, постоянно се карахме за всякакви дреболии. Въпреки всичките караници, сълзи и изхабени нерви аз е влюбих и го заобичах (силни думи, но съм убедена в тях). Преди нова година се скарахме много, в последствие разбрах, че той се е натискал с едно момиче, много се ядосах и се разделихме. Беше ми много трудно, той прекъсна всякаква връзка с мен. Аз не можех да си го избия от главата и започнах да го търся..беше трудно, но ето, че дори излязохме да поговорим. Говорихме дълго време.. почти се сдобрихме, когато най-добрия ми приятел се появи изневиделица, видя ни и побягна при което приятелят ми (гаджето ми) го последва. Скоро ги видях да си говорят и най-добрият ми приятел плачеше. Разбрах, че той е влюбен в мен. (интересен факт е това че преди 2 години с най-добрият ми приятел се харесвахме, но беше временно. След това нещата се уталожиха и станахме най-добри приятели. Дори той бе танцовата ми половинка).. Та след разговора им гаджето ми пак спря да ме търси, аз бях много наранена, ядосана и се развиках на най-добрият си приятел. Той от своя страна ме извика навън, доведе и гаджето ми и ни остави да говорим. В крайна сметка, се събрах с гаджето ми, но той държеше да прекъсна всякаква връзка с най-добрият си приятел и аз се съгласих. Но не е никак лесно.. говорих с приятеля си, да възобновя отношенията с най-добрият ми приятел, но той ми се развика каза, че пак ще разваля всичко и аз се съгласих.. но мисля, че греша. Въпроса ми е да следвам сърцето си и да остана с него или да последвам разума и да си върна най-добрия приятел?..

FuCKkK13
01-25-2013, 10:10
моля ? значи той се натиска с друга- ти го търсиш,той отново си тръгва - ти го търсиш и накрая той ти забранява да си виждаш приятеля.. баси нахалството ...

shmatarok
01-25-2013, 10:17
много си заблудена.
спри да мотаеш най-добрия си приятел, очевидно все още има чувства към теб. И гаджето ти е голям тъпак, а ти му се връзваш на акъла.

Malkata porasnalA
01-25-2013, 10:29
Точно.. знам, че не трябва да му се връзвам, че не трябва да го търся. Ама .. знам, че е идиот и въпреки това.. тъпото ми "сърце" не иска да го остави.

xoxi
01-25-2013, 10:59
Aко усещаш течение между ушите си и се чувстваш като играчка, остани при 'гаджето' си.

Tsukuda_Hiroshi
01-25-2013, 13:15
ТрЪгни с най-добрия си приятел. Тоя човек ще те носи на рЪце!

granger
01-25-2013, 16:54
Aко усещаш течение между ушите си и се чувстваш като играчка, остани при 'гаджето' си.

so much win!
абсолютно съгласна.

CKLbrown
01-25-2013, 18:24
Този много здраво те разиграва!Говори с най-добрият ти приятел и му кажи,че ще ти е трудно да го приемеш като повече от това което е и го помоли въпреки всичко да си останете приятели,а за гаджето ти .... Не си струва да правиш нищо за него просто го зарежи и с течение на времето ще го забравиш!

Amore-Mio*
01-25-2013, 19:01
Разиграва те!

Престани да му вдигаш егото.
Той ще се натиска наляво-надясно, а ти ще го потърсиш? Защо? Нима нямаш частичка гордост в себе си, че падаш толкова ниско и го караш да си мисли, че може да прави всичко с тебе? Я, се съвземи!

Такъв човек не те заслужава.

s40t4
01-26-2013, 07:20
Ти нямаш ли си мнение,а трябва да мълчиш и да се съобразяваш с него? На колко си? :)

Your Dream
01-26-2013, 10:41
Това момче просто не си заслужава.Сигурно сега мислиш че той е едва ли не "голямата" ти любов, но гаранция че ако се разделите, само след 2 месеца ще се чудиш защо си била с него.А относно най-добрия ти приятел - момчето е влюбено в теб, сигурно от много дълго време, но го крие и те подкрепя, слуша за новото ти гадже, а ти му крещиш защото те обича и видиш ли на другия, дето се натиска с която му падне, не му харесва да си приятелка с това момче.И ти като кукла на конци изпълняваш каквото ти каже.Колкото и влюбена да мислиш че си, момчета има много, но истинските приятели са малко.Помисли си дали си струва заради момче, което ОЧЕВИДНО не знае какво иска, да загубиш добър приятел.
А ти имаш ли чувства към твоя най-добър приятел?И ми е много интересно на колко години си?

nezabelejimata
01-26-2013, 11:25
Мацка виш.. Ако едно момче има истински чувства към теб няма да ти забранява нищо, а камо ли да излизаш с НАЙ-добрия си приятел ... Второ не мисля че след всичките пъти в които те е наранил ти трябва да продължаваш да му играеш по свирката... Не си заслужава колкото и да го обичаш... По-добре го остави и не контактувай с този човек повече, защото той ще продължава да те разиграва... Колкото до най- добрия ти приятел, ако не си сигурна какви чувства имаш към него не предприемай нищо просто продължи да си излизаш с него и ако в последствие се появят чувства действай няма да съжаляваш. Дори и да не се получи знай че ако ти е истински приятел ще си остане приятели и след раздялата ..
Целувки и късмет :*