PDA

View Full Version : Да опитаме ли или не е редно...



warrior_c
01-28-2013, 10:58
Малко ми е неудобно да задам този въпрос, но се питам какво ли ще стане ако докато правим секс с гаджето ми му сложа пръстче отзад? Това ще го обиди ли? Често пъти по време на секс му пипам дупето и той няма против, просто лекичко го галя.
Ако го направя той би ли го възприел като някакъв вид обратност? Споделете ако имате опит с подобно нещо.

dimitar_ak
01-28-2013, 11:00
Защо питаш нас? Питай него.

warrior_c
01-28-2013, 11:01
Чудно ми е как се възприема от мъжете подобно нещо.

granger
01-28-2013, 11:02
Там има ерогенна зона така да се каже и по-скоро би му харесало.
+притискането на тази точка води до еякулация без изхвърляне на семенна течност.
Но не си позволявай да го правиш без негово позволение.

xXxPETYAxXx
01-28-2013, 11:02
Абе, не съм пробвала подобно нещо, нямам и никакво желание да пробвам, но смятам, че това не се прави неочаквано!
Аз мразя да усещам непредвидени "ласки" там, какво остава за момчетата?!

warrior_c
01-28-2013, 11:06
Аз ако трябва да съм честна ми харесва там на онова място. Може би затова ми минават подобни мисли през главата....

lamer4e7o
01-28-2013, 11:19
Е тʼва е адската тъпня! По-скоро той трябва да те пита дали ти даваш, защото така би било малко по-нормално, иначе този вариант, който ти спомена, на мен ми изглежда меко казано ужасен.

marilyn
01-28-2013, 11:32
Него питай, може да му хареса, ама може и да е ужасен от идеята...
Няма как ние да ти кажем дали ще му е хубаво или не.... :D

warrior_c
01-28-2013, 11:51
Мисля, че ще му допадне :) А някой от вас някога опитвал ли е?

minchorna
01-28-2013, 11:53
Ако се отпусне може и да му е приятно :) но ако си мисли,че това влияе отрицателно на мъжествеността му..няма да му хареса :)

lamer4e7o
01-28-2013, 11:56
Да му пъхнеш пръста си в устата му, добре, но това според мен е прекалено и никога лично аз не бих го допуснал. Не знам за другите момчета от форума.

warrior_c
01-28-2013, 12:00
Аз лично смятам, че това няма да повлияе на мъжествеността на един мъж :)
Мъжа си е силен и груб... това може само да му достави допълнително удоволствие. Съгласна съм с теб @minchorna :)

sexblqn
01-28-2013, 12:02
Мисля, че ще му допадне :) А някой от вас някога опитвал ли е?
Преди време и пред мен стоеше същия въпрос. Бях чула , че имало ерогенна зона там и питах гаджето ми чувал ли е и какво мисли по въпроса. Той каза, че знае ама не е пробвал и при следващия секс като усетих , че свършва си сложих пръста там да го погаля. Направо полудя ти казвам, но не всеки би се навил, така че попитай партньора си какво мисли и тогава действай :)

lamer4e7o
01-28-2013, 12:02
Авторке, ти за х*й не си ли чувала? Там се доставя удоволствието, не с пръст в задника на момчето (по принцип говоря).

minchorna
01-28-2013, 12:03
Аз лично смятам, че това няма да повлияе на мъжествеността на един мъж :)
Мъжа си е силен и груб... това може само да му достави допълнително удоволствие. Съгласна съм с теб @minchorna :)
Пробвайте..може и да му хареса:) все пак ако почне да му става неприятно ще си каже и сам :)

minchorna
01-28-2013, 12:05
Авторке, ти за х*й не си ли чувала? Там се доставя удоволствието, не с пръст в задника на момчето (по принцип говоря).
Удоволствие се доставя чрез стимулиране на ерогенните зони,а ануса е такъв ;)

warrior_c
01-28-2013, 12:05
@sexblqn страхотно :) харесва ми поста ти :) И въпреки това по никакъв начин това не му повлия, нали?

lamer4e7o
01-28-2013, 12:06
Удоволствие се доставя чрез стимулиране на ерогенните зони,а ануса е такъв ;)

Брех, много разбирачи се навъдиха във форума. ^^

Знам, приятелю, просто не мога да приема този странен факт, след като тия пръсти може да правят много по-хубави работи от това.

Delvecchio
01-28-2013, 12:07
Абе,аз ли съм изостанал нещо от модата :D ? Звучи ми като пълна педерастия,без да се обиждаш.И ако някой се възбужда от това,бих сметнал,че има хомо наклонности,прости изостаналостта ми още веднъж :D

minchorna
01-28-2013, 12:07
Брех, много разбирачи се навъдиха във форума. ^^

Знам, приятелю, просто не мога да приема този странен факт, след като тия пръсти може да правят много по-хубави работи от това.

Факт! Но понякога странните и неприемливи неща са най-сладки :)

warrior_c
01-28-2013, 12:07
@lamer4e7o доставяме си взаимно удоволствие, не виждам нищо лошо. Затова и реших да попитам публично какво мислят останалите ;)

warrior_c
01-28-2013, 12:09
@minchorna абсолютно прав си, нестандартните неща са най-сладки

ronaldinio337
01-28-2013, 12:11
ОЛЕЛЕ МАЙКОООООО ЖИВ ДА НЕ БЯХ ЖИВ СЪМ мажи пръстите с лубрикант и почвай 1-пръсче 2-ро 3-то 4-то :Д:Д:Д ще се гръмна...... :ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД ДДДДДДДДДДдд

lamer4e7o
01-28-2013, 12:14
Ха-ха, бе мани…

Нестандартните неща били най-сладки… Брех. нЕмам думи!

minchorna
01-28-2013, 12:14
Пъхай си само в 1 дупка и си мисли,че си доставяш удоволствие :D

sexblqn
01-28-2013, 12:17
@sexblqn страхотно :) харесва ми поста ти :) И въпреки това по никакъв начин това не му повлия, нали?
Какво ще рече да му е повлияло???? Със сигурност не е станал педераст................. :) Не бе споко , просто казва, че така оргазма е по- силен :)

granger
01-28-2013, 12:19
Съгласна съм със сексблян, при приятеля ми нещата са същите.

warrior_c
01-28-2013, 12:28
страхотноооо :)

xoxi
01-28-2013, 12:34
Удоволствие се доставя чрез стимулиране на ерогенните зони,а ануса е такъв ;)

Аман от липса на сексуална култура в тоя форум. :D (minchorna, това не се отнася конкретно и само за теб)
Самият анус не е ерогенна зона. Мъжете изпитват удоволствие от "пръстче в дупето", защото така се масажира простатата, която има множество нервни окончания и често се сравнява с G-точката на жените. Лекият натиск на простатата води до оргазъм. Няма абсолютно нищо гейско в това. Хомосексуалността се характеризира с влечение към другия пол. Ако мъжете си мечтаят да мачкат чаршафи с друг мъж, на който да масажират простатата, това е гейско. Да се оставиш на приятелката ти, за да ти достави максимално удоволствие далеч не прави един мъж гей, той само може да спечели от цялата тази работа.
В много форуми, сайтове и т.н., всеобщото мнение, на всички, които са пробвали е, че така се постигат много по-силни и продължителни оргазми. Само тези, които не са го опитвали са против.

Иначе относно въпроса на авторката.
По-добре говори предварително с него, не го стресирай с такива неочаквани изненади. Повечето момчета/мъже са много комплексирани относно тези ласки и трудно се навиват да опитат, някои дори окончателно отказват и да чуят.

minchorna
01-28-2013, 12:57
Аман от липса на сексуална култура в тоя форум. :D (minchorna, това не се отнася конкретно и само за теб)
Самият анус не е ерогенна зона. Мъжете изпитват удоволствие от "пръстче в дупето", защото така се масажира простатата, която има множество нервни окончания и често се сравнява с G-точката на жените. Лекият натиск на простатата води до оргазъм. Няма абсолютно нищо гейско в това. Хомосексуалността се характеризира с влечение към другия пол. Ако мъжете си мечтаят да мачкат чаршафи с друг мъж, на който да масажират простатата, това е гейско. Да се оставиш на приятелката ти, за да ти достави максимално удоволствие далеч не прави един мъж гей, той само може да спечели от цялата тази работа.
В много форуми, сайтове и т.н., всеобщото мнение, на всички, които са пробвали е, че така се постигат много по-силни и продължителни оргазми. Само тези, които не са го опитвали са против.

Иначе относно въпроса на авторката.
По-добре говори предварително с него, не го стресирай с такива неочаквани изненади. Повечето момчета/мъже са много комплексирани относно тези ласки и трудно се навиват да опитат, някои дори окончателно отказват и да чуят.

Прав си,аман от липса на сексуална култура (не визирам само теб! :) )
Тая wiki много полезна работа върши,ама кой да чете
" Анусът има висока концентрация на нервни окончания и е ерогенна зона"

lamer4e7o
01-28-2013, 13:01
Лично аз имам култура, но за неща, които смятам да правя в секса. Това нещо и пари да ми дават, някой ако ми го стори, ще му се случи случка. Така че аз си знам за какво имам култура и за какво нямам.

И не ме интересува какво има ануса и какво не — всеки прави това, което иска. ;]

DENKAZ
01-28-2013, 13:04
По-добре говорете преди да пробваш.

xoxi
01-28-2013, 13:05
@minchorna, ПравА. Момиче съм.
Не се засягай толкова бързо, наистина не се отнасяше за теб.
Анусът може да има нервни окончания, но много по-трудно би се достигнало до оргазъм, ако играта е само с него.
Простатата е точката, която доставя това удоволствие при мъжете. А тя се намира малко по-навътре от отвора на ануса. За това говорих и предполагам е било от полза на авторката.

minchorna
01-28-2013, 13:07
@minchorna, ПравА. Момиче съм.
Не се засягай толкова бързо, наистина не се отнасяше за теб.
Анусът може да има нервни окончания, но много по-трудно би се достигнало до оргазъм, ако играта е само с него.
Простатата е точката, която доставя това удоволствие при мъжете. А тя се намира малко по-навътре от отвора на ануса. За това говорих и предполагам е било от полза на авторката.
Не се засягам,както не съм имал намерения да го правя с теб :) аз казах само,че ануса е ерогенна зона,а не какво трябва да се стимулира,за да се достигне до оргазъм,right ? :)
А и сме тук,за да си помагаме и образоваме,а не да се нареждаме и засягаме :)

xoxi
01-28-2013, 13:18
Говорим просто за различни неща, това е.
За засягането ми е ясно, иначе нямаше да скачаш със същите фрази срещу мен, но както и да е. Не обичам да водя такива плоски спорове. Спирам до тук. По-добре и ти го направи, за да не се спами повече. :)

minchorna
01-28-2013, 13:21
Говорим просто за различни неща, това е.
За засягането ми е ясно, иначе нямаше да скачаш със същите фрази срещу мен, но както и да е. Не обичам да водя такива плоски спорове. Спирам до тук. По-добре и ти го направи, за да не се спами повече. :)

Това съвет ли беше или заповед? :)
ПС: И да,вземи пробвай с приятеля ти,има голям шанс да му хареса ;)

granger
01-28-2013, 13:25
:lol: майкоооооооооооо

shik69
01-28-2013, 14:46
xoxi, когато отидеш на уролог - погледни на стената какви снимки /макети/ има и виж добре къде се намира простата...

granger
01-28-2013, 14:51
:lol: именно чрез анална стимулация се стимулира и простатата.
Виж в някой учебник по биология, в интернет също добре е обяснено.

xXxPETYAxXx
01-28-2013, 14:56
В кой филм беше, като му правеха преглед на простата на пича и той свърши и толкова му хареса, че искаше редовно? :D

granger
01-28-2013, 14:58
Дафуя,къв е тоя филм бе :lol:

xXxPETYAxXx
01-28-2013, 15:05
Дали не беше "American pie"?
Не знам, не се сещам, само това помня от целия филм. :D

Delvecchio
01-28-2013, 15:08
Дали не беше "American pie"?
Не знам, не се сещам, само това помня от целия филм. :D

Road trip се казва :D

xoxi
01-28-2013, 15:08
xoxi, когато отидеш на уролог - погледни на стената какви снимки /макети/ има и виж добре къде се намира простата...

Нямам какво да търся при уролог. :D

xXxPETYAxXx
01-28-2013, 15:13
Road trip се казва :D
А, вярно, не помня имена, а и го гледах доста отдавна. Ако не се лъжа актьора единия участва и в "Американски пай", за това може за него да се сетих първо. :D

anonymous708973
01-28-2013, 15:49
Малко ми е неудобно да задам този въпрос, но се питам какво ли ще стане ако докато правим секс с гаджето ми му сложа пръстче отзад? Това ще го обиди ли? Често пъти по време на секс му пипам дупето и той няма против, просто лекичко го галя.
Ако го направя той би ли го възприел като някакъв вид обратност? Споделете ако имате опит с подобно нещо.

Абсолютно не е добра идея да го правиш без предупреждение. Забрави за идеята преди да си го подпитала, защото може да стане адски неудобно.

besso
01-28-2013, 16:11
Яко е стимулация отвън, ама за отвътре ми изглежда малко нехигиенично и не бих позволил.

draid
01-28-2013, 16:54
Не съм бик че да ме "доят" по тоя начин. Някак не съм фен на идеята, разбира се има и момчета които биха се навили, попитай го.