PDA

View Full Version : Момче съм и имам проблем с веждите



whitenigger
01-27-2013, 00:26
Здравейте аз съм МОМЧЕ и искам да си оправя малко веждите.. подчертавам МАЛКО .. не някакво гейско чупки и такива неща.. просто да ги оформя защото наистина имам проблем с тях.Не са свързани просто са Гооолеми, искам да са нормални. Примерно ако отида на козметик какво трябва да кажа.. защото не искам да ме окепази и да се чудя къде да се скрия после :D и колко долу-горе струва :) А коментари под типа: гей,педал,обратен, женствен не ми ги пишете компютърни бойци. Просто моля за съвет, а как искам да станат ли? - долу горе, като тези http://www.prikachi.com/images/511/5790511Z.jpg

BamBamBo
01-27-2013, 00:40
Просто казваш , че искаш да ти бъдат оформени,не тънки,а оформени.Кажи и това което и на нас,едва ли си първото момче което ще прави,знае си работата.

fizzyg
01-27-2013, 07:49
^ +1.
Лекичко да ти ги обере просто. Цената зависи от мястото,на което отиваш,но варира от 3 до 6лв някъде :)

MaLkaTa_LaDy
01-27-2013, 08:05
Толкова, на мен са ми взимали дори и 2лв. Веждите ти ако нямат подходяща форма, не могат да станат такива като на снимката. Козметичката просто ще ти ги оформи според твоята форма да изглеждат добре. Кажи и, че искаш да изглеждат естествено.

muhtesemfan
01-27-2013, 10:28
Кажи и само да ги изчисти,да не ти ги направи женски,успех ;д Аз отивам на козметик за вежди и ми взима 5 лева,зависи от къде си,аз живея в малък град и затова е по-евтино :D :)

whitenigger
01-27-2013, 13:07
Мерси за съветите и разбирането :)

tori
01-27-2013, 16:30
Мисля, че дори и някоя приятелка може да ти ги изчисти в домашни условия. Но все пак внимавайте да не се получи женствено или смешно.

whitenigger
01-28-2013, 09:07
Мисля, че дори и някоя приятелка може да ти ги изчисти в домашни условия. Но все пак внимавайте да не се получи женствено или смешно.

В тоя случаи ще се крия.. няма да ходя на училище :D