PDA

View Full Version : Хммм... Разликата между момчетата и мъжете?



Pikachu
01-28-2013, 10:27
Каква е според вас?

minchorna
01-28-2013, 10:36
Отношение,държане към жената,начин на мислене,поемане на отговорност,сериозност

Oldschool
01-28-2013, 10:37
дали се къпеш със студена или топла вода - всичко друго е следствие

elito0o0o0
01-28-2013, 11:52
на мъжете са им по-големи..... възможностите

EinGutesKind
01-28-2013, 14:32
Годините ...

Delvecchio
01-28-2013, 14:41
Годините ...

В никакъв случей.Някой на 16 например може да е по-голям мъж от някой на 40.Мъжът е самостоятелен,независим,от говорен,способен да осигурява себе си и семейството си.

EinGutesKind
01-28-2013, 14:59
В никакъв случей.Някой на 16 например може да е по-голям мъж от някой на 40.Мъжът е самостоятелен,независим,от говорен,способен да осигурява себе си и семейството си.

Някои и на 13 се мислят за големите мъже, ама реално погледнато са смотани пикльовци ...

KumchoValcho
01-28-2013, 15:10
В никакъв случей.Някой на 16 например може да е по-голям мъж от някой на 40.Мъжът е самостоятелен,независим,от говорен,способен да осигурява себе си и семейството си.

с това ниво на грамотност дето го имаш не знам кой ще осигуряваш ти 8-)

Delvecchio
01-28-2013, 15:31
с това ниво на грамотност дето го имаш не знам кой ще осигуряваш ти 8-)

dear grammar nazi.Би ли ми направил една поправка на поста,да ме ограмотиш един вид.Изключи от говорен,защото няколко пъти пробвах да го оправя и се оказа някакъв бъг.

Delvecchio
01-28-2013, 15:38
с това ниво на грамотност дето го имаш не знам кой ще осигуряваш ти 8-)
Още нещо Кумчо Вълчо.За твоя информация,заминах за Франция веднага след като завърших училище.Работих здраво и сега имам процент от спортен магазин.Мисля че мога да издържам и теб :)
И преди да говориш за грамотност,си виж пунктоацията.Now GTFO

elito0o0o0
01-28-2013, 15:48
Още нещо Кумчо Вълчо.За твоя информация,заминах за Франция веднага след като завърших училище.Работих здраво и сега имам процент от спортен магазин.Мисля че мога да издържам и теб :)
И преди да говориш за грамотност,си виж пунктоацията.Now GTFO
И какво? Компот ли да ти отворим, за дето имаш процент от спортен магазин и живееш във Франция? :lol:


ПП: Преди да започнеш да говориш за нечия пунктОация, вземи та научи българския.

KumchoValcho
01-28-2013, 15:50
никък ни ми дреми 8-)
Истината е, че 95% от мъжете в днешно време са ПУ.Т.К.И
И жените имат повече топки от нас.
Това го казвам по мои наблюдения върху хората около мен. Аз не познавам 1 мъж дето да е на място и да кажа евала. Виждам само пълни путчици, дето разправят колко могат да вдигнат от лежанката.
за сметка на това познавам жени, на които просто свалям шапка и им се възхищавам.
не, че съм някакъв феминист, просто това са МОИТЕ ЛИЧНИ наблюдения.
просто мъжете нямат психическата сила, която виждам в много жени. само физическа. ама това до никъде не те води 8-)
обективен съм и много събратя няма да се съгласят, заради мъжкото им его (което е ПРИЧИНАТА ЗА ТОВА, ЧЕ ПОВЕЧЕТО СА ПУТТКИ)

Delvecchio
01-28-2013, 15:59
И какво? Компот ли да ти отворим, за дето имаш процент от спортен магазин и живееш във Франция? :lol:


ПП: Преди да започнеш да говориш за нечия пунктОация, вземи та научи българския.

Първо-Много обичам компот и ще се радвам,ако някой ме почерпи :D Второ-почувствах се засегнат,че грамотността ми се критикува при положение,че грешката,която съм допуснал не е по моя вина.Трето-Не искам никой да впечатлявам и съжалявам ако съм засегнал някой,но след като ме обидят имам право да се защитя по някакъв начин.

EinGutesKind
01-28-2013, 15:59
Аз като един филолог, предпочитам за правописа да си замълча! :D

KumchoValcho
01-28-2013, 16:01
И не говоря за връстници само, а по принцип.
Може би всъщност дядо ми мога да го определя като мъж на място и то един от изключително малкото истински мъже, които съм срещал в живота си. Всички други сме пълнитепутки. 8-)
И сега очаквам разгневени путтки да почнат да ми ся обясняват какви мъже са 8-)

KumchoValcho
01-28-2013, 16:02
Първо-Много обичам компот и ще се радвам,ако някой ме почерпи :D Второ-почувствах се засегнат,че грамотността ми се критикува при положение,че грешката,която съм допуснал не е по моя вина.Трето-Не искам никой да впечатлявам и съжалявам ако съм засегнал някой,но след като ме обидят имам право да се защитя по някакъв начин.
шегувам се просто, недей чак толкова навътре да приемаш всичко лол 8-)

fUcKsMiLe
01-28-2013, 16:05
Кумчо, добре го каза :D

Има светлинни години разлика между момчето и мъжът. Мързи ме да отговарям пълно.

KumchoValcho
01-28-2013, 16:14
мен пък много ме дразни цялата идея за тоя стереотип за "истинския мъж"
какво всъщност е това? - човек от мъжки пол със силен характер. само толкова.
ама защо се фокусираме само върху 'истинския мъж' и САМО върху потенциала върху мъжа? ами жената? Не задавам тоя въпрос от гледна точка на това, че "дискриминираме жените", а просто защото е нездравословно и непродуктивно да се живее с такъв мироглед, според мен.
излиза, че векове наред мъжа се тупа в гърдите, че е най-силния, а накрая наблюдавам само мъже и момчета с лабилна, комплексирана и слаба психика.
за 21ви век е време малко да преодолеем тая фаза да говорим за истинския мъж и да се чатнем, че е задължение на всеки един човек да се бори за индивидуалното изграждане на силна, стабилна и спокойна психика, просто защото е в личния интерес на всеки един човек да го направи, в името на едно по-добро качество на живот. Жената не е мекотело да лежи на гърба на "истинския мъж" и да го преследва, нито пък мъжете сме чак толкова велики, както ни пише по приказките ;) Просто епохата, в която живеем го изисква. И да се разбие целия гнусен патриархален модел, който все още има пипала и в днешно време. МАРШ ОТ ТУКА, СРЕДНОВЕКОВИЕ!-казвам аз. 8-)

yakuza_
01-28-2013, 16:46
Още нещо Кумчо Вълчо.За твоя информация,заминах за Франция веднага след като завърших училище.Работих здраво и сега имам процент от спортен магазин.Мисля че мога да издържам и теб :)
И преди да говориш за грамотност,си виж пунктоацията.Now GTFO

ще ти споделя една тайна, след всеки знак е прието да се оставя празно място, не се заяждам

Perchem
01-28-2013, 16:48
грамотен негър

POLLINA
01-28-2013, 16:53
Винаги готови за скандал :lol:

Oldschool
01-29-2013, 07:08
Кумчо, ще те ритна в клитора...

JoLLiE92
01-29-2013, 07:17
Хахаха по темата :
Бях питала мъж за това и той каза, че разликата не е нито в годините изобщо, че разликата е не само в начина, по който се държи индивидът от мъжки пол, но за да си мъж е наложително да се издържаш и справяш сам, което изключва много голяма част от хората от мъжки пол. :)

Моето специално изискване за мъжът да бъде мъж е да мога да разчитам на него и да не е по-чувствителен от мен, като допълнение към това, което той каза по-горе.

Oldschool
01-29-2013, 07:49
това е тъп довод с издържането и справянето сам - тогава жените, които го правят ли са мъже? :)

JoLLiE92
01-29-2013, 07:59
Говорим изключително и само за индивидите от мъжки пол в момента. Имаше предвид, че колкото и да се държиш като мачо и пич, ако живееш с вашите на 25 и майка ти ти пере чорапите - не си мъж. :)

minchorna
01-29-2013, 08:07
Значи ако живея с нашите-не съм мъж,ако живея сам-мъж..
http://gifsoup.com/view5/4316781/damn-o.gif

JoLLiE92
01-29-2013, 08:10
http://www.youtube.com/watch?v=ffv2AlsxjQA ;)

minchorna
01-29-2013, 08:11
http://www.youtube.com/watch?v=ffv2AlsxjQA ;)

На работа съм,нямам ютуб :D

Oldschool
01-29-2013, 08:13
От прочетеното излиза, че това което прави мъжа е неговото временно финансово състояние? :)
Защото има доста хора, които на 25 не могат да си позволят собствено жилище или най-малкото е тъпо половината им заплата да отива за наем, като има къде да живее. Не ми се струва логично просто... :)

Според мен друго характеризира мъжа и го отделя от момчето и това не е дали живее при майка си, нито дали се издържа сам...

POLLINA
01-29-2013, 08:13
Жорко,спиш ли мама :D

Oldschool
01-29-2013, 08:14
И да коментирам кредитите - ХА ХА ХА

JoLLiE92
01-29-2013, 08:31
Никой не ти е казал собствено жилище. Не сме го обърнали на "къв си ти, кви пари имаш, ква кола караш" :Д
Просто да не ти пере майка ти гащите и чорапите до 30-40 годишна възраст. Много ли искаме?? :D Какво спориш не мога да разбера. Да си самостоятелен!

rotorz
01-29-2013, 08:34
"Чух те онзи ден през сълзи да казваш на приятелката си, че вече няма истински мъже в България. Това твърдение го чух и миналата неделя в трамвая, където две леопардови диви пръхтяха и се вайкаха.

Мислиш си, че истинските мъже са изчезнали? Че всички потомци на оня с листото са се превърнали в окосмени подобия на жeнски полов орган? Е, Мис осем животни, истинските мъже не са изчезнали, просто ти не ги виждаш, защото...

Истинските мъже не късат сaлфетки под ритмите на Галена в нощните клубове. По това време те отдавна спят, защото на сутринта ги чакат далеч по-важни дела от твоите вафли в косите.

Истинските мъже ги срещаш всеки божи ден, но не ги забелязваш, защото не карат кабриолети и не висят в лъскавите сладкарнички. Всъщност може и да не ги срещаш толкова често, защото истинските мъже излизат поне 3 часа преди ти още да си махнала гурелите от засъхналата си спирала.

Истинските мъже, скъпа, не привличат вниманието ти, защото не ти подсвиркват от тротоара, не се натискат да те черпят евтина водка. Истинските мъже са твърде улисани в мисли за работата си, семейството, бюджета, колежа на децата и прочие.

Истинските мъже не ги забелязваш, защото минавайки покрай теб на улицата, те не ухаят на скъп парфюм, защото с парите са предпочели да купят куче на дъщеря си. Не носят маркови дрешки, защото нямат време да обикалят магазините. Нямат огромен бицепс, защото във времето, в което не работят са на излет с децата и жените си.

Но дори и още да не са семейни, истинските мъже не ги забелязваш, защото най-вероятно пият бира вкъщи, псуват държавата и кроят планове как да изпъкнат сред цялата тая шуробаджанащина. А може би не ги виждаш понеже нямат време за барове, защото работят на три места. Не виждаш и парите им, защото те не са върху барабаните на оркестъра в кръчмата, в която ходиш всики петък. Техните пари са в банката, на влог.

О, повярвай, истински мъже има и ти ги срещаш всеки ден, но не ги забелязваш! А не ги забелязваш, защото те не искат да срещат теб!"


beu.bg


Ясно и на място :)

JoLLiE92
01-29-2013, 08:38
Ммммммммда :) това също.

Canis_Dirus
01-29-2013, 08:48
От текста по-горе излиза, че истинския мъж е изцяло отдаден на семейството и работата, не се забавлява, не се глези с нищо и работи на три места?

Тъжно.

Oldschool
01-29-2013, 08:51
Абе, и това е писано от някой фрустриран путкопоклонник, който не може да приеме, че е бил отрязан от някаква женска локва. :)

Джоли,
да си самостоятелен може да е признак на истинския мъж, но не го обуславя. Истинският мъж може да има и иконом, който да му пере чорапите, да ги подрежда и сгъва в чекмедже и да слага лавандула, за да миришат свежо. Значи и така лелеяната самостоятелност не е фактор, който да отделя момчето от мъжа.

JoLLiE92
01-29-2013, 08:57
Много добре знаеш какъв тип хора от мъжки пол имах предвид. :) Не съм казала, че е само това, даже подчертах с черничко и другото :Д
Истинският мъж не е този, който живее с техните до 40 години, когато някоя (луда или сляпа вероятно) жена го прибира и започва тя да му пере чорапите. Това не е истински мъж.

Oldschool
01-29-2013, 09:01
Ами какво е истински мъж?

Да мирише на ракия и чесън, но същевременно да е независим, да не му пука за нищо. Да живее сам и да може да поправи всичко вкъщи, шие си чорапите и готви мусака, изкарва пари и знае как да живее. Леко авантюрист, леко брадясал, но елегантен и със спортна фигура?


Само не знам защо на истинските мъже им трябват жени, които са далеч от истински такива?

yakuza_
01-29-2013, 09:02
Две от качествата за които се сещам е - да има собствено мнение и да държи на думата си :cool:

Canis_Dirus
01-29-2013, 09:04
Чакам момента когато в темата ще започнат да се пускат снимки на актьори, певци, спортисти и да се твърди, че са истински мъже.
inb4 CR7 :cool:

Oldschool
01-29-2013, 09:04
Я, якудзата е на по-прав път, макар и да му се случва за пръв път след регистрацията в този форум.

JoLLiE92
01-29-2013, 09:05
Само не знам защо на истинските мъже им трябват жени, които са далеч от истински такива?
ей това е :) Ами очевидно не са истински.
Аз мъжа , който ти описа, също не бих приела за истински, не бих и търпяла вкъщи даже.
Истинският мъж държи на думата си. Точно така. :)

Oldschool
01-29-2013, 09:09
Нещо друго освен това да държи на думата си?

Canis_Dirus
01-29-2013, 09:13
Естествено, че си държи на думата. Ако жена му му каже нещо на криво, той тропва по масата и с ракиено-чеснов дъх изревава "Ти ли шъ ми кажеш, к'во да праа, ма?"
И жена му се кротва, понеже не иска перманентен грим.

POLLINA
01-29-2013, 09:18
Перничани не е желателно да коментират темата

JoLLiE92
01-29-2013, 09:21
Перничани не е желателно да коментират темата
:razz:


Oldschool малко ли казах? Изпълнете това, после пак ш си говорим. ;)

minchorna
01-29-2013, 09:22
:razz:


Oldschool малко ли казах? Изпълнете това, после пак ш си говорим. ;)

Това,че някакъв пикльо,който си мислела за мъж не си е спазил думата,не означава,че ние не си я спазваме.

Canis_Dirus
01-29-2013, 09:23
Въпросът за милион долара:

Точно за вас ли да го изпълним?

Oldschool
01-29-2013, 09:24
Всъщност нищо не каза, но може и да сме изпълнили доста повече от казаното тук. Проблема е, че сме си намерили и истински жени, та няма какво да си говорим с никой :)
Просто можете да седите отстрани и да цъкате с език

JoLLiE92
01-29-2013, 09:25
О, въобще не съм казвала за мен. Аз си имам за мен. ;) Както и Поли за себе си.
Намерете си и вие някоя, която ви прави малко по-добър, малко по-силен и, с риск да се повторя, пак ще си говорим.

minchorna с пикльовци работа нямам. Имах предвид , че ако кажа още няколко, ще кажете еййййй това жените само искате от нас да сме такива такива такива :Д ;)

minchorna
01-29-2013, 09:26
О, въобще не съм казвала за мен. Аз си имам за мен. ;) Както и Поли за себе си.
Намерете си и вие някоя, която ви прави малко по-добър, малко по-силен и, с риск да се повторя, пак ще си говорим.

minchorna с пикльовци работа нямам. Имах предвид , че ако кажа още няколко, ще кажете еййййй това жените само искате от нас да сме такива такива такива :Д ;)
Ами то си е така,само искате :D Все сте незадоволени :)

Canis_Dirus
01-29-2013, 09:27
Чакай сега, нали истинския мъж трябваше да е самостоятелен?
Как сега "някоя, която ви прави малко по-добър, малко по-силен"? Не може да е мама?

JoLLiE92
01-29-2013, 09:29
Не, не може да е мама :Д
Кога ще разберете, че мамините синчета не се котират?

POLLINA
01-29-2013, 09:30
Ние квото сме търсили, сме си го намерили.
ааа айде вместо тука да спорите кви мъже сте , вървете и го докажете, на който трябва

Canis_Dirus
01-29-2013, 09:30
Не, не може да е мама :Д
Кога ще разберете, че мамините синчета не се котират?

Тоест ако вместо мама, си намерим жена, която да ни глади, пере, чисти и тн. е ОК?

JoLLiE92
01-29-2013, 09:32
По-нагоре казах ТОЧНО ТОВА! ЧЕТЕТЕ МАЛКО ! Няма да ходя да ти го търся намери си го сам.

minchorna
01-29-2013, 09:33
Ние квото сме търсили, сме си го намерили.
ааа айде вместо тука да спорите кви мъже сте , вървете и го докажете, на който трябва

Аз няма на кой да го доказвам :cry:

POLLINA
01-29-2013, 09:34
намери си :Д

JoLLiE92
01-29-2013, 09:34
Тогава на мама :ДДДДДДДДД

Canis_Dirus
01-29-2013, 09:35
По-нагоре казах ТОЧНО ТОВА! ЧЕТЕТЕ МАЛКО ! Няма да ходя да ти го търся намери си го сам.


А ако си гей?
Тогава истински мъж ли си?
Живееш с партньора си, издържате се сами, делите си разходи и наеми и се пецкате на разменни начала?

minchorna
01-29-2013, 09:36
намери си :Д

Никой не ме иска,явно не съм истински мъж :/

JoLLiE92
01-29-2013, 09:37
А ако си гей?
Тогава истински мъж ли си?
Живееш с партньора си, издържате се сами, делите си разходи и наеми и се пецкате на разменни начала?
Можеш да си гей и да си истински мъж, да. :)

Oldschool
01-29-2013, 10:02
нещо се оплетохте, защото май излиза, че истинските мъже не им трябват жени, а някакви играчи за ебане - всичко друго сами си правим, хах

ohluv
01-29-2013, 10:03
http://d1.stern.de/bilder/stern_5/politik/2013/KW04/2301_Bruederle_fitwidth_420.jpg
Един истински мъж !!

Не знам какво ви квалифицира да определите що е "истински мъж".

totik
01-29-2013, 10:10
Основната разлика е,че мъжете мислим за последствията от действията си и думите си.И заставаме зад тях.

RagioL
01-29-2013, 10:50
Можеш да си гей и да си истински мъж, да. :)

Никаква логика. :lol:
От толкова разсъждения сте изпушили.

Pedigree
01-29-2013, 11:23
Драги жени, недейте да църкате после, че нямало истински мъже, имайки предвид какви са представите ви за такива.

SpiritInBlack
01-29-2013, 11:26
размерът на кредитната карта и цялостното поведение

yakuza_
01-29-2013, 12:02
аз ако бях момиче, бих гледал размера на дебитната карта

TrollFaace
01-29-2013, 12:42
аз ако бях момиче, бих гледал размера на дебитната карта

:lol:

PainMonopoly
01-29-2013, 12:45
Тези разграничения мъж <-> момче и жена <-> момиче винаги са ми се стрували ненужни, още повече, че както се вижда всеки има някакви различни виждания по въпроса, тоест са мъгляви и неясни. Важното е в края на краищата човек да знае как да се държи, за да му върви в собствения живот и да не прави живота на тези, които зависят от него, ад.

Но аз лично бих изходил от дефиницията за алфа мъжкар. Алфата доминира стадото и получава ексклузивното право над всичко женски, а всички мъжки го следват, подчиняват му се и го копират. Обаче не е задължително да си алфа само в някакво стадо, не е и нужно, за да си истински мъж. Важното е да си алфа в собствения си живот и така трябва да се държи един мъж. Да, има хора които са бета дори и когато са сами, бета са пред себе си.

Трябва да знаеш какво правиш във всичко което правиш: работа, отношения с околните, връзки с жени. Трябва да имаш контрол.

Действията значат повече от думите. Ако започнеш да хленчиш, вместо да действаш в дадена ситуация, това те прави слаб, прави те момче което иска да се гушне в полите на мама.

Ако мъж вярва, че нещо е правилно, трябва да стои зад него на всяка цена, не да се поддава на натиск. Мъж не прави компромис с принципите си и ако се налага, ги отбранява от всякакви атаки.

Колкото до думата, мъжът не само трябва да си държи на нея, той трябва да застава зад всичко което казва и прави. Това не означава да не е податлив на критика, от инат няма смисъл, но дори и да е казал някаква глупост, дори и да не е изпълнил уговорка или обещание, трябва да знае каква му е отговорността и да я поеме. Колебания относно взети решения не може да има, решенията са имали смисъл в контекста на момента в който са били взети. Дори и да са били грешни, един алфа винаги ще намери начин да ги превърне във възможност за себе си.

Ако човек притежава такива характеристики, не само той самия ще може да разчита на себе си, ами и приятелите му, жена му и децата му ще имат на разположение един мощен гръб на който да се опрат. Това в крайна сметка е ролята на един мъж в обществото.

NaOH
01-29-2013, 13:05
Тези разграничения мъж <-> момче и жена <-> момиче винаги са ми се стрували ненужни

мотото на педофилите :Д


Мъж е един човек, който е достатъчно зрял психически и физически, за да може да живее сам и да се справя сам във всяка една ситуация и без да търси външна помощ. Мъж е човек, осъзнал какво иска и знаещ как да го постигне. Мъжът е човекът, който знае как да се държи с една жена и е наясно с всички отговорности, които трябва да изпълнява като такъв. Ако не си психически и физически готов да създадеш семейство, значи все още не си мъж, а момче. Това е моята дефиниция.

Pedigree
01-29-2013, 13:36
той трябва да застава зад всичко което казва и прави

:)

XxNnCcAa
01-29-2013, 13:41
Най-вече държанието....

KumchoValcho
01-29-2013, 13:49
депресирате ме 8-)

ShtrudeL
01-29-2013, 13:55
МИСЛЯ, че:

-Мъж е д-р Слоун в 'Анатомията на Грей'
-момче е Едуард от Twilight

Не искам 100% мъж, както и момче, което е развито по-малко от мен (физически и душевно). :3

Плашеща е мисълта 'да бъда с мъж' леле :3
Просто защото не се имам за истинска жена.

yakuza_
01-29-2013, 14:34
Ако е душевно по - малко развито от теб, не съм сигурен, че санитарите ще му разрешават да излиза навън.

Pikachu
01-29-2013, 14:48
Сега и аз да се изкажа в собствената си тема. 8-) Ще се опитам да е лаконично.

Мъжът, за разлика от момчето, може да различи желанията си от потребностите си.
Може да различи отговорната жена от капризната пиявица.
Може уверено да защитава собствената си позиция, но и да може да превъзмогне егото си и да възприеме чужди гледни точки.

Разбира се, това е практически несъществуващ идеален случай, но ми се струва, че тези признаци донякъде определят зрелия разсъдък. :)

DieselBlood
01-29-2013, 16:19
Един истински мъж никога няма да остави жена да го командва....освен ако не му е шефка!

JoLLiE92
01-29-2013, 16:28
Истинската жена никога не си позволява да командва истински мъж, тъпчат се само мравките и червеите. ;)
Какъв е проблемът гей да е мъж на място питам аз? бати тесногръдите типове сте

KumchoValcho
01-29-2013, 17:36
Един истински мъж никога няма да остави жена да го командва....освен ако не му е шефка!

ето перфектен пример за мъжка комплексирана путтка, дами и господа 8-)

KumchoValcho
01-29-2013, 17:38
Какъв е проблемът гей да е мъж на място питам аз? бати тесногръдите типове сте
проблем няма, просто стереотипа е дълбоко вкоренен в главите на хората и всеки вярва на това, което е видял по ТВ и тн.
не, че хората са тесногръди, просто по природа сме овце 8-)

JoLLiE92
01-29-2013, 17:46
Нека пък Neil Patrick Harris, George Michael, Richard Chamberlane, Freddie Mercury не са истински мъже, щото са гейове. И нека примерно Крис Браун е повече мъж от тях, само щото тъпче (буквално и преносно) Риана, която по документи е жена, на външен вид не дотам. ХА! Само това ще кажа. Ха!

KumchoValcho
01-29-2013, 17:59
Виж, айде да не намесваме известните личности. :lol:
Защото при тях виждаме само една страна от тях, никой от тук не ги познава като личности. А нали идеята е, че личността дефинира мъжа като "истински мъж" (чак ми е смешно като го напиша 8-) )
Имам приятели гейове, при тях има много различия. Има и феминизирани мъже, които съчетават повече и мъжки и женски аспекти, има и типичните мъже, на които никак не са феминизирани и не им личи. така че е различно при всеки човек

JoLLiE92
01-29-2013, 18:02
Разбира се, но да отречеш изцяло правото на мъжът да бъде мъж само защото е гей, е слабоумно. :)

KumchoValcho
01-29-2013, 18:05
Едва ли някой е толкова могъщ да отрече на някой правото да бъде мъж в една свободна страна 8-)
В смисъл това самия човек си го определя дали е мъж или нещо друго. а това, че другите "истински мъже" го одумват като отегчени селски клюкарки за това, че го поема анално си е техен си проблем, не на самия човек, който води начина на живот, който чувства за правилен според собствените си разбирания 8-)

RagioL
01-29-2013, 18:07
Разбира се, но да отречеш изцяло правото на мъжът да бъде мъж само защото е гей, е слабоумно. :)

Да си мислиш че педал може да е мъж ето това вече е слабоумно.

haritov
01-29-2013, 18:08
мъж е мъжът момчето е момче

JoLLiE92
01-29-2013, 18:14
Да си мислиш че педал може да е мъж ето това вече е слабоумно.
Хора от Меден Рудник да не се обаждат. :Д Там сте поклоници на перниковизма.


майтапа настрана - точно го каза ти - педалът не е мъж, но мъж може да е гей без да е педал :) а има изпедерастяни, които тъпчат женички не по-интелигентни от самите тях.

RagioL
01-29-2013, 18:19
Хора от Меден Рудник да не се обаждат. :Д Там сте поклоници на перниковизма.

Хитлер е обичал да си прави дамаска от педалите него защо не го спомена?

RagioL
01-29-2013, 18:19
:D

haritov
01-29-2013, 18:23
Хора от Меден Рудник да не се обаждат. :Д Там сте поклоници на перниковизма.


майтапа настрана - точно го каза ти - педалът не е мъж, но мъж може да е гей без да е педал :) а има изпедерастяни, които тъпчат женички не по-интелигентни от самите тях.
ако тоя педал спаси нечий живот а ти побегнеш от уплаха мъж ли си?

KumchoValcho
01-29-2013, 18:40
Хитлер е обичал да си прави дамаска от педалите него защо не го спомена?хитлер се е самоубил също така, бай дъ уей 8-)

yakuza_
01-29-2013, 18:42
хитлер се е самоубил също така, бай дъ уей 8-)

ужас, значи не е погребан от свещеник :/

KumchoValcho
01-29-2013, 18:49
ужас, значи не е погребан от свещеник :/

;сс

RagioL
01-29-2013, 19:11
хитлер се е самоубил също така, бай дъ уей 8-)

Самоубийството е по-добрия вариант от това да паднеш в ръцете на връга.

RagioL
01-29-2013, 19:14
Въпрос на чест.

DieselBlood
01-29-2013, 20:48
ето перфектен пример за мъжка комплексирана путтка, дами и господа 8-)

Как разбра, че съм мъжка комплексирана путка?

NaOH
01-29-2013, 22:46
връга.

лол

Delvecchio
01-29-2013, 22:52
лол

Азо,видя нещо за ръгане и веднага да отбележиш :D

LovEsIckk
01-29-2013, 22:55
хитлер се е самоубил също така, бай дъ уей 8-)

Toва е официалната и удобна версия.
Има още много неофициални.Като например тази,че с Ева Браун са избягали в Аржентина.Дори бяха открили покрай някакви брегове изоставени нацистки подводници. :Д

PainMonopoly
01-29-2013, 23:09
лол

Би било недопустимо да падне във връжеските ръце...

KumchoValcho
01-30-2013, 05:30
Как разбра, че съм мъжка комплексирана путка?По начина ти на мислене :lol:
Идеята за Хитлер ми беше, че е пукнал и от какъв зор се намесват неговите постъпки и виждания за света, след като е от друга епоха и никак не е свързан с темата.

Oldschool
01-30-2013, 08:07
Рагиола отново цепи с тъпотия, вече става тъжно, че подобни хора замърсяват генофонда на човечеството...

JoLLiE92
01-30-2013, 08:10
Рагиола отново цепи с тъпотия, вече става тъжно, че подобни хора замърсяват генофонда на човечеството...
тук поне сме на едно мнение :)

RagioL
01-30-2013, 09:06
лол

Хайде сега ще ми правиш проблеми за една буква ли?


Рагиола отново цепи с тъпотия, вече става тъжно, че подобни хора замърсяват генофонда на човечеството...

Много си бил загрижен за генофонда на човечеството.

DieselBlood
01-30-2013, 09:24
По начина ти на мислене :lol:

Боже, слез и си прибери версиите!

Oldschool
01-30-2013, 09:36
Рагиоле, просто ме е срам, че спадаш в категорията на хомо сапиенс.

RagioL
01-30-2013, 09:42
Рагиоле, просто ме е срам, че спадаш в категорията на хомо сапиенс.

Не думай!
А мен би трябвало да ме интересува ли?

RagioL
01-30-2013, 09:54
П.П. А ако трябва бъдем по-точни homo sapiens sapiens.

Oldschool
01-30-2013, 11:08
Един унтерменш няма как да разбере болката ми, затова и не трябва да те вълнува. Кютай и оцелявай...

JoLLiE92
01-30-2013, 11:11
Един унтерменш няма как да разбере болката ми, затова и не трябва да те вълнува. Кютай и оцелявай...
а, ти и немски си говорел? :Д

RagioL
01-30-2013, 11:14
Един унтерменш няма как да разбере болката ми, затова и не трябва да те вълнува. Кютай и оцелявай...

Относно теб, винаги съм се питал само едно, защо queens park rangers?

Oldschool
01-30-2013, 11:25
Аз говоря 4 езика, защото не съм истински мъж :)

Рагиоле,

защото КПР бяха един симпатичен типично английски отбор от столицата, за жалост нещата се промениха.

Delvecchio
01-30-2013, 11:37
Аз говоря 4 езика, защото не съм истински мъж :)

Рагиоле,

защото КПР бяха един симпатичен типично английски отбор от столицата, за жалост нещата се промениха.
+1 няма да сменяме боята,като фен на Leeds United те разбирам :D

JoLLiE92
01-30-2013, 11:47
Хаха то е хубаво да знаеш езици. Американците в по-голямата си част не знаят никакъв чужд. :)

Пък за отборите - няма като падат твоите, да минеш на други , я ! Какъв фен си тогава!

ohluv
01-30-2013, 13:00
унтърменш = владеене на немски, ае давайте салфетките :D

Oldschool
01-30-2013, 13:52
E, другият ми симпатичен отбор е Лийдс, ама Вито пръв почна с техните аватари и щеше да е объркващо, хах...

Офлюх,
прав си! Унтерменш и владеене на немски е като "мерси боку" (мерси боклук) и владеене на френски, но не е това и целта на поста. :)

RagioL
01-30-2013, 14:21
Това би било по-добро мен ако питате.
http://i1.wp.com/bulfootball.com/wp-content/uploads/2010/11/arsenal1.jpg?resize=420%2C470

Oldschool
01-30-2013, 14:28
Когато започвах да се интересувам от футбол това лого вървеше с "Boring, boring Arsenal" на Парлър, Тони Адамс и другите калитари...

Delvecchio
01-30-2013, 14:37
Това би било по-добро мен ако питате.
http://i1.wp.com/bulfootball.com/wp-content/uploads/2010/11/arsenal1.jpg?resize=420%2C470

Bertie Mee said to Don Revie,
Have you ever heard of the North Bank Highbury,
Don said no I don't think so,
but have you heard of the Gelderd Aggro!!!

RagioL
01-30-2013, 17:17
Това кой какво е плещил не ме интересува.
И как е да си фен на отбор, който е на дъното?

Delvecchio
01-30-2013, 17:59
Това кой какво е плещил не ме интересува.
И как е да си фен на отбор, който е на дъното?

Супер е!!! Как е да си фен на ArseAnal начело с френски педофил? :D

Oldschool
01-31-2013, 07:03
По-добре на дъното, отколкото всяка година с очакванията и после борба да се класираш на 4-о място...

RagioL
01-31-2013, 09:41
Да не би мотото ви да е надеждата умира последна или вече сте свикнали с дъното?

Delvecchio
01-31-2013, 09:56
Да не би мотото ви да е надеждата умира последна или вече сте свикнали с дъното?

Ей,че сте докачливи arseAnal-ците :D По-скоро Лийдс ще спечели Шампионската лига,отколкото Pakistanal north London a.k.a. the pedophile in the kindergarten да вземат,която и да е купа :D

RagioL
01-31-2013, 10:40
Ей,че сте докачливи arseAnal-ците :D По-скоро Лийдс ще спечели Шампионската лига,отколкото Pakistanal north London a.k.a. the pedophile in the kindergarten да вземат,която и да е купа :D

Мястото на госпожиците е във втора дивизия.

feikk
01-31-2013, 10:51
таа JOLLIE92 да се самозакрие веднага с тези разсъждения. :D
А разликата между момче и мъж намирам общо взето в начина на мислене и опита с годините. Няма определена възраст на която ставаш мъж. Съдя за тва, от гледна точка, че при момичетата и жените е същото.
Вече един истински мъж за мен е, когато може да отговаря за действията си, а не да се покрива, да има уважение към хората, да изгради такова и в тях, да има някъв баланс в живота и поне малко сигурност. Може би има и още много, но е ясно, че перфектни хора няма, плюс че много от нещата в живота на хората не зависи само от тях - има твърде много странични непредвидими фактори - нашата роля е просто да ги сведем до минимум. :/

Delvecchio
01-31-2013, 12:16
Мястото на госпожиците е във втора дивизия.

Шегите и пристрастията настрана,тук доста грешиш.Въпреки хубавия футбол,който твоят отбор играе в последните години,младите момчета там са далеч от идеята за мъжка игра и много повече им отива определението госпожици.Във висшата лига се играе най-качествения футбол,футболистите са страхотни и мачовете са зрелищни,но защо тогава толкова добри отбори(илзезли на терена с обичайните си 11) отпадат за FA cup от непретенциозни отбори?Гледа ли мача с тотнъм?Видя ли какво се нарича pure English football.Чемпиъншип не е и наполовина атрактивен колкото Висшата лига,но футболът е много по-мъжки.
back to the fun part
RagioL is a slapper
he's got a big fat arse
and when he shags his woman
he thinks of Rob Snodgrass :D

RagioL
01-31-2013, 12:43
Да се върнем на това че замърсявам генофонда на човечеството, че педалския хумор не ме кефи.

Delvecchio
01-31-2013, 13:11
Да се върнем на това че замърсявам генофонда на човечеството, че педалския хумор не ме кефи.

Ако беше от мангалчестър,наистина щях да се съглася,че го замърсяваш :D

LovEsIckk
01-31-2013, 13:16
каква беше темата, а каква стана:С

JoLLiE92
01-31-2013, 13:23
feikk според тебе значи типажът, който го пере майка му и му готви на 40 години е перфектният мъж? Заповядай, омъжи се за такъв, да ти гледам сеира. :)

Delvecchio
01-31-2013, 13:25
каква беше темата, а каква стана:С

boys will be boys.Точно по темата си е :D

LovEsIckk
01-31-2013, 13:28
ох добре
мързи ме да пиша по нея

RagioL
01-31-2013, 16:50
Ако беше от мангалчестър,наистина щях да се съглася,че го замърсяваш :D

MC, MU или имаш в предвид и двата отбора?

Pikachu
01-31-2013, 16:58
Интересно ми е за мнението на JoLLiE92, RagioL, LovEsIckk, feikk и Кумчо Вълчо по въпроса:

Какво определя зрелостта на един мъж в отношението му към жените, ако изобщо нещо го определя?

Delvecchio
01-31-2013, 16:59
MC, MU или имаш в предвид и двата отбора?
United.Те са символ на всичко зло във футбола :D

LovEsIckk
01-31-2013, 17:00
Мога да пиша много по темата..амаа...:)

JoLLiE92
01-31-2013, 17:37
Pikachu в момента съм в такова настроение и бих се изразила така : внимание. Не сваляне на звезди, но не преследване на всяка. Истинският мъж се държи с курвата като с курва и с дамата с уважение. Не се лигави, не е излишно романтичен, но това, че се е сетил за нея, че си мисли за нея, дори без да и го показва (най-вече в този случай даже) е достатъчно, израз на внимание.
Момченцата си харесват по-вървежни момиченца, които след това им разбиват сърчицата, и разбира се следва "всички жени са курви" и "жените не знаят какво искат". Мъжете никога не ласкаят излишно една жена, която не го заслужава.
Ако се сещате онова - "знайш ли що си скучна? Щото си лесна." ей това е мъж.

Ако се сетя друго , ще добавя. :)

KumchoValcho
01-31-2013, 17:40
Интересно ми е за мнението на JoLLiE92, RagioL, LovEsIckk, feikk и Кумчо Вълчо по въпроса:

Какво определя зрелостта на един мъж в отношението му към жените, ако изобщо нещо го определя?
прочети ми предишните постове и ще разбереш защо няма да отговоря на тоя супер субективен въпрос 8-)

ohluv
01-31-2013, 17:43
Толкова ви пере хормона,че ви трябва само да е здрав, па дали ще е момче или мъж е се тая :D

ShtrudeL
01-31-2013, 17:46
ей това е мъж.

ужасТ


но това, че се е сетил за нея, че си мисли за нея, дори без да и го показва (най-вече в този случай даже) е достатъчно, израз на внимание.

аре да ми кажеш от къде да си взема и аз такова кълбо, което ще ми показва кога си мисли за мен, вместо него.

JoLLiE92
01-31-2013, 17:48
Случвало ми се е да разбирам нещо такова :)

RagioL
01-31-2013, 19:07
United.Те са символ на всичко зло във футбола :D

Само защото са съдийски отбор ли?

RagioL
01-31-2013, 19:36
Интересно ми е за мнението на JoLLiE92, RagioL, LovEsIckk, feikk и Кумчо Вълчо по въпроса:

Какво определя зрелостта на един мъж в отношението му към жените, ако изобщо нещо го определя?

Да не пишеш тема по въпроса?

Delvecchio
01-31-2013, 19:49
Само защото са съдийски отбор ли?

Да и защото се издържат от парите на сам факин йидс,защото ги води шибания дарт вейдър,защото са нагли,защото не са спортсмени,защото феновете им го правят само с мъже,защото червения дядка натири Бербатов на скамейката и тн

nqmaznacheniee
01-31-2013, 20:02
Юнайтед са противни най-вече заради масата си фенове и САФ. Няма две мнения по въпроса, че е един от най-добрите треньори, но иначе си е абсолютно лекенце. Когато бутат отборът му през целия мач и при Х се играе до гол на Юнайтед проблеми няма и му е под нивото да коментира съдийството, когато обаче отборът му е ощетен било то дори с един корнер вдига олелия до небесата. Когато продаде Роналдо за нереално висока сума и общо взето прее*а целия пазар проблеми също няма, но когато му отмъкнаха Моура под носа излиза с изказване "УЕФА да реагира".



иначе обявявам тая тема за супер Т Ъ П А

Pikachu
02-01-2013, 13:15
Да не пишеш тема по въпроса?

Не, просто се изразявам много красноречиво. 8-)

feikk
02-01-2013, 13:32
feikk според тебе значи типажът, който го пере майка му и му готви на 40 години е перфектният мъж? Заповядай, омъжи се за такъв, да ти гледам сеира. :)

:lol: ПО-ДОБРЕ НЕ МИ ОТГОВАРЯЙ ПАК, че ме сви корема от смях при все лошото ми настроение. xD
Pikachu - как да ти кажа, когато е момче е ясно, че се държи като дете, и то нормално при положение, че на 15 е рядко да се държиш като голям човек, че е и ненормално даже. Искам да кажа, че когато момчето стане мъж почва да гледа по друг начин на момичето\жената до себе си. Почва да гледа нещата в перспектива, да забелязва неща, които преди не е виждал - тука ти говоря за организираност, ред в живота, такива неща, които и една жена трябва да има. Зрелостта е в тва, че като момче общо взето гаджитата :D се държат за ръчичка, мляскат се и нищо друго. Горе долу тва ми е идеята - ама...... тва вече не е за истинските въже - тва по принцип мъжете, поне нормалните си го имат. oO

JoLLiE92
02-01-2013, 13:40
между другото като каза това - единият ми асистент е 88, 4 години по-голям от нас, държи се изключително строго и професионално до момента в който го видяхме в коридора да се мляска с приятелката си и после видяхме фейсбук стената му, на която имаше картинка от нея "смърфичкам те" ......... :razz: това мъж ли му викаш сега :cool:

feikk
02-01-2013, 19:47
facepalm

Oy7ofCon7roL
02-01-2013, 19:50
"смърфичкам те"

xaxaxa

psychopath
02-04-2013, 01:50
E, другият ми симпатичен отбор е Лийдс, ама Вито пръв почна с техните аватари и щеше да е объркващо, хах...

Офлюх,
прав си! Унтерменш и владеене на немски е като "мерси боку" (мерси боклук) и владеене на френски, но не е това и целта на поста. :)

хахаха : )
Все ме питат как така може да съм фен на Лийдс и Уест Хем. Ами аз съм фен/симпатични са ми още няколко отбора, но един ми е по-близо до сърцето и мисля, че ме разбираш, няма какво да ти обяснявам.
Проклинам деня, в който в замунда се пръкна Green Street Hooligans. :D


Ragiol, а какво е да си фифа-фен?
Много ми е тъпо това мерене на пишки с глупави статистики.
Аз примерно симпатизирам на дадени отбори от доста време, които са доста далеч от "европейски гранд", дори когато са се подвизавали в долните дивизии, доста преди да станат поплуярни покрай някои филми и форуми и доста преди аз самият да знам какво е футболно хулиганство.

А конкретно твоите любимци...те също не са "гранд" и винаги са в подножието на върха. : )

psychopath
02-04-2013, 01:56
А ще си поговорим ли за истинските дами и взаимоотношенията мъж-жена, за да стане още по-интересно.
Темата за мъжете гледам сте я предъвкали и не виждам смисъл да се включвам (поне за сега).

Oldschool
02-04-2013, 08:53
темата за дамите потъна, защото никоя не поиска да пише вътре

ilovedeath
02-04-2013, 09:47
Мъжете знаят какво искат. А това дали си мъж или момче не се определя от годините, а от начина на мислене. Повечето са момченца, мъже не останаха.

Oldschool
02-04-2013, 09:48
Момченцата и мъжете искат едно и също нещо, може би начина на постигането му е различен?

ilovedeath
02-04-2013, 09:51
Момченцата и мъжете искат едно и също нещо, може би начина на постигането му е различен?

Не.

Oldschool
02-04-2013, 09:53
Интересен довод.

А какво искат момчетата и какво истинските мъже? Ако може аргументацията да не се базира на романтични комедии, моля.

nqmaznacheniee
02-04-2013, 09:53
Повечето са момченца, мъже не останаха.

като видя някое момичеНЦЕ ей така да се изказва и ми идва да и забия един, въпреки че е момиче

minchorna
02-04-2013, 09:54
Aз знам какво искам,но не знам как да го постигна..мъж ли съм ?

ilovedeath
02-04-2013, 19:52
като видя някое момичеНЦЕ ей така да се изказва и ми идва да и забия един, въпреки че е момиче
Няма да си първия.

Pikachu
02-04-2013, 20:16
като видя някое момичеНЦЕ ей така да се изказва и ми идва да и забия един, въпреки че е момиче

Съгласявам се.

И отговарям на въпроса на Олдскуул от името на по-голямата част от световната и форумската женска общост:
Момченцата искат мацки, а мъжете искат брак и деца и липса на приятели и прекарване на живота в обръщане на внимание на половинката си, която е толкова прекрасна и в никакъв случай никога не е дебела...

Може това да ти се струва тъпо, но това е защото си МОМЧЕНЦЕ!

ShtrudeL
02-04-2013, 20:18
А ще си поговорим ли за истинските дами и взаимоотношенията мъж-жена, за да стане още по-интересно.

айде

ohluv
02-04-2013, 20:38
Момченцата искат мацки, а мъжете искат брак и деца и липса на приятели и прекарване на живота в обръщане на внимание на половинката си, която е толкова прекрасна и в никакъв случай никога не е дебела...

Може това да ти се струва тъпо, но това е защото си МОМЧЕНЦЕ!
Още не е дошла пролетта,че да правите такива изказвания.Има мъже без деца,нещо за тях?

ПП:Не знам кое живо същество със свестни приятели иска да се откъсне от тях.

Oldschool
02-05-2013, 07:16
Съгласявам се.

И отговарям на въпроса на Олдскуул от името на по-голямата част от световната и форумската женска общост:
Момченцата искат мацки, а мъжете искат брак и деца и липса на приятели и прекарване на живота в обръщане на внимание на половинката си, която е толкова прекрасна и в никакъв случай никога не е дебела...

Може това да ти се струва тъпо, но това е защото си МОМЧЕНЦЕ!

Мерси за отговора, аз искам да съм момчеНЦЕ, вместо истински чехъл!

Boys will be boys!

JoLLiE92
02-05-2013, 07:22
Съгласявам се.

И отговарям на въпроса на Олдскуул от името на по-голямата част от световната и форумската женска общост:
Момченцата искат мацки, а мъжете искат брак и деца и липса на приятели и прекарване на живота в обръщане на внимание на половинката си, която е толкова прекрасна и в никакъв случай никога не е дебела...

Може това да ти се струва тъпо, но това е защото си МОМЧЕНЦЕ!

Е ...... аз мъж ли си търся , или гей-приятелка пак да попитам? :)

Deadlock
02-05-2013, 13:36
това разграничение никога не ми е влизало в употреба. но да върви приказката, истинският мъж умее да запази самообладение/оптимизъм/трезва мисъл, когато е здраво загазил.