PDA

View Full Version : Аз съм на 14, той на 25 какво мислите? :)



~Dreamer~
01-25-2013, 12:24
Аз съм на 14, а гаджето ми е на 25. Ходим от почти 3 месеца. Налага се да се крием, когато излизаме по ред причини... Повечето хора, които прочетат това ще ме помислят за заблудена, пропаднала и каква ли още не, но аз съм интелигентна, уча в една от елитните езикови гимназии(имам предвид не някое квартално). Когато стана на 18 съм склонна да кажа на нашите, но сега е просто невъзможно. Колкото и да не ви се вярва при нас има истинска любов, смисъл най-малкото трябва да ви подскаже за това фактът, че търпим всичките гадни хорски погледи :х Както и да е...споделете мнение :)

П.П. Ясно ми е, че и вашите отзиви няма да са от най-хубавите :)

Kristianc95
01-25-2013, 12:27
Знаеш ли кое му гадното в тоя случай? Когато ти станеш студентка и ти се ходи по дискотеки и кафенца, той вече ще е на 30 и ще иска дете.

~Dreamer~
01-25-2013, 12:29
еми не е точно така смисъл винаги има компромисен вариант :) пък и той купонджия си пада :Д съмнявам се, че няма да му се ходи с мен :)

nokia6600
01-25-2013, 12:59
Здравей, мила, първо няма как да не те питам, правите ли секс? Според мен е малко вероятно да се получи нещо сериозно, но пък нищо не ти пречи да се позабавляваш. Когато бях на 16, ходих с 27 годишен ( горната ви граница). Беше забавно, понаучих доста неща, главно за секса :D но на пича му омръзна да слуша "олее какво каза днес госпожата по математика", или "мама каза да се прибера в 10" и се разделихме. Мина доста време, сега съм на 20 и го разбирам. Беше забавно и полезно, нищо не губиш. Успех :)

Enchanting
01-25-2013, 13:03
Според мен не са важни годините, а начина ви на мислене..

mlakniwe
01-25-2013, 13:06
PEDO BEAR DETECTED!!!

nokia6600
01-25-2013, 13:07
хаха начина на мислене винаги върви ръка за ръка с възрастта ....

~Dreamer~
01-25-2013, 13:32
Здравей, мила, първо няма как да не те питам, правите ли секс? Според мен е малко вероятно да се получи нещо сериозно, но пък нищо не ти пречи да се позабавляваш. Когато бях на 16, ходих с 27 годишен ( горната ви граница). Беше забавно, понаучих доста неща, главно за секса :D но на пича му омръзна да слуша "олее какво каза днес госпожата по математика", или "мама каза да се прибера в 10" и се разделихме. Мина доста време, сега съм на 20 и го разбирам. Беше забавно и полезно, нищо не губиш. Успех :)

ами благодаря за пожеланието :) ами не не сме и сме говорили по темата и няма да е скоро :) а за това, че ще му писне от мен...да възможно е времето ще покаже :)

~Dreamer~
01-25-2013, 13:33
Според мен не са важни годините, а начина ви на мислене..


да и аз така мисля както и той за това и във връзката ни решенията не се определят само от него, защото е по-голям, а напротив взимаме всяко едно заедно и във всеки случай постигаме консенсус с компромис от едната или и от двете страни :)

~Dreamer~
01-25-2013, 13:34
PEDO BEAR DETECTED!!!

всеки с мнението си ;)

Delvecchio
01-25-2013, 13:38
Много си мъничка...Изживей си любовта и не бързай с плановете за бъдещето.Радвай се на моментите с него сега,докато ви е хубаво заедно.Ако наистина сте един за друг връзката ви ще трае дълго време,защо не и завинаги,ако не сте,тогава няма за какво да съжаляваш .

~Dreamer~
01-25-2013, 13:38
хаха начина на мислене винаги върви ръка за ръка с възрастта ....

ами горе долу....имам предвид аз съм някак си с повече акъл от по-голямата част от пуберите :D доста често мислите ни съвпадат до някаква степен за това не мога да се съглася с теб, но всеки има собствено мнение и аз уважавам твоето :)

~Dreamer~
01-25-2013, 13:39
Много си мъничка...Изживей си любовта и не бързай с плановете за бъдещето.Радвай се на моментите с него сега,докато ви е хубаво заедно.Ако наистина сте един за друг връзката ви ще трае дълго време,защо не и завинаги,ако не сте,тогава няма за какво да съжаляваш .

благодаря това ми хареса ;) и аз съм на същото мнение :)

Mimolinka
01-25-2013, 13:42
кфи ли не работи има вече много си се заблудила пък и тоя как те баламосва ти си на 14 а той на 25 това са 11 години ти като си на 20 той на 31 и си ги смятай сама нагоре децата как ще му казват дядо ? не се излагай това не може да е сериозна връзка пък и ти си още малка за такива връзки ....

BamBamBo
01-25-2013, 13:43
Едва от 3 месеца сте заедно и говориш за великата любов и бъдещето след 4 години.Има много време,много си малка според мен.Поне на 16 да беше.
Правили ли сте секс???
Когато аз бях на 14 по далеч от гушкане и целувки не се е стигало,а и е нормално...та ти още не си се развила като жена.

nokia6600
01-25-2013, 13:43
Казваш, че между вас има любов. Сори че го казвам, но не вярвам да има мъж способен да изпита любов, преди да е правил секс. може и да греша, поне аз на такива съм попадала......

~Dreamer~
01-25-2013, 13:47
кфи ли не работи има вече много си се заблудила пък и тоя как те баламосва ти си на 14 а той на 25 това са 11 години ти като си на 20 той на 31 и си ги смятай сама нагоре децата как ще му казват дядо ? не се излагай това не може да е сериозна връзка пък и ти си още малка за такива връзки ....

да очаквах този тип отговори :) ами не смятам, че трябва да си толкова крайна, защото не познаваш нито мен нито него :) аз лично мисля, че с времето разликата ни няма да е толкова очевидна :) познавам доста хора (имам предвид възрастни), които са с по 10-11 години разлика и си се разбират добре :) според мен ако има любов годините не са толкова важни :) пък и защо да му викат дядо? :О все пак всеки с мнението си ;)

~Dreamer~
01-25-2013, 13:48
Едва от 3 месеца сте заедно и говориш за великата любов и бъдещето след 4 години.Има много време,много си малка според мен.Поне на 16 да беше.
Правили ли сте секс???
Когато аз бях на 14 по далеч от гушкане и целувки не се е стигало,а и е нормално...та ти още не си се развила като жена.

ако беше погледнала по-горе щеше да видиш, но аз ще повторя :) не не сме и сме говорили по темата и със сигурност няма да е скоро...както пиша и в началото аз съм достатъчно интелигентна, че да се съобразя, че не му е сега времето :)

~Dreamer~
01-25-2013, 13:49
Казваш, че между вас има любов. Сори че го казвам, но не вярвам да има мъж способен да изпита любов, преди да е правил секс. може и да греша, поне аз на такива съм попадала......

според мен любовта не опира до секса ;)

BamBamBo
01-25-2013, 13:52
Ами ако е така и съумееш да не се поддадеш на приказките му (които повярвай ми след време ще има) хайде да опитаме,обичам те,искам да съм с теб и бла бла , адмирации ако ти се получи.
Но ти си влюбена и едно момиче лесно поддава на такива приказки и си мисли,че е готово дори и да не е.И повярвай ми 25 годишен мъж няма да седи 2,3 години без секс. ;)

~Dreamer~
01-25-2013, 13:56
Ами ако е така и съумееш да не се поддадеш на приказките му (които повярвай ми след време ще има) хайде да опитаме,обичам те,искам да съм с теб и бла бла , адмирации ако ти се получи.
Но ти си влюбена и едно момиче лесно поддава на такива приказки и си мисли,че е готово дори и да не е.И повярвай ми 25 годишен мъж няма да седи 2,3 години без секс. ;)

аз имам доста силен характер не ме познаваш и за това не го знаеш и не съм от тези, които биха се поддали :) а относно това ами да ясно ми е смисъл това е част от живота му аз не мога да го изисквам от него :) не ме мислете за толкова тъпа :*

nokia6600
01-25-2013, 13:57
На 14 си, забавлявай се, излизай с момчета, изчакай известно време преди да правиш секс, трупай опит. Наслаждавай се на момента и не мисли за това какво ще е след време с този човек. А дали любовта опира до секса ще го разбереш слез време.

Violenza
01-25-2013, 14:00
дпознавам доста хора (имам предвид възрастни), които са с по 10-11 години разлика и си се разбират добре :)
Точно там е уловката, девойче. Когато става дума за възрастни хора, годините не са проблем. Ти обаче си все още детенце и нямаш какво да предложиш на един нормално развиващ се мъж на 25. Друг е въпросът, че той явно е доста назад с материала, за да има връзка с дете.


аз имам доста силен характер не ме познаваш и за това не го знаеш и не съм от тези, които биха се поддали :) а относно това ами да ясно ми е смисъл това е част от живота му аз не мога да го изисквам от него :) не ме мислете за толкова тъпа :*
И това ли е за теб голямата любов? Уж ще те обича, пък ще чука други?

~Dreamer~
01-25-2013, 14:01
На 14 си, забавлявай се, излизай с момчета, изчакай известно време преди да правиш секс, трупай опит. Наслаждавай се на момента и не мисли за това какво ще е след време с този човек. А дали любовта опира до секса ще го разбереш слез време.

ами вече казах няколко пъти :) ще изчакам естествено :) ами не съм компетентна, но не мисля, че любовта може да опира само до секса :)

~Dreamer~
01-25-2013, 14:04
Точно там е уловката, девойче. Когато става дума за възрастни хора, годините не са проблем. Ти обаче си все още детенце и нямаш какво да предложиш на един нормално развиващ се мъж на 25. Друг е въпросът, че той явно е доста назад с материала, за да има връзка с дете.


И това ли е за теб голямата любов? Уж ще те обича, пък ще чука други?

ами 1-не е изостанал даже бих казала обратното, но хайде няма да говоря сега :) ами ако се налага да спи с някоя друга, защото аз не съм готова да съгласна съм и пак повтарям това с кой спи(на сегашния етап) не определя това дали има любов или не :)

Violenza
01-25-2013, 14:05
ами 1-не е изостанал даже бих казала обратното, но хайде няма да говоря сега :) ами ако се налага да спи с някоя друга, защото аз не съм готова да съгласна съм и пак повтарям това с кой спи(на сегашния етап) не определя това дали има любов или не :)
След години ще се чудиш къде ти е бил акъла... Ако дойде изобщо.

~Dreamer~
01-25-2013, 14:09
След години ще се чудиш къде ти е бил акъла... Ако дойде изобщо.

ок мисли ме за тъпа или заблудена всеки с мнението си :)

nokia6600
01-25-2013, 14:14
Според мен ти вече си го решила - надраснала си годините си, ще се обичате вечно, ще остареете заедно, няма значение че е на 24, ще те изчака и ще правите секс след 10 години (нищо не е)... той е на 24, сигурно не му е да секс. Та вие толкова се обичате. Направи ми услуга, влез си в профила след 2-3-4 години и ми пиши - а се посмеем заедно но глупостите ти

~Dreamer~
01-25-2013, 14:16
Според мен ти вече си го решила - надраснала си годините си, ще се обичате вечно, ще остареете заедно, няма значение че е на 24, ще те изчака и ще правите секс след 10 години (нищо не е)... той е на 24, сигурно не му е да секс. Та вие толкова се обичате. Направи ми услуга, влез си в профила след 2-3-4 години и ми пиши - а се посмеем заедно но глупостите ти

ок :) ще ти пиша ако се сетя след 4 години ;) хейтваите щом сте на това мнение :)

Mimolinka
01-25-2013, 14:47
..... това ти си го преценяваш но не знам за каква любов може да говориш това можеби ти е първото увлечение и за това така мислиш

swag style mdfkz.
01-25-2013, 14:54
Няма бъдеще тая връзка .. режи вените :D

NeonBlack
01-25-2013, 15:01
ок :) ще ти пиша ако се сетя след 4 години ;) хейтваите щом сте на това мнение :)
Никой не те хейтва, нали искаш мнения? Какво очакваш, да те залеем с поздравления и надежда за вашата вечна любов? Но, както са казали мъдрите хора, уроците на живота идват ведно с шамарите му или по-простичко, няма да се научиш преди да се опариш. Знам, че на тия години морето ти е до колене, всичко знаеш и можеш, представяш си светлото ви бъдеще заедно и т.н. и т.н. Ще ти мине след време, вярвай :)

Мога да те уверя, че 14-годишна ученичка (ако ще да е възпитаничка на 8 елитни гимназии едновременно) няма с какво да привлече 25-годишен нормален мъж. Тоест, или нещо жестоко му куца с жените на това момче, или имаш феноменални цици/задник и човекът е решил да инвестира известно време за да ги получи. По принцип няма лошо, макар само с една година да прескачаш официалния target за педофилия, но поне си имай едно наум. Умната и успех!

urlittlelady
01-25-2013, 15:45
прочетох всичките ти отговори... не виждам защо мислиш, че те "хейтват"... искаш мнение после казваш друго...
по темата: не мисля, че си дорасла за такава връзка... не виждам и за каква голяма любов говориш... както казаха по-горе - ЗА ВЪЗРАСТНИТЕ - не е проблем, защото са възрастни... а ти си дете.. просто погледни реално на нещата.. живота не е розови бонбонки... какво като учиш в елитна гимназия.. това не те прави велика... казваш, че се криете.. та нали се обичате толкова много, защо? ... но ти така си го решила.. или ще си сърбаш попарата или ще ти е добре.
Едно момиче, което познавам направи същата работа като тебе. Сега не го обича, той само я командва не и дава да следва и ще я прави майка.. а тя казва "искам да живея"
нооо... както си решиш ти :)

EternalDream
01-25-2013, 16:01
Само от начина, по който се изразяваш, си личи, че не си надраснала 14те. Виж сега, може наистина да си умствено по-развита от другите, но не си повече от реалните си години. По темата: обичайте се сега, много са полезни този тип взаимоотношения, понеже после ще си научила разни работи, и ще си взела поуките. Не го намирам за правилно 14-годишно момиче да "обича" 25-годишен мъж . Да, ти учиш в елитна гимназия, това е супер. Но неговото място е на работа. Годините му подсказват, че е време за сериозна връзка => брак, деца.
Грешно е. Просто е грешно.

CoNviCt
01-25-2013, 16:10
ок мисли ме за тъпа или заблудена всеки с мнението си :)

Много сме на това мнение. Според мен е твърде млад. Много живец има в себе си още. Търси 80+.

Delvecchio
01-25-2013, 16:11
Няма бъдеще тая връзка .. режи вените :D

Aйде стига пък ти с тея вени бе.Да не ти плаща някой производител на бръснарски ножчета :D

Kaena Smith
01-25-2013, 16:16
Ако си мислиш,че след четири години ще излизате хванати под ръка,и насреща ще ви се усмихват разни непознати,жестоко се лъжеш!По-скоро ще станеш жертва на трафик,педофил,ще имаш аборт или дете в сиропиталище зад гърба си и т. н....

А преди да кажете,че хейтвам...:

Вече други го казаха - какво може да прави с теб 25 годишно момче/Мъж/?!При положение,че е повече от нормален,какво прави с четиринайсет годишно момиче?!Погледни го и от друга страна - рано или късно темите ви на разговор ще се изчерпат,ще имате проблеми с тайните излизания и да,той ще искa секс!Сега си мислиш,че е принца на бял кон,а ти принцесата и т.н.,но мислиш ли,че тази "връзка" ще продължи 4 години?!

Надраснала или не,годините си,ти си само на 14!Гледай си уроците и прекрати тази лудост.Впрочем каква беше целта на темата,да ни убеждаваш,че такава "връзка" е нормална или да изчистиш съмненията си ?!

swag style mdfkz.
01-25-2013, 16:18
Aйде стига пък ти с тея вени бе.Да не ти плаща някой производител на бръснарски ножчета :D

Аз се ебавам .. ама сериозно тая връзка според мен няя бъдеще .. както каза един потребител, тя ше иска да ходи на кафена, а пича ше иска дете щото ше стане на 40 :D sad story bro

GeGaSa
01-25-2013, 16:41
От теб няма да излезе свястна жена след години, ти ще си един захвърлен боклук в ръцете на мъжете и само ще се възползват от теб. Мислиш че приятелят ти ако е свестен тип ще тръгне с 14-годишна пикла, на която за нищо да нямаш доверие в днешно време, да не си мислиш че този човек ти се е доверил, ако си мислиш така, ( НЕ Е ТАКА ), той е някакъв боклук които само гледа да се възползва от такива като теб, ( Много плакаха ) Знаеш ли защо е със теб, ( не ) Защото не може да си намери свястна жена приблизително на неговата възраст. Да знаеш ще се разделите и запомни че ще бъдеш използвана винаги, нищо чудно след време сама да си отгледаш децата.
А за родителите ти няма какво да кажа, направих си изводите.

granger
01-25-2013, 16:47
Квото и да си говорим - тя ще си е с него. Хубаво. След време ще си счупи главата и ще се чуди къде и е бил акъла,но от приказки не боли понякога,боли като се освестиш и осъзнаеш ,че са те правили на маймуна известно време. Като си вземе поука след време ще види за какво сме си търкали зъбите. Колкото и да плямпаме тя си знае нейното. Ок , така да е, живи и здрави. Като пораснеш ще разбереш!

shmatarok
01-25-2013, 16:49
От теб няма да излезе свястна жена след години, ти ще си един захвърлен боклук в ръцете на мъжете и само ще се възползват от теб. Мислиш че приятелят ти ако е свестен тип ще тръгне с 14-годишна пикла, на която за нищо да нямаш доверие в днешно време, да не си мислиш че този човек ти се е доверил, ако си мислиш така, ( НЕ Е ТАКА ), той е някакъв боклук които само гледа да се възползва от такива като теб, ( Много плакаха ) Знаеш ли защо е със теб, ( не ) Защото не може да си намери свястна жена приблизително на неговата възраст. Да знаеш ще се разделите и запомни че ще бъдеш използвана винаги, нищо чудно след време сама да си отгледаш децата.
А за родителите ти няма какво да кажа, направих си изводите.
съгласна съм с това мнение.
Личи си колко си наивна и хлътнала, сто процента съм сигурна, че тоя нещо те мотае. Не знам що за човек трябва да си, за да тръгнеш да имаш връзка с ДЕТЕ. Съжалявам, но ти си си точно едно детенце. "Гаджето" ти явно има някакви проблеми с общуването или нещо друго, щом не може да си хване нормална приятелка около неговата възраст. Нищо чудно в момента да ти изневерява с други, щом не се е стигало до секс с теб, а след време да започне да те манипулира и използва.
Не разбирам момичета като теб - защо не се ориентираш към някой по-малък, с който повече ще си отивате? Много са се опарили и са изгорели от такива връзки като вашата. Съветвам те да внимаваш много какво правиш. И да ти кажа да скъсате - съмнява ме да ме послушаш, ти дори мненията на повечето тук не си приела както трябва.

xXxPETYAxXx
01-25-2013, 16:55
Добре, а нашето мнение за какво го искаш?! Не намирам логиката, като така или иначе няма да промени нищо.
Моето мнение е негативно, така че няма смисъл да го изказвам, така или иначе според теб негативните мнения те подценяват.

В допълнение искам само да кажа, че ПОЧТИ ВСЯКО момиче си мисли, че е надраснало умствено връстниците си и е по-развито от тях! И това, в какво училище учиш няма НИЩО, ама нищо общо с умствения ти багаж!

DENKAZ
01-25-2013, 16:59
хаха начина на мислене винаги върви ръка за ръка с възрастта ....
Вярно. Не мога да разбера защо толкова големи момчета (напрао мъже) ходят с 10 години по-малки от тях шайки.
Толкова ли са загорели, че не могат да си намерят някоя на тяхната възраст.

xXxPETYAxXx
01-25-2013, 17:01
Мен ми е интересно как са тръгнали и въобще как са се запознали героите. :D

Kaena Smith
01-25-2013, 17:23
Мен ми е интересно как са тръгнали и въобще как са се запознали героите. :D

На мен също. :D

whitediamond
01-25-2013, 17:26
Не мога да разбера защо всички си мислят,че след като е на 25 години иска семейство и деца.
Може пък иска да виси на гърба на мама и тати,да ходи по женички и да не си дава зор за нищо.
Реално погледнато може да имате чувства,любов и такива работи помежду ви,ок. Но виж неговите очаквания може да са по-различни от твоите. Ти все пак си на 14,а той на 25,кой знае може да поиска някои "бонуси" ...
Обаче не гледай толкова черногледо, познавах една такава двойка. Тя беше някъде 12-13,а той на 22. Имаха връзка продължително време,не знам до къде са стигнали по бонус скалата,ама скъсаха и това беше енд стори.

Ти си прецени,ама да не стане белята после.

CKLbrown
01-25-2013, 17:41
Не е толкова важна разликата в годините,важно е да се обичате,но на този етап не приемай всичко толкова навътре.Може би за него е просто игра,но може и наистина да те обича,но фактът,че се примиряваш с това,че може да спи с други не е добре-или е с теб или без теб!Все пак ви пожелавам да сте щастливи :)

tori
01-25-2013, 17:47
Тъпа си и въобще не си надраснала годините си - здраво се бъркаш. Първото, което забелязах, е че искаш мнения, а като ти дадат отрицателни такива, ти се обиждаш и се правиш на ощипана. Второ, хич не му вярвай - или има проблем с жените/общуването, или иска само секс. Истината е, че след време ще му омръзне липсата на секс или пък ще иска нещо по-сериозно от 14-15 годишна, ще си хване парцалките и ще се изпари. Ти ще останеш с пръстчето в устата и със сълзите по очите.

Nothingtodohere
01-25-2013, 17:50
Имате прекалено голяма разлика това не е много нормално за него,май му се ходи във затвора

12h
01-25-2013, 18:06
Сигурна ли си, че ти си доста по-интелигентна за възрастта си или той е твърде глупав.
Съжалявам, че съм груба!
От една страна е хубаво, че си намерила някой, но познавам един мъж (тогава беше на 31), който наистина се влюби в 16 годишна. Имаха връзка 3 години и в крайна сметка на него му писна, защото тя все пак още е дете, беше много умна и разсъждаваше като зряла жена, но все пак е дете. Нямаше някои навици, които възрастните хора имат, а и на нея и писна, защото той постоянно я поправяше.
Колкото и да си умна за възрастта си винаги ще има детско в теб, винаги той ще ти прави забележки за неща, които правиш от незнание и неопит, а той ги знае от личен опит (не знам дали ме разбра).
Вярвам ти, че сте сериозни и, че той е свестен, но се съмнявам това да продължи дълго.

GeGaSa
01-25-2013, 18:06
Не мога да разбера защо всички си мислят,че след като е на 25 години иска семейство и деца.
Може пък иска да виси на гърба на мама и тати,да ходи по женички и да не си дава зор за нищо.
Реално погледнато може да имате чувства,любов и такива работи помежду ви,ок. Но виж неговите очаквания може да са по-различни от твоите. Ти все пак си на 14,а той на 25,кой знае може да поиска някои "бонуси" ...
Обаче не гледай толкова черногледо, познавах една такава двойка. Тя беше някъде 12-13,а той на 22. Имаха връзка продължително време,не знам до къде са стигнали по бонус скалата,ама скъсаха и това беше енд стори.

Ти си прецени,ама да не стане белята после.

В повечето случай, мъжете на тази възраст си имат сериозни жени, и след няколко години ако все още всичко е наред ще има и деца.
Аз в момента съм на 20 и такива момичета на 14,15г изобщо не ме вълнуват, ( но всеки е различен )
Мислил съм по въпроса и ще ти кажа че когато стана на 27,28г вече ще съм семеен. Дай боже всичко да е наред.

@whitediamond и твоето мнение ще се промени след няколко годинки.

Amore-Mio*
01-25-2013, 18:57
Да, заблудена си - даже повече, отколкото си мислех, като ти видях заглавието.

Замисляла ли си се някога защо 24-годишен МЪЖ ще бъде с едно 14-годишно ДЕТЕ?
Колкото и да подкрепям, че за любовта граници няма - в такива случаи отричам това. Защото именно възгледите ви, начина, по който възприемате нещата, са доста различни. Ако беше малко по-голяма, окей. Ама...

DisappointedDreamer
01-25-2013, 19:10
Това, че учиш в елитна гимназия изобщо не означава нещичко.

Малка си. Ще те зареже. И би трябвало да те зареже. Ти си дете, колкото и да не искаш да го приемеш. Той се нуждае от много повече от просто един секс, който дори в момента не можеш да му осигуриш.

Не съм против връзките, където разликата в годините е голяма, но хората да са на различни етапи. А не на 10 и 21.

Тъжно е. Жал ми е за теб. Ама ще се научиш.

nokia6600
01-25-2013, 19:17
Оф и аз уча в престижен университет, но не се чувствам по-специална хаха СУ най престижния, естествено след твоята гимназия

whitediamond
01-25-2013, 19:27
В повечето случаи да,вярно е,че на тези години искат семейство.
Но от друга страна е пълно с мамини синчета,дето още живеят с тях и се хранят на техният гръб.
Познавам мъж,който на 30 години още живее с тати и хич му е на оная работа за жена и дете.
Така,че да не се залъгваме с факта,че щом е на 25,значи му е светнало нещо в главата.
Просто предположих,че може би не иска семейство засега.

Моето мнение по въпроса едва ли ще се промени след години.
Поставих си като цел до 30 години да си имам мъж и дете. Второто както потръгне.

HollyGolightly
01-25-2013, 21:27
Всички по едно или друго време сме били на 14 и сме си мислели, че сме много по-развити и здравомислещи от връстниците ни. Авторката и тя така, обърнал и внимание, понеже кой го знае и на него колко му е акъла и тя вече си мисли, че хванала Господ за шлифера. Да, ама не, след някоя друга година, както вече ти казаха, ще има да си се смееш на акъла, а баткото ще те е зарязал от много време. И сега може и да казваш , че не ти пука дали ще спи с някоя друга, но лъжеш единствено себе си. В момента, в който разбереш, че го е направил, очаквам да видя поредната "мрънкаща" тема тук. Ти самата знаеш, че не е правилно и именно за това не искаш да кажеш на родителите си.

Моят приятел също е приблизително на възрастта на твоя, вече се замисля за семейство и това е напълно нормално. А ти какво точно можеш да му предложиш на твоя? Малка си дори да спиш с него, а какво остава за някаква по-сериозна връзка?

mimsssssss
01-26-2013, 00:25
Исках да напиша нещо положително на авторката, но уви. Прочетох няколко нейни коментара и се втрещих. Защо изобщо писа - привличаш внимание ли? Дори нямате някакъв проблем.
И аз като бях на 14 имах връзка с момче на 23. И противно на всички мрънкащи около мен, всички дето се бъркаха във връзката и се изказваха компетентни, не мога да се оплача. Всичко си беше ок между нас, нито ме е карал нещо насила да правя. И да, има някои които са надраснали годините си, и други които са по-малки. Кои сте вие да съдите?

Nakadah
01-26-2013, 05:37
Смятам, че си трол. А ако не си смятам, че приятелчето ти заслужава да влезне в затвора...

druzilla
01-26-2013, 07:28
По принцип съм на мнение,че за любовта няма граници,възрастта е просто число и прочие..Обаче ти си на 14,ходиш на училище,майка ти и баща ти се грижат за теб,имаш вечерен час,малко опит с мъжете.Той е на 25,предполагам издържа се сам,работи и т.н.На съвсем различни етапи сте от живота си,не виждам какво може да ви задържи заедно още 4 години и как изобщо толкова време ще криеш връзката ви от родителите ти.Всички момичета си мислят,че като си хванат по-голямо момче и вече са голяма работа,2-3 години разлика е едно,обаче 11?!И колкото и да те обича,не мисля,че ще му се иска 2-3 години още да стои на сухо.Най-добре и двамата да си намерите някой на вашата възраст.А би ли ми казала как точно се запознахте и се събрахте,понеже ми е малко странно?

N1ksun
01-26-2013, 07:56
Исках да напиша нещо положително на авторката, но уви. Прочетох няколко нейни коментара и се втрещих. Защо изобщо писа - привличаш внимание ли? Дори нямате някакъв проблем.
И аз като бях на 14 имах връзка с момче на 23. И противно на всички мрънкащи около мен, всички дето се бъркаха във връзката и се изказваха компетентни, не мога да се оплача. Всичко си беше ок между нас, нито ме е карал нещо насила да правя. И да, има някои които са надраснали годините си, и други които са по-малки. Кои сте вие да съдите?

Те са форумните Богове , имат силата да съдят всеки (rofl) . Типично за форума впрочем .

tori
01-26-2013, 09:47
Те са форумните Богове , имат силата да съдят всеки (rofl) . Типично за форума впрочем .
Хубаво - някой е успял с такава връзка ама това не дава някаква гаранция, че и тяхната ще просъществува още дълго пък момичето си прави планове за след 4 години. Пък и не ми се струва нормално - тя е още дете също като повечето от нас във форума, а той е с 11 години по-голям от нея. Да не споменаваме пък, че това е престъпление и че родителите й няма да са във възторг.

N1ksun
01-26-2013, 10:06
Добре бе tori не казвам че тяхната ще успее или няма да успее .. Просто като гледам коментарите на много възвишени личности тука , които заклеймяват че момичето дори няма да стане човек поради нещата които е написала в темата . Другото което е , че почти всички са убедени че момчето ще иска деца , е извинете ме ама вие мислите ли му четете ? Аз не съм ЗА тези връзки , НО е факт че има сполучливи такива колкото и да е малък този % ! Просто хейта дето се излива по посока на по особенните случай , които не се вписват в ограничените главички на някой хора е излишен .

ledenakrasota
01-26-2013, 10:07
Чиста педофилия. Крийте се, защото той е престъпник по закон. Ако толкова много те обича, няма да те докосне поне още 8 години. Зрял човек няма да се занимава с малки деца или поне не, когато все още са малолетни. Обича ли те, ще изчака да пораснеш, защото те мисли. :( Дано не го правите, защото ще е голяма глупост. Малка си. Възрастта не е проблем след 20-25 и нагоре, но толкова малка...

Kaena Smith
01-26-2013, 10:39
Добре,щом толкова се обичат,защо крият връзката си?!Защото родителите на момичето са ограничени и няма да разберат чувствата им?!Да кажем,че такава връзка е възможна,дори познавам едно момиче на почти 15,ходещо с 27 годишно момче,но това не е тайна за никого.Най-малко за родителите и!
Щом самата авторка не намира нищо нередно в отношенията с въпросното момче/мъж,защо те са тайни?!
Да,не всички на тази възраст мислят за деца и семейство,нито пък е невъзможно връзката им да издържи дълго и на платоническо ниво,но струва ли си?!Тя на училище,той - на работа,тя с вечерен час,той -не,тя с приятелите си и той с неговите и някъде през останалото време,криещи се от хорските погледи.Няма ли да им омръзне да се крият и какво следва след това...
Това е въпросът!

NomNomNom
01-26-2013, 10:46
Исках да напиша нещо положително на авторката, но уви. Прочетох няколко нейни коментара и се втрещих. Защо изобщо писа - привличаш внимание ли? Дори нямате някакъв проблем.
И аз като бях на 14 имах връзка с момче на 23. И противно на всички мрънкащи около мен, всички дето се бъркаха във връзката и се изказваха компетентни, не мога да се оплача.
^^
На мен даже никой не ми се е бъркал, а бяхме 2г. с този човек.

Виж, това със секса с друга вече е безкрайно глупаво и гадно. Или не спи с никоя, или спи с теб, другите варианти са нечестни.
Тъй, че щом не се чувстваш готова за секс, по-добре и да не се впускаш в такива връзки, защото до това водят.

mimsssssss
01-27-2013, 01:13
^И ние бяхме 2 години и нещо заедно. Сега ми е най-добрият приятел :)
Колкото до Тори и останалите, които казват че е педофил и не знам си какво - тя ако е на 17, момчето на 18, пак е противозаконно, така че не ми излизайте с тънките намеци. Колкото до секса - тя дори да не е девствена, не значи че трябва да скача в кревата с него след първият месец-два. Имала съм връзка само секс, без чувства; имала съм и само чувства, без секс.
За криенето си е тяхна работа, разбира се подкрепям споделянето с родителите, особено майката - вижда ми се логично по ред причини. Много зависи и какви са им отношенията.

п.п. Искам да кажа, че както някои казаха, че не всички са изключения, така и да не бъдем песимисти. Главата на раменете е за мислене. Пък то може и двамата да са на по 20г. и той пак само за секс да я търси/или тя него... никога няма гаранция

heartlesandfreaky
01-27-2013, 19:22
Миличка, не целя да те засегна по някакъв начин, но нали знаеш, че това е подсъдимо? Може би сега ти се струва, че го обичаш, но убедена ли си в това, че и той изпитва същото, а не просто те 'използва'? Пак казвам, не целя да те обидя или да ти се меся по някакъв начин, но това е моето мнение. :)
п.с. лично аз, ако тръгна с мъж на толкова, нашите ще ме изритат от вкъщи, не зная твоите родители как биха реагирали, ако евентуално разберат..

Violenza
01-27-2013, 19:49
Юристи, я ми обяснете, кое е подсъдимо? :D

Подсъдимо е (и се води педофилия), ако тя няма навършени 14 години, а той е пълнолетен. В случая, тя не е малолетна и освен ако не я изнасили, не се води за престъпление.
Пояснявам, да не се шашне още повече авторката.

bloodyF
01-27-2013, 20:34
Чиста педофилия. Крийте се, защото той е престъпник по закон. Ако толкова много те обича, няма да те докосне поне още 8 години. Зрял човек няма да се занимава с малки деца или поне не, когато все още са малолетни. Обича ли те, ще изчака да пораснеш, защото те мисли. :( Дано не го правите, защото ще е голяма глупост. Малка си. Възрастта не е проблем след 20-25 и нагоре, но толкова малка...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xXxPETYAxXx
01-27-2013, 20:46
Юристи, я ми обяснете, кое е подсъдимо? :D

Подсъдимо е (и се води педофилия), ако тя няма навършени 14 години, а той е пълнолетен. В случая, тя не е малолетна и освен ако не я изнасили, не се води за престъпление.
Пояснявам, да не се шашне още повече авторката.

Мда, тя е непълнолетна, а не малолетна.
Пък и доколкото четох темата - не правят секс.

Eskapel4o
01-28-2013, 01:10
Знаеш ли кое му гадното в тоя случай? Когато ти станеш студентка и ти се ходи по дискотеки и кафенца, той вече ще е на 30 и ще иска дете.

Мнооого вярно .
Все някога ще се разделите , просто няма смисъл ти си на 14 години не знаеш още нищо за живота .

MsMiracle
01-28-2013, 07:59
Мдаммм... и аз на твоите години се бях заплеснала по мъж на 26. Мислех, че водата ми е до коленете, че съм надраснала връстниците си и че няма да има проблем да съм с толкова по-голям. Да ама не.
Проблем има и той не се изразява толкова в това, че имате 11 години разлика, колкото факта, че сте на различни етапи от живота си. Ти си на 14 и си осми клас, а той е зрял мъж на който му е време да се замисли за създаване на семейство.
Мислиш си, че няма да е пречка приятелят ти да спи с други докато сте заедно, но в момента в който разбереш за това негово евентуално действие, ще си промениш мнението веднага. А той не може, а и няма да те чака. Просто ще му писне да бъде с дете.
Какъвто и съвет да ти дам, няма да ме послушаш, както казах бях в същото положение и ми е ясно. Поне, ако ще правите секс използвайте предпазни средства, за да няма тема "бременна ли съм".

Djenka
01-28-2013, 16:49
Искаш нашето мнение, казваме го, ама ти винаги имаш какво да отговориш.
Еми малка си. Face it.
Това са 11 години, по дяволите!
Той вече е зрял мъж, а ти дори не си опитала от живота... Ходите едва 3 месеца, не сте ГО правили, а и вече говориш за любов. А какво правите, държите се за ръчички, цункате се по бузките...?
Намери си някой под 20 и ще видиш какво е хубава връзка. Какво се занимаваш с някакви дядковци...

N1ksun
01-28-2013, 17:30
Аре да не се обиждаме , дядковци ... ;x

laur0nx
01-28-2013, 18:17
че е педофил! :д

fenkaaa
01-28-2013, 21:41
хаха начина на мислене винаги върви ръка за ръка с възрастта ....

Тук адски много грешиш.Дори на 12,даден човек може да е с мислене на 18 годишен/а.Възрастта никога не е гаранция за начинът на мислене.Някои хора просто са родени по "гениални" от други ;)

aks13v
01-28-2013, 22:29
Еби му майката, ква любов, тва си е човек, който не знае кво да прави със живота си и решил да става педофил.