PDA

View Full Version : ПОМОЩ! Незабравима романтична вечер.



bonitta
01-28-2013, 15:44
Здравейте тийнове! Имам малък проблем относно 14ти Февруари. Решила съм да подготвя специална вечер на приятеля ми. Тъй като сме заедно от 2 години, мисля че го заслужава. Та така. Той е буквален традиционалист. Не обича нищо специално и като го попитам какво би искал да му приготвя се започват едни мусаки едни бобове... всичко традиционно нищо специално. Тъй като не разполагам с фурна, бих искала да ви попитам някаква по-така рецепта свързана с пържене, задушаване, сваряване. Мислех си за нещо със рибка, но нямам и грам идея, а интернет изобщо не ми помага. Другия въпрос е: От къде бих могла да намеря от онези "летящи" фенери? Дали бих могла да ги намеря в магазините за сувенири/подаръци или направо да поръчам от интернет? Тъй като съм от краен квартал и не разполагам с кола и излишно време за търсене, задавам въпроса тук, за да мога направо да се насоча към определен магазин. А и самия град в който живея е отчайващо ограничен и това допълнително затруднява положението. Искам тази вечер да е наистина специална и бих се радвала на всеки отговор, идея или съвет. Целувки на всички отговорили!!

TheBeliever
01-28-2013, 15:48
Едни вратни пържолки на скара ще зарадват традиционалиста. Пък и вървят чудесно с бутилка хубаво червено вино.

Кой град? По принцип фенери има в магазините, в които се продават парти-аксесоари.

xXxPETYAxXx
01-28-2013, 16:38
Ами мисля, че фенерите може да ги намериш във фото студио(поне аз там съм виждала), но може би си струва да се провери и в книжарници, вериги хипермаркети и някои магазини за сувенири.
А за ястието - рибата на мен не ми харесва миризмата й, по-подходящо ми се вижда пилешко, но както си решиш. :)

bonitta
01-28-2013, 16:40
Говорех за рибката ХЕК ... Панирана не мисля, че би излъчвала аромата на пъстървата или скумрията например. Не се бях сещала за пилешко. Доста добра идея ми подхвърли!!

xXxPETYAxXx
01-28-2013, 16:45
Ами, не обичам риба, за това и не съм особено запозната с видовете, но като чуя риба се сещам за миризма и кости... :D
Пилешкото много ми харесва със сметанов сос или с гъбен. :)

sexa_na_kompleksa
01-28-2013, 16:51
^ Ако е традиционалист, надали ще му хареса сметана в манджата. ;д
Пилешки пържолки на скара звучи добре. Може да добавиш салата, пюре или картофи (пържени или варени). Ако обича сладки неща, направи и някакво малко десертче. Може и ягоди със сметана/шоколад.

bonitta
01-28-2013, 17:12
Още една идея, за която 100% нямаше да се сетя - Ягодки и сметанка...
Той много много не разбира какво има в манджата, стига да му е вкусна, та сметаната не би му направила особено впечатление :Д

urlittlelady
01-28-2013, 17:27
и аз искам да намеря от тези фенери, понеже и моят град не е кой знае колко голям ;s а съм го планирала от Нова година :D

laur0nx
01-28-2013, 17:51
Специална вечер със секси бельо. Ликке а про :) :д

anonymous708973
01-28-2013, 18:35
Здравейте тийнове! Имам малък проблем относно 14ти Февруари. Решила съм да подготвя специална вечер на приятеля ми. Тъй като сме заедно от 2 години, мисля че го заслужава. Та така. Той е буквален традиционалист. Не обича нищо специално и като го попитам какво би искал да му приготвя се започват едни мусаки едни бобове... всичко традиционно нищо специално. Тъй като не разполагам с фурна, бих искала да ви попитам някаква по-така рецепта свързана с пържене, задушаване, сваряване. Мислех си за нещо със рибка, но нямам и грам идея, а интернет изобщо не ми помага. Другия въпрос е: От къде бих могла да намеря от онези "летящи" фенери? Дали бих могла да ги намеря в магазините за сувенири/подаръци или направо да поръчам от интернет? Тъй като съм от краен квартал и не разполагам с кола и излишно време за търсене, задавам въпроса тук, за да мога направо да се насоча към определен магазин. А и самия град в който живея е отчайващо ограничен и това допълнително затруднява положението. Искам тази вечер да е наистина специална и бих се радвала на всеки отговор, идея или съвет. Целувки на всички отговорили!!

Пилешко или свинско, накиснато в марината за няколко часа
Бяло/червено вино - зависи кое месо избереш
За десерт - някой кекс, готини шоколадови мъфини. Купена шоколадова торта от "неделя".

И филм.
И секс.
Идеално ми звучи.

TheBeliever
01-28-2013, 19:06
Пилешко или свинско, накиснато в марината за няколко часа
Бяло/червено вино - зависи кое месо избереш
За десерт - някой кекс, готини шоколадови мъфини. Купена шоколадова торта от "неделя".

И филм.
И секс.
Идеално ми звучи.

Бе то звучи идеално (и си е), ама питаш ли като стане ежедневие как се измислят изненади с/без повод. :lol:

anonymous708973
01-28-2013, 20:57
Сменяш вечерята. Или филма. Или секса.

Или партньора :D :D

TheBeliever
01-29-2013, 03:49
Аз си мислех зa първите три + обстановката. До четвъртото не сме стигнали още. :lol: