PDA

View Full Version : Allods online



hristo94
01-25-2013, 11:06
Здравейте! Искам да попитам тези които играят Allods да ми дадат лек съвет. С кои герой се играе най лесно и най добре? Аз имам 36 level Oracle за сега е добре, но много бавно дигам и това е досадно вече. Имам приятели които започнах с тях и сега са 51 level и ми се иска да наваксам по някакъв начин и се чудя дали да си правя нов герой и какъв да е той =] Благодаря предварително =]

NaOH
01-25-2013, 11:22
Давай с barbarian, вече стигнах 80ти левъл с него.

albionic.christans
06-22-2013, 23:29
Аз играя с 4 персонажа. Това, което мога да ти кажа е, че ти в момента си на Авилон предполагам. Тази зона е по-кратка. Аз съм с Паладин и след 40-то ниво вдигането на нива е по-бързо и по-олекотено. Тогава си купуваш кораб и започваш да се движиш нормално. В момента играя с Crusader 45 ниво и съм много доволен. Отличен войн и добър бек-ъп лечител. Мисля, че до края на другия месец ще съм 50-то ниво. Всички казват и се уверявам, че е много по-лесно да качваш нива след 40-то ниво. Същевременно героят ми е с щипка оригиналност понеже прочетох доста съвети за паладини. Принципно най-харесвам фронт-бойците. Имам и Gibb Brawler който е 30 ниво. Имаше значителни промени по правилата на Allods последния ъпдейт много реновира Warrior-а. Warden-ът също изглежда по-интересен от преди.