PDA

View Full Version : Поучително клипче за избора ни на дрехи, грим и прическа :)



zigzaaag
01-28-2013, 11:04
Кратка история за това колко важен е избора на дрехи и прическа.
http://www.youtube.com/watch?v=KWFWoHr89Tk

rissrose2
01-28-2013, 11:38
Е, тя накрая се направи на кифла. За някакъв повод ок, ама в ежедневието беше по - добре с жилетката, само че в по малък размер, че този беше голям.

tori
01-28-2013, 12:46
Не изглежда като себе си.

darrie
01-28-2013, 13:14
Не мога за разбера, защо като чуете "грим" и си представяте точно такова количество. Това е просто за видеото. Малко коректор и фдт (на когото е необходимо, естествено), съвсем леки сенки в цвят шампанско, спирала, малко руж, гланц или червило в светъл нюанс например е достатъчно за ежедневието. Гримът служи, за да подчертае красотата на всяко момиче - това имаше на предвид момичето от видеото. Естествено, тя сложи повече грим, но това не значи, че трябва да сложите точно каквото тя сложи или каквото аз дадох за пример по-горе. И също така не означава, че всеки ден трябва да носите грим, смисъла на видеото е, че всяко момиче трябва да се поддържа и да се грижи за външния си вид.

brutaLxxbunny
01-28-2013, 13:31
Не мога за разбера, защо като чуете "грим" и си представяте точно такова количество. Това е просто за видеото. Малко коректор и фдт (на когото е необходимо, естествено), съвсем леки сенки в цвят шампанско, спирала, малко руж, гланц или червило в светъл нюанс например е достатъчно за ежедневието. Гримът служи, за да подчертае красотата на всяко момиче - това имаше на предвид момичето от видеото. Естествено, тя сложи повече грим, но това не значи, че трябва да сложите точно каквото тя сложи или каквото аз дадох за пример по-горе. И също така не означава, че всеки ден трябва да носите грим, смисъла на видеото е, че всяко момиче трябва да се поддържа и да се грижи за външния си вид.

Exactly. Няма грозни жени, има неподдържани.

girl91
01-28-2013, 14:01
Поучително клипче?!?

Hayashi
01-28-2013, 14:19
Аз пък си мисля, че изглежда страхотно, но явно съм твърде пристрастна.
Винаги съм казвала, че няма жена, която да може да се гримира и да изглежда по-зле от една негримирана жена.

BamBamBo
01-28-2013, 14:32
Are you kidding me???

Ако си грозен и 100 тона грим да имаш си грозен.Има и момента когато си хубав,но се правиш на чучело с прекалено много грим.

brutaLxxbunny
01-28-2013, 15:53
Ами не, не мога да се съглася. Ако си грозен - не, не може да те направи красив, но може да те направи приемлив.