PDA

View Full Version : Малко Помощ? :)



Tutetoo
01-27-2013, 10:29
Здравейте :) Видях, че има доста теми по повод Св.Валентин, но тази година за мен е двоен празник.. С приятеля ми сме заедно от няколко месеца и датата съвпада.. Таа ако може да дадете няякаква идейка за подарък/ като имате на предвид, че организацията я поема той, иии аз не мога просто ей така да отида/ , обаче за по 15-17 годишни :p :D
Благодаря ви Предварително :))

Amore-Mio*
01-27-2013, 10:57
Прекарайте заедно деня.
Гледайте филм.
Направете нещо, което отдавна сте искали, но сте нямали възможност, примерно.

Azoria
01-27-2013, 16:13
Подари му нещо, което знаеш, че иска. Или нещо, което би му било от полза. Освен това подаръкът може да е "един идеален ден" , както казаха преди мен - направете нещо, което отдавна искате, прекарайте деня заедно, идете на ресторант, на боулинг... запълнете деня с приятни занимания.

heartlesandfreaky
01-27-2013, 16:17
За момиче толкова идеи ми хрумват, но за момче :/
Аз лично бих се радвала, ако идеалният подарък за половинката ми, е да прекара деня с мен и да правим неща, които не сме сторили преди.
В момента ми хрумва идея да му подариш албум на любима банда/изпълнител, има момчета, които биха се зарадвали на подобен подарък, но пак не бихме могли да сме сигурни. Все пак той е твое гадже, ти го познаваш, не ние. :)

xXxPETYAxXx
01-27-2013, 16:27
Аз пък съм против практичните подаръци. Знаеш, че иска примерно слушалки и му купуваш слушалки - ми не! Според мен се подаряват неща, които да изненадат човека и все пак това е любовен празник, трябва да са свързани с чувствата ви, а не с бита!
Има хубави комплекти чаши за двойки, не е много оригинално, но е сладко. Особено при положение, че с всяко сутрешно кафе ще се сещата един за друг!
Аз обикновено обикалям магазините и все си харесвам нещо. Така от вкъщи не ми идват идеи! :D

heartlesandfreaky
01-27-2013, 19:27
Аз пък съм против практичните подаръци. Знаеш, че иска примерно слушалки и му купуваш слушалки - ми не! Според мен се подаряват неща, които да изненадат човека и все пак това е любовен празник, трябва да са свързани с чувствата ви, а не с бита!
Има хубави комплекти чаши за двойки, не е много оригинално, но е сладко. Особено при положение, че с всяко сутрешно кафе ще се сещата един за друг!
Аз обикновено обикалям магазините и все си харесвам нещо. Така от вкъщи не ми идват идеи! :D

Доста си права, аз предложих първото нещо, което ми хрумна на момента :) Бтв. това с чашите е хубава идея.

Big Jo reaper
01-28-2013, 18:26
взимаш още една магарица и почвате тройка :DDD