PDA

View Full Version : съвет ако може :)



reddead6661
01-26-2013, 21:46
Значи аз съм на 16г. и се занимавам активно със спорт. Винаги тичам, ходя на фитнес често ,а и се занимавам с боен спорт. Случая е обаче е ,че клуба в който съм е в сериозни затруднения ,а другия клуб летвата е прекалено висока, но също имам прекалено много паразитни движения ,за да съм добър във спортния вариант на стила ми. Тук идва новото за мен... много мои приятели ,които тренират футбол ,са ме канили да ходя на проби. Също и учителя ми по ФВС ме беше поканил да ритам за училищния отбор ,но нямах време тогава(преди 2 год.). Сега на 16 години с един познат ритахме така с приятели...даже бяхме заложили пари за победителя и взехме че бихме и той ме пита къде си тренирал ,а аз не съм никъде, и ми каза да погледна сериозно да се запиша.( той е бивш национал до 17г. по футбол). Та с оглед на нещата ,а и жаждата ми за някакво по-различно приключение в спорта ме накара вече да се замисля сериозно, дали пък да не се пробвам. След дългия ми увод в атмосферата искам да попитам за няколко неща:
- проблем ли ще е възрастта ми? все пак повечето момчета предполагам на моята възраст са били в детските школи и са били подготвяни по-специално...докато аз съм също в супер кондиция ,но това че не съм бил в детски школи проблем ли ще е?
- Какво представлява една проба? :D знам че звучи глупаво ,но никога не съм се интересувал какви са им пробите при футболистите.
- И последното е къде бихте ми препоръчали да се пробвам в София? в смисъл не в тези мощните академии на Левски, ЦСКА и Славия ,а някои други по-скромни :D

lubo_4yka
02-03-2013, 15:54
братле изобщо да не ти пука че не си тренирал до ся.... то си е до таланта... някой мухльо може от 3-годишен да в школа и пак да е с два леви крака....