PDA

View Full Version : Mммм:)



LovEsIckk
01-26-2013, 14:44
Всичкиии задачи за днес са изпълнени, остава само да седна и да пиша и уча за следващия изпит.
А как ме мързииии, от 1 час съм си у дома и не мога да се наканя да отворя учебника или поне да си напиша протоколите.
Няма ли някъв клуб "На борба с мързела" в който да се запиша :Д Бахти!
Вие как сте днееееес :cool:

EinGutesKind
01-26-2013, 16:49
На мен последният изпит за цялото следване ми е след около 10 дена, материалът е огромен и не знам как ще го взема :( трябва да стане някво чудо :(

LovEsIckk
01-26-2013, 19:29
И моя материал е голям..
20 теми по 10 листа всяка + 2 презентации,няколко протокола,няколко план конспекта, няколко реферата и няколко задачи, които трябва да предам на изпита...а и есе и един проект :)
Чак сега си вдигам главата и пускам химикала - 5 часа съм писала, направо очи не ми останах и си дадох 15минути почивка.

elito0o0o0
01-26-2013, 19:34
Ми аз тряа да чета пак Под Игото, щот тая ни кара, ма ме мързииииииииии адски -.-

nqmaznacheniee
01-26-2013, 19:41
И моя материал е голям..
20 теми по 10 листа всяка + 2 презентации,няколко протокола,няколко план конспекта, няколко реферата и няколко задачи, които трябва да предам на изпита...а и есе и един проект :)
Чак сега си вдигам главата и пускам химикала - 5 часа съм писала, направо очи не ми останах и си дадох 15минути почивка.

о колко си ученолюбива

Pedigree
01-26-2013, 19:48
Аз съм изключително мързелива днес. Нищо не правя, освен да обикалям леглата и диваните, и да се чудя какво да ям. В общи линии бездействам цял ден, но след последните ми дни, очакваше се да не правя нищо днес. Единственото ми излизане беше влизането в едно такси, после в един магазин, а след това в нас.
А, да, мисля да спя след малко. :D