PDA

View Full Version : Какъв подарък да изберем за Св.Валентин?



riki69
01-25-2013, 13:51
Реших да пуснем и такава темичка,какво ще кажете?

DragonLady
01-25-2013, 13:54
Темата ти е за съседният раздел - Любов.

Всеки избира такъв подарък, какъвто мисли, че би се харесал на половинката му.
Лично аз предпочитам да отидем някъде на заведение, и да си изкараме една хубава вечер, вместо да даваме пари за подаръци. Може и двете де, който както си реши.

riki69
01-25-2013, 13:55
Реших да пуснем и такава темичка,какво ще кажете?,тази тема реших да я направя защото моят приятел ми купи страхотно бельо http://www.horny.bg/и си помислих,че всяка жена би била доста удовлетворена от такъв подарък,не мислите ли?

dimitar_ak
01-25-2013, 17:04
А бе вие католици ли сте?

pifiella
01-25-2013, 17:41
Какъв подарък да изберем за Св.Валентин?
М...сложен въпрос.
Защо не пробваш с едно православно календарче?

AnarchyPunk
01-25-2013, 21:13
Аз ще избера за подарък да съберем приятелите си с гаджето и да празнуваме Трифон Зарезан, след което да се изчукаме. Много е романтично :-)

Vanchhh
01-25-2013, 21:19
Ами въпреки, че няма да има с кого да го празнувам, бих избрал кутия бонбони Lindor и едно голямо, пухкаво сърце..

Devil69
01-27-2013, 16:32
Са щи кажа къв е подаръка за свети Валентин опа Трифон Зарезан...2-3 кила юта ракия ,5-6 кила червено винце и един бидон кисело зейе:)))

laur0nx
01-28-2013, 15:45
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/540506-14-02-13-))?p=10582787#post10582787
И аз пуснах нещо подобно :)

Pepsitka
02-11-2013, 15:29
Аз тази година ще заложа на по-нестандартното :D Получих на имейла си код за намаление cupidon10 , с който ползвам отстъпка 10% в www.sexshop.bg :D Вече разгледах и се спрях на няколко неща, още не съм решила точно какво ще е, но ще е от там, знаете, мъжете много си падат по по-палави неща... А вече отделно ще взема хубави шоколадови бонбони за да си се почерпим, ще си направим романтична вечеря и така .... м , ще бъде чудесноо, нямам търпение :) :D

marilyn
02-11-2013, 15:43
Мисля да му подаря времето си- цял ден заедно у тях. Ебане цял ден. ммммммммммммммммммммммммм мммммм

Gang Starr
02-11-2013, 20:08
един празен кашон

granger
02-11-2013, 20:43
Секс?

thefolenangel
02-11-2013, 23:42
Секс?

порасни.

granger
02-12-2013, 10:08
oh, the irony.
Не празнувам Св.Валентин. не си падам по такива измислени празници , не ги празнувам,ако искам да си показвам любовта - ще го правя всеки ден.

Fisherman
02-12-2013, 14:06
Секс?

Само ако е анален.

ShtrudeL
02-12-2013, 14:12
Още 295824357245 човека са се сетили да пуснат такава темичка. Ти да видиш.

Иначе чакай да се цитирам:


Това е толкова плашещо. Омг толкова плашещо и неистинско.. (поне за мен)
Бих се почувствала страшно глупаво при такава организация.. но това е друга тема..
Като цяло никога не съм чувствала тоя празник по специален начин и дори да съм го празнувала винаги ми е било 'защото трябва'.. т.е... не е като да не съм чувствала нещо към тогавашната ми половинка, но знаейки, че на този ден се очаква да покажем обичта си повече, от колкото обикновено, ме дразни и кара да се чувствам наистина глупаво.

А куриозното на Св. Валентин е, че има две групички - такива, които го празнуват и парадират с това и други, които хейтват първите. Толкова е забавно.

азЕ съм си гушлива 365 дни в годината

draid
02-12-2013, 19:17
Цялата идея на празника е глупава, отделно че е католически и изкуствено насаден при нас. Не мисля, че трябва да има специален ден в който да показваш обичта си към половинката. Иначе, аз винаги съм ценял най-много подаръци които са по нестандартни.

anonymous708973
02-13-2013, 07:52
А куриозното на Св. Валентин е, че има две групички - такива, които го празнуват и парадират с това и други, които хейтват първите. Толкова е забавно.


Е, не бих казала. Аз поне не съм в никоя.

И кво като е католически, майка му ****? Знаете ли историята за свети Валентин? Страшно красива е и няма абсолютно никво значение дали човекът е венчал католици или православни. Ебати тъпия аргумент, честно ви казвам.

draid
02-13-2013, 11:35
Еми дай да почнем да празнуваме и рамазан тогава, сигурен съм че и неговата история е хубава. Защо изобщо трябва да има празник за това да показваш колко обичаш другия, крайно малоумно е за мен.

thefolenangel
02-13-2013, 11:37
Защо изобщо трябва да има празник за това да показваш колко обичаш другия,
Защото хората са егоисти.

ShtrudeL
02-13-2013, 13:08
Днес бях с една дружка по центъра/магазините.. Влязохме в 2 магазина и се отвратих/натъжих..
На всякъде е пълно с плюшени, червени сърца и адски сладникави сувенири.. И хората се избиваха да ги купуват..
Толкова ми е изнасилен тоя... повод да покажаш чувствата си на някой..
иначе нека го празнуват хората

granger
02-13-2013, 13:11
Нах. Като взимам нещо на мъжо ми , с повод, без повод гледам да е оригинално, а не нещо,дето всеки втори има. Тея сърчица,не ме радват.

pandabear
02-13-2013, 13:42
Миналата година получих бутилка с червено вино, адски красиво опакована, на нея беше гравирано и името ми. Аааа и ръчно направена картичка, на която пишеше грозновато "Честит Трифончо, пандичке {}!" Много, много, много се зарадвах.

cyclops
02-13-2013, 13:43
Е, не бих казала. Аз поне не съм в никоя.

И кво като е католически, майка му ****? Знаете ли историята за свети Валентин? Страшно красива е и няма абсолютно никво значение дали човекът е венчал католици или православни. Ебати тъпия аргумент, честно ви казвам.

Мхм това + вече сме в 21 век и не сме хората на света. Не мисля, че трябва да се затваряме само и единствено към нашата държава. Трябва да сме по-отворени и по-широко скроени, да не говорим че и да искаме и да не искаме културите се променят.

Иначе и аз не правя нищо специално за св. Валентин. А изненади и подаръци бол в другите теми.

nymphadora
02-13-2013, 14:03
Ние си го празнуваме.Много ми е забавно като някой ми каже "на нас всеки ден ни е Св.Валентин"-ама сериозно ли бе :3.Сладко е да си подарите нещо лигаво,да си направите палачинки и естествено секс-надали това е ежедневието на двойките.

Иначе какво като е католически празник-хората са се сетили да си имат ден на любовта,хубаво са направили.

girlwithblueeyes
02-13-2013, 14:09
Не харесвам Свети Валентин и с приятелят ми не го празнуваме . Нищо лично, но ми е супер изкуствен този празник . Всички са щастливи и влюбени само на 14 ли ? За мен ,ако си влюбен всеки ден е празник . Не е нужно да правиш грандиозни подаръци, за да докажеш на човек, че го обичаш . Важни малките жестове и действията през цялата връзка а не само на 14 .

nymphadora
02-13-2013, 14:21
Не харесвам Свети Валентин и с приятелят ми не го празнуваме . Нищо лично, но ми е супер изкуствен този празник . Всички са щастливи и влюбени само на 14 ли ? За мен ,ако си влюбен всеки ден е празник . Не е нужно да правиш грандиозни подаръци, за да докажеш на човек, че го обичаш . Важни малките жестове и действията през цялата връзка а не само на 14 .

Here we go again..
То по тази логика защо семейството се събира на Коледа и си подарява подаръци-не трябва ли всеки ден да "показват любовта си един към друг"?
Защо на рождения ти ден празнуваш?-не трябва ли хората да те уважават всеки ден?

grow up.

girlwithblueeyes
02-13-2013, 14:25
Говорим за различни неща . Познавам много двойки дето през цялата година буквално се мразят и айде на 14 са най-влюбените . Адски изкуствено ми е .

granger
02-13-2013, 14:28
Коледа е религиозен празник , не любовен. Аз също не го празнувам. С повод и без повод му купувам подаръци или му правя изненади. Не празнуваме специален ден, освен годишнина. На деня просто може да сте си заедно и да си прекарате хубаво if you know what i mean :lol: без излишно суетене. Ако ми е вкъщи всеки ден ще си го глезя ...ама нъц :(
Рождения ти ден е един път в годината, любовта е всеки ден,всеки час...мразя колко лигаво се изказах ew,ew :lol:
Все тая, който иска да си го празнува, най-мило ми става да видя сладка влюбена двойка,независимо кой ден от годината е, както и мама с детенце.

draid
02-13-2013, 16:33
Недей ми сравнява Коледа със Св. Валентин. На Коледа, хората не се събират да показват любов или да си купуват подаръци...

pandabear
02-13-2013, 16:50
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/555992_10151467654092679_1378843874_n.jpg

granger
02-13-2013, 17:02
:lol:
Yessss

SisiStrange
02-13-2013, 17:33
Абе няма нищо лошо да си го направиш специално! Нищо, че е лигав празник и измислен. Все тая. Няма да си подаряваме плюшени сърца и други тъпотии. Но ще се видим и ще си отпразнуваме и двата празника комбинирано. Не е всеки ден Св. Валентин. Може да си се обичаме всеки ден, но малко хора имат толкова малко натоварено ежедневие, че редовно да си правят нещата по-специални. Не, не говоря за свещи, вечери, ресторанти и драматичен рев, ако някой е забравил, че е 14.02. Но, ако си се присетил и си решил да го отпразнувате заедно, няма нищо лошо. Ние ще се видим у тях вечерта. Ще хапнем маслинки, ще пийнем вино, може да поиграем стриптийз дартс, ще гледаме филм (най-вероятно последните 2-3 епизода на "Под прикритие", които пропуснах покрай сесията), ще правим секс... Не намирам това за дразнещо и лигаво.

Глупави са тези, които започват да реват и да драматизират, ако гаджето им е забравило коя е датата или пък тези, които държат на подаръци и пак вдигат скандали, ако няма такива/не им харесат. Също ми се струва идиотско това окичване навсякъде със сърца, плюшени работи и всякакви сладникави работи. Грозно и комерсиално ми се вижда. Но това да го празнуваш не е лошо.

Fisherman
02-13-2013, 17:45
Аз на мойта миналата година просто и купих цвете,тва често го практикувах дори исках и на всяка среща да го правя но пари нямах,деня не се различаваше от други наши дни прекарани заедно.Нищо особено,дори не съм спирал да се замислям от къде идва свети Валентин през чепчето ми е било

marilyn
02-13-2013, 18:00
Имам чувството, че хората или са върли фенове на св. Валентин, или не го понасят.

Аз като принципно и Коледа не харесвам.. какво да говорим за св. Валентин.
Според мен е много комерсиализирана цялата история. И не е нужно да е еди си какъв ден за да покажеш чувствата си на любимия.

SisiStrange
02-13-2013, 18:32
Имам чувството, че хората или са върли фенове на св. Валентин, или не го понасят.

О, не мисля. На нас никак не ни пука ще го празнуваме ли или не в крайна сметка. Нищо чудно някоя година да го забравим съвсем, макар че с всички купища сърчица по центъра едва ли. Просто е хубаво една вечер сред всичкото напрежение, изпити, работа и тн. да си имаме една вечер двамата, в която всички да ни оставят на мира и да не мислим за ангажименти. Мисля, че за повечето празнуващи е същото.

Впрочем винаги съм се чудила на този аргумент:


И не е нужно да е еди си какъв ден за да покажеш чувствата си на любимия.

Ние не седим на тоя ден специално да си показваме чувствата. 8-) Просто си го правим хубаво и си разнообразяваме. Едва ли много хора специално и единствено на 14.02 се гледат влюбено и си дърдорят романтични слова. ;д

TheBeliever
02-13-2013, 18:45
Нда си направите палачинки и естествено секс-надали това е ежедневието на двойките.



Ние пък, ако не ежедневно, то поне ежеседмично си правим палачинки след сутрешния секс. Ежедневието може да по-специално и от кой-да-е празник. Както си го направите.

Който иска да го празнува. На мен никога не ми е допадала идеята.

girlwithblueeyes
02-13-2013, 18:48
Когато човек е влюбен всеки ден му е празник ,и всеки ден трябва да показва колко много обича любимият си . Дори едно простоватo, любопитство от живота, и тревогите на другият говорят многo повече от хилядите рози.

SisiStrange
02-13-2013, 18:51
Ух. Колко мразя да ми подаряват рози. Когато някой го даде за пример ми иде да си изповръщам червата... Без въобще да визирам Св. Валентин.

TheBeliever, вие живеете заедно. За нас възможността да спим гушнати все още е нещо голямо.

girlwithblueeyes
02-13-2013, 18:52
Аууу Сиси най-накрая и аз не обичам розите . Иначe орхидеи обожавам :D

SisiStrange
02-13-2013, 18:53
Аууу Сиси най-накрая и аз не обичам розите . Иначe орхидеи обожавам :D
И аз!!!!! Но сигурно визираме различни неща. :Д Аз колекционирам орхидеи. В саксии. В момента имам малко над 25. ;д

TheBeliever
02-13-2013, 19:01
TheBeliever, вие живеете заедно. За нас възможността да спим гушнати все още е нещо голямо.

Но не чакате определен празник, за да си предоставите тази възможност, нали?

girlwithblueeyes
02-13-2013, 19:04
И аз имам орхидеи обаче са скромните 6 .Предпочитам да ми подаряват в саксии защото ще си гледам вместо на букет дето ще го изхвърля след няколко дена .

SisiStrange
02-13-2013, 19:06
Но не чакате определен празник, за да си предоставите тази възможност, нали?

Не, разбира се, но нищо не пречи да използваме И този празник за да си дадем тази емоция. :)

Много хора изкарват празника като едва ли не нещо лошо. Съгласна съм, че е досадно комерсиализиран - затова и съм против специалните подаръци, бонбониерите и мечетата, както и въобще спрямо сериозните сложни приготовления, свързани с драми, проблеми, големи разходи и прочие. Но самото отбелязване е нещо хубаво. :)

SisiStrange
02-13-2013, 19:07
И аз имам орхидеи обаче са скромните 6 .Предпочитам да ми подаряват в саксии защото ще си гледам вместо на букет дето ще го изхвърля след няколко дена .
Уууу, какви са ти? Фаленопсиси ли или нещо по-рядко срещано по цветарските магазини? ;п

girlwithblueeyes
02-13-2013, 19:14
Само фаленопсиси имам :P . Вкъщи живея с трима мъже, и те не са много, много по цветята . :D

granger
02-13-2013, 19:34
Не бих казала ,че мразя,но не обичам цветя, би ми станал мил жеста,но веднъж. Не обичам мъртви цветя. Ще ми стане хубаво от някоя зеленикавка , хубавка стайна щуротийка,щото ще си го гледам и обичам,а онова ще ми умре :(
Но пък обичам шоколад и нямам проблеми с тва да ям всеки ден ,ако може :lol:

SisiStrange
02-13-2013, 19:38
^ Абсолютно. Аз направо не обичам да ми подаряват цветя, ако са рязан цвят. Хора, които ме познават пък направо биха ме обидили така, защото би следвало да го знаят. На саксийни растения (особено орхидеи, сенполии и разни по-интересни) ужасно се радвам. И после ги чакам да цъфнат. <3

vde
02-13-2013, 21:35
Троянска сливова 7 годишна :_)
Иначе сериозно......защо просто не излезете някъде и не го/я поглезите. Толкоз

anonymous708973
02-14-2013, 09:22
Еми дай да почнем да празнуваме и рамазан тогава, сигурен съм че и неговата история е хубава.

Аз като ти бях казала, че си първосигнален, ти не вярваш. Ето ти доказателството. Обикновено даваш добри аргументи, но в тоя случай... нъц.
Вместо да ми се измъкваш с тоя Рамазан, вземи прочети историята. Аз мисля, че тя си заслужава да бъде чествана и от православни, и от католици, и от всички десетки видове протестанти.

И аз мисля като Сиси. На мен ми се случи да не уча днес, така че бях на маникюр да се поглезя малко, ще се облека по-готинко, ще отидем на кино, а довечера ще сготвя нещо вкусно, ще пийнем вино и ще се видим с приятели, за да отпразнуваме и Трифон Зарезан :)
Нищо крещящо, нито кой знае какво, а дори ми е именник.

Хората не се делят на две групи: Такива, които в несвяст пазаруват розови сърца, и такива, които мразят първите.

ShtrudeL
02-14-2013, 09:55
Хората не се делят на две групи: Такива, които в несвяст пазаруват розови сърца, и такива, които мразят първите.


Pak ще се цитирам:

3 осн. категории:
-Хора, които празнуват Св. Валентин. И може би парадират с това. А може би не.
-Хора, които хейтват първите и самия празник. Характерното за тях е: "Толкова ли не можете да показвате обичта си и през останалите 364 дни?!?!?!?!?!?!? !!! !!! !! ! ! ! !!" както и "Честит Трифон Зарезан! ! ! ! !! ! !!"
-Хора, които защитават първите от вторите, за да не попадат нито в сладкото, нито в соленото.

SisiStrange
02-14-2013, 10:09
1. Хора, беснеещи за празника и държащи да имат изненада, подарък и публично призние. Купуват сърца, пухчета, 1000 бели рози с на всяко листенце написано: "You're the love of my life".
2. Хора, които го ползват като поредния случай да си направят живота хубав, взимат си алкохол, поприготвят си външния вид, купуват си сладко и отиват да се забавляват. (предполагам тук сме аз и Ина)
3. Хора, които мислят, че ако си сам на Св. Валентин не си никой и реват, и се депресират, и избухват в горчиви изблици на омраза към всички двойки.
4. Хора, които не празнуват, защото или не им харесва празника, или не им идва от вътре. На тях не им пука кой какво прави и нито са за, нито са против. (TheBeliever, мисля)
5. Хора, които си въобразяват, че всички са като първите и хулят от-до всеки, който е решил, че му се празнува. Започват се мили неща като "Ебати лигльовците", "Това не е празник", твоя цитат, Щрудел, също го има.

girlwithblueeyes
02-14-2013, 12:33
Аз си държа да празнуваме годишнините ,14 ти никога ,не сме го празнували, а и няма да го празнуваме . Както някой беше казал не е нужно да е празник за да си правите изненади .
Дразнят ме розовите балони и фалшивите усмивки на двойките направени само за 14 а, през останалото време, къде са тези балони ? Къде са тези усмивки ? Еми няма ги, защото някои хора са влюбени само за единя Свети Валентин . И да ако някой ме попита, да лигаво ми е с всички тези цветя и бонбони и плюшки . Една хубава вечеря и горещ секс много повече ми се нравят от разните му изгъзици .

Fisherman
02-14-2013, 14:04
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/404185_10150561272396523_1610234534_n.jpg

granger
02-14-2013, 14:06
Нека си го празнуват,никога не съм била такава личност,че специално за дати да се впечатлявам. Сега ,който иска - да си го празнува, никой не тровя, съдя and so on...Ама е тъпо като някой ми каже ,какво подари или ти подариха,защото трябва да подарявам нещо? Ще се съберем,ще си направим хубаво,ще ядем бонбони,шоколад и квото ни падне и ще ни е хубаво,както почти винаги като се видим :lol:

thefolenangel
02-14-2013, 15:19
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/404185_10150561272396523_1610234534_n.jpg
Мерси! И аз те обичам краси :*

granger
02-14-2013, 15:20
:lol:

tori
02-14-2013, 16:18
Отдавна "празника" е загубил цялата си идея, а именно, че любовта и семейното щастие са по-важни от някакви си войни, битки и такива акани неща (не помня много от легендата). В момента всички търговци гледат да си продадат и без това скучната стока и да оберат клиентите. Те пък от своя страна се лъжат, че е глупост, кощунство и Бог знае какво да не изразяваш любовта си ТОЧНО на 14ти и купуват разни неща. Отдавна сме забравили, че любовта не се измерва с плюшени играчки и бонбони в кутии сърца. Любов можеш да дадеш на всичко и всички във всеки един свободен момент, така че няма нужда да чакаш някакъв си ден, за да обичаш. За втора година не съм сама на тоя ден и никога не е било по-различно от едно цвете + шоколад от страна на приятеля ми. От мен пък предния 14ти получи малко сърце ключодържател, а тази един голям лист с 14 причини да го обичам. Можем да си подаряваме глупости всеки един ден от годината.

M****
02-14-2013, 16:32
Общо взето всеки сам си решава кой празник да празнува, как и с кого да го прекара.
Но аз лично не почитам католически празници. :)

А по отношение на изненадите, които влюбените си поднасят с или без повод - само по-внимателно, че да не стане като в днешната новина (http://www.dnes.bg/index/2013/02/14/atletyt-pistorius-zastrelia-gadjeto-si-obyrkal-ia-za-kradec.180166)... :///

girlwithblueeyes
02-14-2013, 16:47
Въпросът не е , че празника е католически а че вече стана едно голямо изхвърляне на хора , които през останалото време не се понасям . Неискрен ми е просто този празник и не заради това , че е католически , а защото много хора се опитват да се насилват да го празнуват .

TheBeliever
02-14-2013, 17:25
Въпросът не е , че празника е католически а че вече стана едно голямо изхвърляне на хора , които през останалото време не се понасям . Неискрен ми е просто този празник и не заради това , че е католически , а защото много хора се опитват да се насилват да го празнуват .

Бе те да се насилват да правят каквото си искат. Не ме грее.

Това, което мен ме дразни е, че се очаква, и едва ли не изисква, от мен като съм влюбена и имам човек от себе си, да празнувам на 14-ти февруари. Писнало ми е всяка година от всеки ъгъл да ме питат "Какво ще подариш на любимия за празника на влюбените", "Какви са ви плановете за Свети Валентин" и ден след това "Какво ти подари гаджето". И като кажеш, че не те кефи празника те гледат все едно ти е пониква втора глава. Ей това ме дразни и ме кара направо да ненавиждам този празник.

granger
02-14-2013, 17:43
Писнало ми е всяка година от всеки ъгъл да ме питат "Какво ще подариш на любимия за празника на влюбените", "Какви са ви плановете за Свети Валентин" и ден след това "Какво ти подари гаджето". И като кажеш, че не те кефи празника те гледат все едно ти е пониква втора глава. Ей това ме дразни и ме кара направо да ненавиждам този празник.
Чак да го ненавиждам,ама не му разбирам много превъзнасянето,дразни ме натякването...

dream1707
02-14-2013, 18:24
Аз пък тоя Свети Валентин въобще не го считам за празник... дори не е български. Нищо не съм купувала... въпреки че мен ме заринаха с тонове шоколад, които в момента унищожавам ... и едно зарче с пози :D

marilyn
02-14-2013, 22:18
О, не мисля. На нас никак не ни пука ще го празнуваме ли или не в крайна сметка. Нищо чудно някоя година да го забравим съвсем, макар че с всички купища сърчица по центъра едва ли. Просто е хубаво една вечер сред всичкото напрежение, изпити, работа и тн. да си имаме една вечер двамата, в която всички да ни оставят на мира и да не мислим за ангажименти. Мисля, че за повечето празнуващи е същото.

Идеята е, че всяка една вечер може да бъде превърната в такава. То и аз днес си прекарах деня с моето момче, но той няма лекции, а аз днес реших, че имам време до последния изпит и мога да му подаря времето си. Ама не, специално защото е 14.02




Ние не седим на тоя ден специално да си показваме чувствата. 8-) Просто си го правим хубаво и си разнообразяваме. Едва ли много хора специално и единствено на 14.02 се гледат влюбено и си дърдорят романтични слова. ;д

Ами защото нали си купуват подаръци, цветя, шоколади... Аз някак си предпочитам да ми направи нещо мило без да е някаква определена дата или "празник".

Sh@d0w
02-15-2013, 04:20
Ами защото нали си купуват подаръци, цветя, шоколади... Аз някак си предпочитам да ми направи нещо мило без да е някаква определена дата или "празник".
Именно, че не всеки празнува така.

By SisiStrange :)

anonymous708973
02-15-2013, 19:08
Аз някак си предпочитам да ми направи нещо мило без да е някаква определена дата или "празник".

Това не пречи да ти подари едно цветенце на Свети Валентин. Днес една съученичка се разкарваше с една розичка с прикрепена картичка към нея, много готино ми стана само като я гледах.

Donnie.Yen
02-15-2013, 23:23
Значи аз ако съм на теб ще тегля един джет кредит и ще отида в махалата и ще му намеря най-парафино надарените черни юнаци и ще им платя само по аромат на катун да го навестят със рязани сухи саби в ръце да го покръстят защото е неосъзнат гей

pifiella
02-16-2013, 11:35
Еми дай да почнем да празнуваме и рамазан тогава, сигурен съм че и неговата история е хубава.


:D :D

pandabear
02-16-2013, 12:53
Бива ли такава нетолерантност, тцтцтцЪк.