PDA

View Full Version : Някой знае ли?



stellu
01-28-2013, 17:46
Някой знае ли, предмет или член с каква дебелина е нужен, за да се разкъса девствената ципа? Знам, че за всеки е индивидуално, но горе-долу ако можете да ми кажете

GLaDOS
01-28-2013, 17:58
Някой знае ли, предмет или член с каква дебелина е нужен, за да се разкъса девствената ципа? Знам, че за всеки е индивидуално, но горе-долу ако можете да ми кажете

Я,пак?

granger
01-28-2013, 18:04
:lol: предмет...пробвай с краставица.
Член по всякакъв начин ще разкъса химена.

Azoria
01-28-2013, 18:11
предмет или член

:razz: Ако не намериш нищо подходящо в шкафа.. ще се примириш и с мъж. :lol:

pipoto
01-28-2013, 18:15
:razz: Ако не намериш нищо подходящо в шкафа.. ще се примириш и с мъж. :lol:

ХАХАХАХХАХАХАХАХ :D:D:D:

Ми като се има предвид че и сравнително малък член би свъшрил работа, 10-тина см широчина също биха свършили работа, но за напълно премахване на химената говорим чак след първото раждане.

Amore-Mio*
01-28-2013, 18:17
Въпросът ти относно какво е свързано?
Предмети там не си тикай, че да не стане фал. Член? Купи си вибратор, като си решена толкова. Разсмя ме, сега сериозно.

Момче не те ли устройва, че си се обърнала към нетрадиционните начини за "специален първи път" ?

GLaDOS
01-28-2013, 18:24
:razz: Ако не намериш нищо подходящо в шкафа.. ще се примириш и с мъж. :lol:

Good One :razz: :razz: :razz:

granger
01-28-2013, 18:56
Или направо пробвай с шкафа!

marilyn
01-28-2013, 19:23
Въпреки изкусителните краставици, моркови и други зеленчуци... те съветвам да използваш пенис.

HollyGolightly
01-28-2013, 19:25
Една позната беше ползвала Лионска наденица, но не бъди тъпа като нея и не я бели 8-)

DragonLady
01-28-2013, 19:29
А по мое време ползвахме пениси ( демек мъже ) за тая работа ...

xXxPETYAxXx
01-28-2013, 19:39
Една позната беше ползвала Лионска наденица, но не бъди тъпа като нея и не я бели 8-)
Аз съм чувала за случай с кренвирш, ама честно казано мислех, че не може да е толкова тъпа, че да го е обелила, т.е. мислех, че е измислица! :D След това, което прочетох съм склонна да вярвам, че е истина.

Ако ще пробвате с предмети - слагайте им презерватив!

И как по дяволите ще си пъхаш белени колбаси, толкова е нехигиенично...ужас!

anonymous708973
01-28-2013, 19:44
И как по дяволите ще си пъхаш белени колбаси, толкова е нехигиенично...ужас!

Ш'ма прощаваш, ама небелените също не са от най-хигиеничните :lol:

xXxPETYAxXx
01-28-2013, 19:47
Ш'ма прощаваш, ама небелените също не са от най-хигиеничните :lol:
Ми да де, ама вместо да му сложиш един кондом отгоре, защо подяволите ще го белиш!? При положение, че тогава има голяма вероятност да се счупи и да не можеш да го изкараш, без да се срамиш по лекарски кабинети?! А и айде, ако не е белен може да го измие, а като го обели цялата тая мазнотия ще е в нея...иуууу ужассс.
Не разбирам логиката... :D

HollyGolightly
01-28-2013, 19:54
Аз съм чувала за случай с кренвирш, ама честно казано мислех, че не може да е толкова тъпа, че да го е обелила, т.е. мислех, че е измислица! :D След това, което прочетох съм склонна да вярвам, че е истина.

Ако ще пробвате с предмети - слагайте им презерватив!

И как по дяволите ще си пъхаш белени колбаси, толкова е нехигиенично...ужас!
Вярно е, и се счупила на половина и ходи така няколко дни, щото я беше срам от майка и, ама накрая и каза, след това ходи с това парче в нея още няколко дни, щото пък майка и я било срам да я заведе на доктор да го изкара 8-)

heartlesandfreaky
01-28-2013, 20:22
Една позната беше ползвала Лионска наденица, но не бъди тъпа като нея и не я бели 8-)

Е не, ти ме заби в земята просто :D:D:D И кво, наденицата й се скърши вътре и тя си rock-ва по улиците с нея? :D:D:D:D:D:D:D Боже, до къде стигна тоя свят. :D
Аз съм запозната с историята на едно момиче, което се отвори с нагорещена лъжица. Пробвай, може би ще ти хареса.... о.о

stellu
01-28-2013, 20:25
темата може да се заключи :)

draid
01-28-2013, 20:25
За да стане ясно имам си приятел с който сме решили да го направим, не ми е нужно нищо от шкафа.. просто ми беше любопитно да разбера ;)

Иииии аз залагам, че си на 13-14г.

stellu
01-28-2013, 20:28
грешни преценки правиш ;)

heartlesandfreaky
01-28-2013, 20:30
Ами и аз залагам на толкова всъщност. :D Особено тези намигащи емотиконки са доста присъщи за тийнейджърите на нашите години. :D

greenblood
01-28-2013, 23:04
Вярно е, и се счупила на половина и ходи така няколко дни, щото я беше срам от майка и, ама накрая и каза, след това ходи с това парче в нея още няколко дни, щото пък майка и я било срам да я заведе на доктор да го изкара 8-)

Ама вие момичетата сте уникални ве. Може да си ходите с кремришите в ...... :D

zaichebaichexox
01-29-2013, 00:17
Пробвай с пенис :D:D:D:D:D