PDA

View Full Version : Не мога да кажа край ! :@



Mimolinka
01-25-2013, 15:33
Не знам как да започна но с приятелят ми сме заедно от до доста време отначало правеше всичко за да ме зарадва но нещата вече не са така държи се се едно държи да е с мене на 100% опитва се по този начин да е над мен да може да контролира нещата даже понякога като му кажа нещо той нарочно него прави за да не каже после го командвам и такива не знам обичам го много и той уш мене "уш" защото това държание вече ме кара да го мисля това . Не знам дали искам да съм с него не аз искам но мисля че няма смисъл и всичко е обречено но учим заедно и няма как да го забравя или поне така си мисля всеки ден се виждаме ...... не знам :# какво ще кажете вие какво да правя понякога се държи добре ме кара да се влюбвам още повече в него понякога ...... :#

granger
01-25-2013, 15:42
Половината не ти го разбирам,щото пунктуацията ти е трагедия.
Поговори с него, нормално е след известно време да не сте като в началото.

Mimolinka
01-25-2013, 15:44
говореното не помага

granger
01-25-2013, 16:41
Ми -действай.
Биеш му шута и дотам.

Mimolinka
01-25-2013, 16:53
щемисе това но много го обичам и не знам дали ще мога да продължа без него

shmatarok
01-25-2013, 16:55
оф ми тогава си стой при него. какво искаш да ти кажем? дават ти съвет - мрънкаш, дават ти друг съвет - пак мрънкаш. Сърби ли те, боли ли те, какво?
И колко още теми ще пуснеш... всяка седмица нова тема.

Mimolinka
01-25-2013, 17:00
къф ти е проблема

granger
01-25-2013, 17:14
Никакъв не и е проблема.
Питаш-казваме ти. С думи не ставало - ок. Давай с действия- ама много си го обичала...
Ми тогава стой и си натискай парцалите и чакай да те притиска още повече!

Или го заебаваш или си стоиш при него. Средно положение няма.

xXxPETYAxXx
01-25-2013, 17:26
Момичетата понякога си мислим, че думата ни е закон, обиждаме се лесно, ако не направят нещо, което сме споменали, или дори само леко загатнали.
Е да, ама момчетата имат по-рационална гледна точка и по-рационално мислене. Ако не е направил нещо, може да му е изкочило от ума - те не помнят всичко дума по дума. Не разбират и от намеци. Тотално отхвърлят "молби", ако са изказани със заплашителен тон или като задължителни!

Не схванах много какво се опитваш да кажеш с това, че иска да е с теб 100% - 24/7 ли? Поговорете и толкоз!

Защо трябва да се опитваш да сложиш край, а не да оправиш нещата?!

Mimolinka
01-25-2013, 18:05
искам да управа нещата но се оправят за 1-2 седмици и после пак се повтарят нещата

TheVampir
01-28-2013, 19:14
искам да управа нещата но се оправят за 1-2 седмици и после пак се повтарят нещата

еми като почнат пак да се повтарят нещата пак направи същото и така секи път :D

heartlesandfreaky
01-28-2013, 20:11
Ей, това правописа го нямате за нищо!
Бтв. Ти хем не искаш да говорите, хем не искаш да действаш, хем искаш при него да си седиш. Като искаш да си с него какво си заревала тука. Както казаха преди мен - или се разбирате, или го зарязваш, или просто търпиш да те мачка. Ти избираш.

fenkaaa
01-28-2013, 21:39
Прочетох го на един дъх и нищо не разбрах.

GLaDOS
01-28-2013, 23:29
Сигурно си много тъпа,като съдя по правописа.

Take_That
01-29-2013, 11:14
Според мен, след като говорите и нещата се оправят само временно, тогава няма смисъл да говорите отново и отново. С хубаво си опитала, но не се е получило, тогава вече пробвай с лошо. Все пак ние хората така сме устроени - чак, когато загубим нещо, тогава го оценяваме, може би вашата раздяла ще му отвори очите на господина. Колкото до теб - не, че не можеш да сложиш край, просто не искаш, нямаш волята, страх те е и аз не знам от какво, страхът не е добър съветник. Все пак той не е единственият мъж на земята, я вземи се стегни. Ако пък толкова много те е страх и не можеш - тъпчи на едно място и си остани с него

Tsukuda_Hiroshi
01-29-2013, 16:45
Момиче, научи се да пишеш!! Почти нищо не ти се разбира. Прави са хората.
Освен това - казаха ти да го кЪсаш: не щеш. Казаха ти да останеш: пак не щеш. Казаха ти да говорите - не ставало така. Казаха ти - да си налягаш парцалите тогава, пак не става.
Ами гледай сега - кажи му да ми пише на лична тука, аз ще му обясня, че го кЪсаш и готово! Ако не, копирай му тоя целия неграмотно-скалЪпен пост, дето си го писала на нас (пЪрвия демек!) и му го постави на стената вЪВ фейсбук!!
Друго какво да ти кажем повече ние??? Мнение ли искаш или спор? Защото мнения получи 1 камара и то все добри!