PDA

View Full Version : ХОРА НУЖДАЯ СЕ ОТ СЪВЕТ ОТНОСНО ПРОБЛЕМ !



Puppity
01-26-2013, 22:12
Значи, хора ..
Имам червен будилник, много е хубав .. Някои казват, че е ретро, но аз си го обичам и след него тичам !!! Ама той малко полудя будилника, защото все пак е стар, на много години е .. И по едно време аз както си спя през нощта майка ми влиза в стаята ми и БАМ! с тигана по главата ми ! И аз - кво, кво и тя : ЗАСЛУЖАВАШ СИ ГО, ДЪЩЕ ! После ми изгаси лампата и аз заспах отново ! ОБАЧЕ В МОМЕНТА ЗНАМ КАКВО ЩЕ СТАНЕ - МАЙКА МИ ЩЕ МИ КОНФИСКУВА АЛАРМАТА. Моля ми, ако отида на боулинг по джапанки и там вътре влезна боса, че онези тъпи обувки всички са ги обували и ме е гнус, ще ми направят ли проблем и ще го сметнат ли за напълно нормалко? МОЛЯ ЗА БЪРЗ ОТГОВОР, ПРИЯТЕЛКИТЕ МИ СЕ ОТЧАЯХА! МОЛЯ ВИ, ПОБЪРЗАЙТЕ .

Puppity
01-26-2013, 22:17
ВСИЧКИ В МЕНЕ СЕ ЗАРИЧАТ И В МУСТАЦИТЕ МИ ТИЧАТ

CryToDie
01-27-2013, 11:07
К'во беше ся т'ва ?? :D :D

Amore-Mio*
01-27-2013, 12:14
Загубата на един будилник, не може да върне липсата на мозъка ти.

perry_the_platypus
01-27-2013, 15:15
Get a life.!

Puppity
01-27-2013, 15:22
Get a life.!

Какво get a life, бе? Ти get a life, защото непрекъснато си в този форум по цял ден, нямаш ли някакви по-интересни занимания? Боже, опази.

heartlesandfreaky
01-27-2013, 16:11
А ти нямаш ли си по-интересни занимания, от това да спамиш форума с малоумните си теми и да ръсиш простотия и елементарщина навсякъде? ;=)

pepa97
01-27-2013, 16:17
нищо не разбрахх.......будилник ? обувки за боулинг ?? хахахаха

GeGaSa
01-27-2013, 16:18
Аз съм играл боулинг, бос, мисля че няма да ти направят проблем.
Но най-интересно ще ми бъде, ако някак си мога да те вкарам при кеглите и да пращам топките при теб, а ти да ги поемаш с главата си, както майка ти ти е праскала тигана в главата :) ЩЕ БЪДЕ ЯКО НАЛИ.

heartlesandfreaky
01-27-2013, 16:43
Аз съм играл боулинг, бос, мисля че няма да ти направят проблем.
Но най-интересно ще ми бъде, ако някак си мога да те вкарам при кеглите и да пращам топките при теб, а ти да ги поемаш с главата си, както майка ти ти е праскала тигана в главата :) ЩЕ БЪДЕ ЯКО НАЛИ.
хахахах! сорри за спама, обаче не се сдържах, евала! хД Аман от малоумници без работа.

Red Stag
01-28-2013, 08:42
Деца,разберете,че хората,дето влизат за по половин час на ден да напишат някое друго мнение,не са безживотните.Безживотни сте вие,които като си търсите забавление,не можете да измислите по-добър вариант от това да влезете в някакъв форум и да пишете най-големите простотии,които ви дойдат на акъла.И после да гледате как хората ви се дразнят.И да,тъжен и е и говори зле за живота ви като цяло фактът,че това ви забавлява по някакъв начин.

anonymous895156
01-28-2013, 09:39
Какъв беше смисълът на това? Нямаш ли си стойностни занимания?