PDA

View Full Version : Прочетете



bug1965
01-27-2013, 20:06
Здравейте :) Имам си приятел,който много обичам.заедно сме вече 3 почти 3 години.знам,че за това време е нормално да си омръзнем и да търсим нови свалки и закачки.Наскоро разбрах,че е излизал няколко пъти с негова колежка.Попитах го по какъв повод са се срещали и той ми каза,че са излязли просто така и са си говорели за работата.След това разбрах,че се чуват по телефона,че са си писали СМС-и вечер дори и много рано сутринта( 3 4ч.)Той не ми е казвал нищо такова криел е от мен,триел е всички СМСи и обаждания.Когато разбрах за всичко това вече не си мислех,че са само колеги.Отново го попитах,той каза,че няма нищо не е това което си мисля и т.н обичал само мен не искал да ходи при друга,тогава го попитах защо са си писали и са се чували и той ми каза,че било просто така за закачка,дори не и е казал,че имаме сериозна връзка.Не знам дали дам у вярвам,той не ми казва нищо.Чувтствам се много обидена от това,че някой ме е лъгал още по особено той.Сега му казах,че не искам да излизаме известно време.,Много ми липсва и ми е трудно,това ме глозга отвътре....Как да постъпя?Да се разделим ли ?

Azoria
01-27-2013, 20:10
Много долно от негова страна. Да се сваля с колежката и да те лъже най-нагло... Аз на твое място щях да си събера достойнството и да го оставя.

bug1965
01-27-2013, 20:18
Казва ми,че не искал нищо от нея не е мислел за секс нито е имал чувства към нея.не го е правел това веднъж и друг път съм го виждала да си пише други момичета..този път направо онемях.наистина съм много объркана и не знам как да постъпя повече не искам да ме лъже и да ме прави на глупачка,но и постоянно се питам дали просто аз не преувеличавам нещата.Затова реших да видя и други мнения по въпроса :)

Azoria
01-27-2013, 20:29
Какво да преувеличаваш... Според теб, ако нямаше нищо, щеше ли да крие, че пише с нея? Нямал чувства друг път...

Take_That
01-27-2013, 20:32
Не мисля, че преувеличаваш. Не е казал на колежката си, че има сериозна връзка, запитай се защо. Ако намеренията му спрямо нея бяха чисто професионални или приятелски според мен щеше да спомене тази "малка" подробност, в крайна сметка връзката ви не е от вчера или днес, това са 3 години, ако той ги счита за маловажни, проблемът си е негов. Не мога да ти кажа: "Да, разделете се!", крайното решение е твое, съветът ми е обаче да преосмислиш хубаво нещата особено пък след като прочетох, че не го е правил веднъж. Ти си му вярна, а той не ти отвръща със същото, тогава има ли смисъл? Имаш ли му доверие след всичко това, което се е случило? Ако отговорът ти е Не - няма смисъл тогава

bug1965
01-27-2013, 20:35
Затова пък най-много ме е яд,а именно,че е криел.Разбрах го по най-унизителния за мен начин,да проверявам с кого е говорил,а му имах доверие.благодаря за мнението

bug1965
01-27-2013, 20:39
Сега ,за да бъда честна-не нямам му доверие и не ме и интересува дали пак ще и звънне или ще и пише.Няколко пъти го питах и не спомена нищо за среднощните разговори.Сега не се виждаме и преосмислям нещата,за да не излезе така,че жените ревнуват и за най-малкото и дребно нещо и следят приятелите си,но явно ако не го бях направила изобщо нямапе да разбера,а той нямаше да си признае

marilyn
01-27-2013, 20:45
Сега ,за да бъда честна-не нямам му доверие

Тогава няма смисъл изобщо да си с него.

Буря
01-27-2013, 21:07
Тоя е пълен несериозник за човек,който има връзка от 3 години.
Зарибява чужди ми се струва...мхм
За к'ъв чеп и твърде интересно к'во точно си пише с тая колежка в 3 сутринта ?
Много бих се разочаровала на твое място и сериозно бих се замислила за енд ъф да стори,колкото и да боли.
Поне ще си спестя бъдещите по-тежки разочарования.

dolly
01-28-2013, 10:53
Мнението ми не се различава от по-горните-ужасно глупава и долна постъпка за човек,който има връзка от 3 години.Ти дори и да го питаш дали тя означава нещо за него той няма да ти каже ДА ако наистина е така.Думите му не значат нищо,след като действията му говорят сами по себе си.А и не си заслужава след като му нямаш доверие.Както казаха,събери си останалото достойнство и го остави.Трудно е,но е по-добре от това да живееш в непрекъснати колебания,дали това отново няма да се случи.

balu4ka
01-28-2013, 11:07
Нещата са повече от ясни.Човекът просто е търсел нова тръпка,но е кофти ,тъй като сте заедно от 3 години ,а за толкова време с даден човек трябва поне да имаш доблестта да му кажеш нещата в очите.Както сама си разбрала,той не е имал такива планове,чесал си е егото ,а ти си била неговата "сигурна",която така или иначе не иска да губи,докато нещата не са в една линия с другата.Помисли дали си струват нервите,колебанията и компромисите,дали това няма да се повтори...защото е повече от сигурно.Успех!

xXxPETYAxXx
01-28-2013, 11:22
А, как разбра, че са си писали смс, след като ги е трил?!
Иначе съм съгласна, че щом му нямаш доверие, няма смисъл да сте заедно.

GossipGirl89
01-28-2013, 11:35
Няма да ти казвам какво да правиш, защото решението в крайна сметка си е твое, но ще ти кажа аз на твое място какво бих направила - бих го оставила, колкото и да ми е трудно. Самият факт, че е скрил от теб подробността за колежката противоречи на това, което ти казва. Ако наистина не е влагал абсолютно нищо и е излизал с нея просто ей така по приятелски, едва ли щеше толкова усилено да се опитва да го скрие от теб, да трие съобщенията и т.н. Знам че ще прозвучи гадно (за което се извинявам предварително), но според мен момчето просто си търси странична забежка, а теб си те държи като сигурна опция... колкото да не е капо. Сама казваш, че вече му нямаш доверие - ако аз нямам доверие на един човек не бих опитвала да градя каквито и да било по-сериозни отношения с него, просто защото за мен доверието е нещо като основата на една връзка. А в твоя случай казваш, че го е правил и с други момичета... добре си помисли дали има смисъл да продължаваш да се самоизмъчваш и във всеки един момент да се чудиш дали пък сега не е при колежката или не пише на някоя друга.

xoxi
01-28-2013, 12:11
Здравейте :) Имам си приятел,който много обичам.заедно сме вече 3 почти 3 години.знам,че за това време е нормално да си омръзнем и да търсим нови свалки и закачки.

Въобще не е нормално. И аз съм от почти 3 години с моето момче, но ми се струва страшно малко време и въобще не ни е минавало през главата да търсим нови свалки или закачки. Тепърва започваме истински да се опознаваме.

Иначе ако погледнеш постъпките на приятеля ти, предполагам сама ще се сетиш за правилното решение, без да се допитваш до чуждо мнение.
Щом той (под)съзнателно е скрил, че има сериозна връзка, значи малко или много я има мисълта да бъде с тази въпросна колежка. Ако наистина не искаше друга, както ти е казал, нямаше да крие, че е с теб.
Аз на твое място, не бих се примирила с мисълта, че съм лъгана, нито с това, че момчето ми няма дори смелостта да се изправи очи в очи с мен и да ми каже какво наистина се случва. Не бих търпяла такива отношения в една сериозна връзка и бих я прекратила, запазвайки достойнството си.

bug1965
01-28-2013, 12:40
А, как разбра, че са си писали смс, след като ги е трил?!
Иначе съм съгласна, че щом му нямаш доверие, няма смисъл да сте заедно.
Видях фактура с обажданията и СМС-ите към номера на колежката :D

Amore-Mio*
01-28-2013, 18:11
Аз повече не бих продължила с него.
Вярно е, 3 години са наистина много и такова предателство от негова страна /поне за такова аз бих го приела/, не е правилна. Просто можеше да сподели какъв е проблема и да разнообразите нещата, и нямаше да се стигне, вероятно, до тук.

TheVampir
01-28-2013, 19:20
Сега ,за да бъда честна-не нямам му доверие и не ме и интересува дали пак ще и звънне или ще и пише

Просто го остави ..

heartlesandfreaky
01-28-2013, 19:59
Ако, както го описваше той, "нямаше нищо", можеше спокойно да ти каже, че си пише с колежка и да ти обясни как стоят нещата. Но след като го е крил от теб, не ти ли се струва поне малко подозрително? Изобщо не преувеличаваш, миличка. Вземи си останалото достойнство и не се занимавай с него.