PDA

View Full Version : Скарване



lifo
01-26-2013, 18:28
Здравейте,
Вчера се скарах с момичето с което мислехме да имаме нещо повече. То не беше каране ами просто и казах, че съм и обиден. Сега се чувствам гузно и не знам аз ли да и звънна или да чакам нея. И какво да и кажа. Като при положение че в последния ни разговор я набрах като "долни гащи в корито" колко неправилна и е била постъпката.
Моля помагайте.

Azoria
01-26-2013, 18:33
в последния ни разговор я набрах като "долни гащи в корито"

... яко цикля на тоя израз :lol:

За какво се скарахте? Смисъл,ако не е важно дори и да не е права няма смисъл да спорите. Ако е по-сериозно обясни й по по-нормален начин,че ти е станало неприятно.

lifo
01-26-2013, 18:35
Ми държи се несериозно. Казва едно-прави друго не знам какво мисли и така :)

xXxPETYAxXx
01-26-2013, 18:38
Зависи за какво сте се скарали, ама щом още не сте тръгнали, а вече се критикувате не е добре работата...
Ако наистина е имала кофти постъпка спрямо теб би следвало тя да ти се извини, а не ти на нея. В противен случай занапред винаги ще очаква ти да й се извиняваш, дори реално вината да е в нея. Ако обаче не е било кой знае какво, а ти си я нападнал неоснователно - също е лошо за бъдещите ви отношения. Не обичаме обвиняващи безпричинно мъже.

lifo
01-27-2013, 06:31
Имах нужда да си говоря с някой, и този някой трябваше да е тя. Говорихме си 2 мин. и ми каза че ще ми звънни след малко (само да довърши нещо). А в същи момент аз бях на една ЖП гара с 3 часа престой и валеше дъжд. Според вас неправилно ли я виня , че е безотговорна. Звънна ми чак когато вече си бях удома. :П

tonssy
01-27-2013, 06:44
Не, че я защитавам, ама може нещо да е изскочило и да е имала работа. Аз, ако съм на нейно място, ще ми бъдеш смешен, че ми се сърдиш, защото дори не ходите. Не знам дали чувствата ви са взаимни и по- добре ти й се обади, не чакай нея.

Tsukuda_Hiroshi
01-27-2013, 07:03
Изпадал сЪм в подобна ситуация с бившата. Казва "ей-сега ще ти звЪнна" и ми звЪни след час примерно.
-Какво прави до сега?
-Ами еди-какво си.
-И цял час не ми звЪнна при условие, че каза "ей-сега"?
-Ами малко забравих...
И аз сЪм я насмитал в такива случаи, но не за друго, а заради забравянето. Ако твойта мацка е имала работа наистина или сериозна причина, не можеш да я виниш и е редно да й се извиниш.

lifo
01-27-2013, 07:19
Тя ми каза, че ще допише една тема(общо 3-4 страници) и ще звънне. Когато я "набрах" ми се извини по най-простия начин (Бебо извинявай ) и повече нищо не каза млъкна аз се доизказах и я попитах ще ми кажеш ли нещо; Тя каза- Не, мисля да затварям. И така приключи всичко :)

sexa_na_kompleksa
01-27-2013, 07:26
Според мен, си постъпил по доста детински начин, това поведение не отива много на мъж, но ти си знаеш...
Ако бях в такава ситуация, щях да се обадя на мацката и да й обясня причината за постъпката ми... и повече не бих се цупила за глупости.

xXxPETYAxXx
01-27-2013, 07:32
Абе, ти се сърдиш за глупости. Знам как се пише тема 2-3 страници, и ако те мързи или зациклиш може една такава тема да я пишеш и 3 часа... Света й не се върти около теб!
А това, че ти се е извинила, по "най-простия начин" - ти как искаш да ти се извини?
Да започне да ридае колко много съжалява и дали ще й простиш ли

От друга страна обаче ми се струва, че винаги само ти я търсиш, което пък не е хубаво от нейна страна(ако е така) и трябва да я оставиш един път поне тя да те потърси първа!

lifo
01-27-2013, 07:42
Темата я преписваше и смятам да не я търся

Tsukuda_Hiroshi
01-27-2013, 08:36
Според мен пЪк трябва да я потЪрсиш прЪв за последно, да й обясниш как си се почувствал и от какво ти е станало гадно (да й ОБЯСНИШ, не да й се навикаш), да се сдобрите и следващия пЪт като направи така, да не я тЪрсиш повече. Освен това над мен 1 мацка ти каза много правилно, че светЪт й не се вЪрти около теб. Трябва да свикнеш и с това.