PDA

View Full Version : обичам я, но...



InsertDumbNickHere
01-28-2013, 08:07
izvinqvam se za negramotnosta koqto nabliudavate, no nqmam kirilica na kompiutara, a tozi kirilizator na abv ne vurshi rabota :)


Здравеите :) Аз съм на 16 и ще ви споделя възмоjно по наи-краткия начин как стоят нещата. Има едно момиче с което си пишем ейедневно, както и се виjдаме всеки ден... тя се дурйи провокативно ии трябва да си пулен глупак за да не видиш, че си пада по теб.Прегрущаме се, гледаме се в очите, смеем се всичко е перфектно, но това въпросно момиче прави това с които си поиска... праща целувки и сурчица по интернет като топъл хляб... мислех си, че сум по-спецялен от другите нещасници ама явно не е така... ясно ми е, че няма да се получи ии гледам да не общувам много с нея вече, но проблема е там, че когато я видя просто ме привлича супер много... като се усмихне и ми омекват коленета, а знам, че си прави ташак с мен (наи-вероятно) опитвам се да не се занимавам с нея, но просто не мога...Тук идва и вашата част...даите някои сувет, кво да я правя..

izvinqvam se za negramotnosta koqto nabliudavate, no nqmam kirilica na kompiutara, a tozi kirilizator na abv ne vurshi rabota :)

xXxPETYAxXx
01-28-2013, 08:16
Имах 1 такава позната, лично на мен тоя тип момичета са ми много лигави и несериозни.
Тя моята позната си беше несериозна де - с всеки флиртуваше, хората я харесваха, защото е хубавичка иначе, но дори и като беше обвързана пак ги правеше тея лигавщини с горките наивни момченца...
Иначе можеш да се пробваш да си с нея, но моето мнение е "Бягай далече!"

qna_m
01-28-2013, 08:27
Aко наистина я искаш , ми играй по нейните правила , покажи й че не само тя е желана , накарай я да ревнува , не й се хвърляй веднага на врата ( и все пак по-добре е да не се захващаш с такъв тип момичета , защото ще останеш разочарован , в повечето случаи само опаковката е хубава и в никакъв случай не очаквай сериозна връзка ) :)

InsertDumbNickHere
01-28-2013, 08:29
Явно наистина знаеш за какво става въпрос...наистина е лигава и момченцата си падат по нея защото е хубавичка :/ флиртува със всички ии направо не знам ...проблемът е там, че като я видя и ми омекват коленцата... :/

heartlesandfreaky
01-28-2013, 08:33
Ако толкова я искаш - пробвай се с нея, но не очаквай нещо сериозно. Да няма после момченце с разбито сърце...

InsertDumbNickHere
01-28-2013, 08:37
мисля, че точно това е проблема ''разбитото сърце''... не съм някакъв ревлио да плача за момиченца и тем подобни (познавам такива) не правя драми ноо ми става адски гадно като се сетя, че не съм specialniq за нея :/

избива ми на рев

qna_m
01-28-2013, 08:55
Хм, аз самата минах през подобна ситуация ( но с момче, разбира се има разлика ) Не си струва , повярвай , именно това че е такава те кара да я искаш повече , ама я си помисли ти такова момиче ли искаш - което не отговаря на обажданията ти , излиза с други , прави те на глупак ....Не можеш да я промениш , тя самата не знае какво иска , затова се държи така ( а може и да избива комплекси ) Ако искаш да си специалния , направи нещо специално ( не знам какво , аз не успях :D)

InsertDumbNickHere
01-28-2013, 09:27
като цяло личното ми мнение за нея е, че е умно и мило момиче, за обаждания не говорим защото само тя ми звъни...
прегръща ме по всевъзможни начини... гледа ме право в очите... направо да я изяде човек.. говори ми простотии от рода на ''ти си само мои'' не знам си кво ии същевременно ми пише как някои и се обяснил в любов тя се разплакала но харесва друг и такива работи, разправя ми за еди кои си колко бил хубав...

FuCKkK13
01-28-2013, 09:37
Имах 1 такава позната, лично на мен тоя тип момичета са ми много лигави и несериозни.
Тя моята позната си беше несериозна де - с всеки флиртуваше, хората я харесваха, защото е хубавичка иначе, но дори и като беше обвързана пак ги правеше тея лигавщини с горките наивни момченца...
Иначе можеш да се пробваш да си с нея, но моето мнение е "Бягай далече!"
+ 1 имала съм и аз такава позната.. сърчицата и т.н. ги отпиши - те не са важни,но на живо нещата,които прави -са ... имах такава приятелка ... не е яко нито да имаш такава приятелка,нито да си гадже на такова момиче... ще ти кажа едно нейно изречение '' в фб не се обвързвам с някой наистина като ходим щото другите ще ми се сърдят'' :? .. как ти звучи - сам прецени...

FuCKkK13
01-28-2013, 09:38
мисля, че точно това е проблема ''разбитото сърце''... не съм някакъв ревлио да плача за момиченца и тем подобни (познавам такива) не правя драми ноо ми става адски гадно като се сетя, че не съм specialniq за нея :/

избива ми на рев
знаеш ли какво ? или бягай далече или бъди с нея,но си сваляй други момичета без да ти пука.. така няма да те нарани кой знае колко... ако беше нормално момиче - тоя съвет никога не бих го дала,но така и без това картите са на масата,дай да играем по новите правила в ситуацията

FuCKkK13
01-28-2013, 09:40
друг вариант е да си я минаваш и да си държиш контакти с други момичета и толкова.. когато намериш момичето,което ти трябва - спираш контактите с нея и готово... с такова момиче наистина съвет не знам как да дам

qna_m
01-28-2013, 09:40
знаеш ли какво ? или бягай далече или бъди с нея,но си сваляй други момичета без да ти пука.. така няма да те нарани кой знае колко... ако беше нормално момиче - тоя съвет никога не бих го дала,но така и без това картите са на масата,дай да играем по новите правила в ситуацията

+1

InsertDumbNickHere
01-28-2013, 09:48
всичко е перфектно ако беше нормално момиче, всичките тези жестове и флиртове... до сега да сме тръгнали вече... но като ме погледне в очите ако я целуна а тя просто си играе с мен ще си преебeм приятелството на max, умирам си да съм с нея, но гледам да премислям нещата първо, не да и се водя по свирката

marilyn
01-28-2013, 10:23
Изобщо не се занимавай, тя явно търси внимание от всички и накрая с никой не е... не си струва, не те приема на сериозно.

InsertDumbNickHere
01-28-2013, 11:18
даите някаква техника за осъзнаване, защото като я видя ми става лошо ;(

InsertDumbNickHere
01-28-2013, 11:45
мисля да и набия игнора няколко дни, но какво да и кажа като ме попита какво ми е :Д?

Take_That
01-28-2013, 12:26
Първо преосмисли твоите приоритети, в смисъл: Каква връзка искаш да имаш с човека до себе си - просто ей така, колкото д а не си сам или искаш сериозна връзка? Ако искаш второто, съветът ми е да не се занимаваш с това момиче, защото то явно няма да ти го осигури. Колкото до това да й набиеш игнора - не мисля, че е най-правилното решение, според мен да седнеш и да й обясниш как стоят нещата. Кажи й какво чувстваш и мислиш, питай я тя какво мисли по въпроса, без да питаш, отговорът винаги ще е Не. И чак тогава ако ти се направи на интересна или пък ти каже: Не знам, не съм сигурна, харесвам те, но харесвам и еди си кой, ей тогава вече й набий игнора.
П.П Написал си следното: "някои и се обяснил в любов тя се разплакала но харесва друг" питал ли си я кой харесва?

InsertDumbNickHere
01-28-2013, 13:05
да, каза ми там някъв лешпер, които си харесвала я бил игнорвал, иначе много хора я харесват. Точно този които и се обяснил и тя се разплакала, мисля, че го е отрязала

Take_That
01-28-2013, 14:58
да, каза ми там някъв лешпер, които си харесвала я бил игнорвал, иначе много хора я харесват. Точно този които и се обяснил и тя се разплакала, мисля, че го е отрязала

Наистина не си заслужава според мен да си тровиш нервите за нея и да се чудиш как да я спечелиш, тя самата не знае какво иска, кого иска и как го иска. Виждаш ми се сериозно момче, не си хаби времето с кифли

InsertDumbNickHere
01-28-2013, 16:29
Наистина не си заслужава според мен да си тровиш нервите за нея и да се чудиш как да я спечелиш, тя самата не знае какво иска, кого иска и как го иска. Виждаш ми се сериозно момче, не си хаби времето с кифли
И аз така мисля, благодаря ти

Amore-Mio*
01-28-2013, 18:14
С несериозни хора работа да си нямаш.
Защото колкото ти я обикваш, толкова тя е безразлична и не й пука. По - добре стой далече от нея. Ще си намериш момичето, но въпросната не е за теб. Просто сам ще се раняваш, а тя още повече ще продължава да го прави. Рано ти е да се съсипваш от подобни връзки, давайки всичко на човек, който не го цени.

InsertDumbNickHere
01-28-2013, 19:32
благодаря Bи адски много, наистина ми олекна :)

sexa_na_kompleksa
01-29-2013, 08:10
Присъединявам се към горните мнения - стой далеч от нея, защото само ще те дооплете в мрежите си, и ще страдаш. Когато я видиш, и започнеш с мислите "О, колко е хубава!", "О, толкова я харесвам!" и т.н., припомни си негативните й страни - несериозна е, държи се така с всеки, не може да й се има доверие, не знае какво иска и т.н. Така, според мен, ще ти е по-лесно.

InsertDumbNickHere
01-29-2013, 16:06
Днес я избягвах и не съм и писал, ако се сети за мен добре иначе гледам да я отбягвам защото все още ми е sad...