PDA

View Full Version : Помощ!



CKLbrown
01-25-2013, 17:34
Здравейте,започвам с дългата тема.На 13 съм и миналата година в 6-ти клас се запознах с едно момче и го харесвах,но се държах кофти с него и той с мен и спряхме да си говорим и тази година в 7-ми клас започнахме отново да си говорим и аз отново започнах да го харесвам.Той е от съседния клас и всяко междучасие се виждаме,но не мога да преценя дали той изпитва същото към мен.Когато сме заедно и си говорим той много рядко ме поглежда в очите,просто стой и се усмихва леко и гледа надолу или наоколо.Опитва се да ме дразни като ми казва,че ходя с някое момче с което сме просто приятели или както наскоро направи така,че едно момче да ми предложи за да бъде по-дълго с мен.Наскоро аз направих една доста кофти грешка и ми се разсърди и след това се оправихме,но мисля,че от както направих тази грешка той си промени мнението за мен.Питаме кого харесвам,флиртува от време на време,но не съм сигурна ... Дразним се взаимно и така.Не сме излизали,но мисля,че на училище се виждаме достатъчно.Интересното е,че моите приятели казват,че той ме харесва,а неговите приятели казват,че аз го харесвам.Пишем си през 1-2 дни,но той ми е писал само 3 пъти,но не е от типа хора които обичат да пишат първи.Проблемът е,че най-добрата и най-добрият му приятел не ме харесват и предполагам,че му натякват някои неща за мен които го карат да мисли,че не съм приятен човек.Скоро четох в неговият ask.fm,че винаги трябва да има доверие на момичето до него и той веднъж ми сподели нещо което не съм го казвала на никого,но когато направих въпросната грешка,мисля че изгубих доверието му.Надявам се,че сте ме разбрали до колкото е възможно :)

BamBamBo
01-25-2013, 18:33
Кажи му ,че го харесваш.

shmatarok
01-25-2013, 18:35
Еми, освен да му кажеш какво чувстваш, не виждам какво друго можеш да направиш, ако искаш да си с него.

CKLbrown
01-25-2013, 18:39
Ами да често си мисля да му кажа,но просто ме е страх от отговорът и ако той каже на приятелите му те ще кажат на всички и незнам какво ще се случи по-нататък

BamBamBo
01-25-2013, 18:59
Ти нали си имаш собствени приятели,които те подкрепят?Какво ти пука за неговите,ако реагират негативно и с подигравки?
Днешно време,младите сте много нахакани и "компетентни" ,а ви е срам да покажете на някого че го харесвате.
Покани го да излезете някъде само двамата като за начало,след тази среща сама ще видиш нещата на къде ще тръгнат.

Amore-Mio*
01-25-2013, 19:04
Излезте.

Всички сме доста по-различни извън училището.
Иначе ако те харесва - няма да се вслушва в мнението на приятелите си.

CKLbrown
01-25-2013, 19:12
Попринцип не съм от поредното момиче което чака винаги момчето да прави първата стъпка,но ако му кажа хайде да излезем си мисля,че ще стана прекалено нахална или нежелана от него.

Big Jo reaper
01-25-2013, 19:30
Няма споко ;) кажи му само че искате да излезете не казвай причини...вече по нататък ти ще прециниш дали те харесва и дали да му кажеш ние не можем лол ;)