PDA

View Full Version : приятели с привилегии



dorfi
01-27-2013, 09:50
Може би е странно но имам friend with benefits !С най-добата ми приятелка се познаваме от край време . Нямали сме чувства един към друг никога освен силни и приятелски,но се променихме ,разкрепостихме и почнахме да се държим странно . Първо почнахме да се целуваме просто защото нямаше какво да правим .След това почнахме на базик да се опипваме и докосваме да бъде смях ! Много почнахме да си позволяваме като за само приятели ! На мен ми харесва и на нея, тя е много хубава но никога не сме си мислили за секс и връзка . Сега се уговорихме че като станем по-големи ще се ожени за мен и аз за нея ако не сме си намерили подходящия човек за нас. Какво мислите ?

Amore-Mio*
01-27-2013, 09:59
Че сте малки.
На колко сте?

D*Rose
01-27-2013, 10:04
Сега се уговорихме че като станем по-големи ще се ожени за мен и аз за нея ако не сме си намерили подходящия човек за нас. Какво мислите ?

Мисля, че ми е смешно.

marilyn
01-27-2013, 10:15
Първо почнахме да се целуваме просто защото нямаше какво да правим.

:razz: :razz: :razz: :razz:

anonymous708973
01-27-2013, 10:23
Може би е странно но имам friend with benefits !С най-добата ми приятелка се познаваме от край време . Нямали сме чувства един към друг никога освен силни и приятелски,но се променихме ,разкрепостихме и почнахме да се държим странно . Първо почнахме да се целуваме просто защото нямаше какво да правим .След това почнахме на базик да се опипваме и докосваме да бъде смях ! Много почнахме да си позволяваме като за само приятели ! На мен ми харесва и на нея, тя е много хубава но никога не сме си мислили за секс и връзка . Сега се уговорихме че като станем по-големи ще се ожени за мен и аз за нея ако не сме си намерили подходящия човек за нас. Какво мислите ?

Мислим, че идея си нямаш за какво говориш.

dorfi
01-27-2013, 10:26
Тогава недей да мислиш !

anonymous708973
01-27-2013, 10:28
"но никога не сме си мислили за секс и връзка"

Не знам дали ти въобще не можеш да мислиш, ама именно сексът е това, което ви прави friends with benefits, а не плановете да се жените след 5-10-15 години. Не използвай думички, които не разбираш, смешно е.

Буря
01-27-2013, 10:30
Сега се уговорихме че като станем по-големи ще се ожени за мен и аз за нея

Не думай. :lol:

dorfi
01-27-2013, 10:31
Него бяхме мислили преди да станем такива поне аз сега мисля о.о

EternalDream
01-27-2013, 11:27
Сега се уговорихме че като станем по-големи ще се ожени за мен и аз за нея

Значи, тя ще се омъжи за теб, а ти ще се ожениш за нея. Така звучи малко по-правилно. :D :D :D :D

BamBamBo
01-27-2013, 11:34
Кажи на колко сте де?Сигурно сте малки...и естествено не знаете какво искате.
С един от най - добрите ми приятели,който познавах от 4 години, при пиянски запой, започнахме да правим секс и сега вече 2 години сме заедно(имаме връзка).Между другото и с него се бъзикахме,че ще си живеем заедно като приятели и т.н.
Но,имам и приятел от детските години с него никога не бих направила нищо,чувствам го като брат.
Та направи си извода сам.

dorfi
01-27-2013, 12:49
На 16 сме и двамата :)

heartlesandfreaky
01-27-2013, 15:18
Това за женитбата ме накара да се въргалям по пода от смях, наистина.
Сега сериозно - след като не правите секс, какви friends with benefits бълнуваш? хД + това като съдя по плановете ви за "близкото" бъдеще, не ви давам повече от 12 години, независимо, че твърдиш, че си на 16. хД

shmatarok
01-27-2013, 15:22
:lol:
sweet.