PDA

View Full Version : Не иска да се виждаме..



48700200
01-28-2013, 18:27
Здравейте, от известно време си пиша с едно момиче, случва се и редовно да си пишем , но има моменти когато не си и пишем дълго време. Познаваме се от 1-2 години, знаем се. Допада ми и искам да излезна с нея.

Примерно когато и пиша винаги ми отговаря , мога да си пиша с нея до сутринта , не ни е скучно и на нея и е забавно. Върви си разговора смеем се като луди. Обаче когато дойде време да и кажа да излезним , тя не иска да се виждаме.

Казва ми че проблема не е в мен , вика аз трудно се доверявам на хората , трудно допускам някой до личното ми пространство и уж затова не иска да се виждаме. Аз се въздържам да и правя много лигави комплименти и т.н. , но само 1 път и казах че е мн красива. и тя ми вика тъй като не за първи път казваш такова нещо на някой, не е от голямо значение. Казвал съм и че ми е яко да си говоря с нея и искам да я опозная, но заради горните причини тя не иска или поне така казва.
Както казах разговора си върви, но искам съвети , как да я накарам да ми се довери , да иска да излезним. Искам да направя нещо, каквото и да е. С думи едви ли ще се промени,предполагам че няма толкова силни думи които да и променят мнението. Какво бих могъл да направя в този случай? Незнам ако не се интересуваше , нямаше да си пишем така нали? Да отговаря винаги , с нея нито чакам , нито примерно с една дума ми отговаря , просто разговаряме дълго и широко :Д

Има нещо което не мога да си обесня в нея , привлича ме това и съм и го казвал..
сега сте вие...

TheBeliever
01-28-2013, 18:28
Не те харесва.

xXxPETYAxXx
01-28-2013, 18:32
Може ли само да уточниш дали се познавате лично, или просто и преди 1-2 години също сте си писали?!

48700200
01-28-2013, 19:41
Уточнявам познаваме са от една приятелка, после на 1 РД бяхме пак в една компания и сме се засичали чат пат , но не е имало дълги разговори , само здравей здрасти..

xXxPETYAxXx
01-28-2013, 19:54
FriendZone си и не иска нищо повече!
Ако не се познавахте лично - щях да я разбера, много хора не излизат с познати само от нета, ама определени не те харесва!

sexa_na_kompleksa
01-29-2013, 05:39
Или не те харесва... или е много сбъркана. Това, че трудно се доверява на хората, е една от най-тъпите причини, които съм чувала за отказване на среща, а тук из форума съм "чувала" доста. ;д ;д

GLaDOS
01-29-2013, 07:54
FriendZone си и не иска нищо повече!
\\:D/

TheMan9191
01-29-2013, 08:08
Покажи и че ти и имаш доверие, така тя по лесно ще ти се довери.

marilyn
01-29-2013, 08:28
Явно не те харесва.

passion.
01-29-2013, 08:36
Или.. вероятно и тя не знае точно какво иска и изпитва.

Щом си пише постоянно с теб, значи си само приятна компания в чата, според мен..

Amore-Mio*
01-29-2013, 09:01
Аз по - скоро мога да направя два извода, вероятни: или тя самата не знае какво иска, или просто не иска да излизате. Просто, кратко и ясно.
Това оправдание "не се доверявам лесно" нещо не ми се връзва в случая. И аз не съм от най-доверчивите, но пък щом ми е приятно с даден човек, писали сме си определено време - никакъв проблем няма да изляза с него, щом ми е допаднал. Другото, което е, че няма как да те опознае чрез виртуалното пространство.
И забравих факта, че се знаете от година - две, то тогава по-скоро си губи времето с теб, но само до там. Забавно й е да си пишете, но не и друго.

MsMiracle
01-29-2013, 13:53
Незнам ако не се интересуваше , нямаше да си пишем така нали? Да отговаря винаги , с нея нито чакам , нито примерно с една дума ми отговаря , просто разговаряме дълго и широко :Д

Има нещо което не мога да си обесня в нея , привлича ме това и съм и го казвал..
сега сте вие...

Тук много грешиш. Както ти казаха горе - Friendzone. Приема те за приятел просто. И предполагам не иска да излезете именно защото знае, че ти я харесваш, а не иска да ти дава празни надежди.

umri
01-29-2013, 15:06
Спри да си губиш времето и си намери друга. Два, макс три пъти като ти откажат спираш да се занимаваш. Загуба на време е. Тия истории с доказванията, та не знам си кво, та не допускала хора до себе си.. да си седи интроверт, ебал си ѝ майката. Пък и така, като обясняваш най-вероятно е девствена, може и да не се е целувала.

anonymous708973
01-29-2013, 16:26
девствена

равно на заразна в твоя случай :D

Хич не е задължително да е девствена, просто не ти се кефи и не иска да изпада в неловки ситуации с обяснения в стил "ама аз те имам за приятел/брат/плюшена мечка".

umri
01-29-2013, 16:32
равно на заразна в твоя случай :D

Проблемът не е в самата девственост. Даже е готино. Проблемът е в нещата, които правят, като цяло.

granger
01-29-2013, 16:35
Няма какво да и се доказваш, не си и длъжен за нищо. Ох,такива прекаснички момиченца много ги обичам. Не знае кво иска ,но го иска на момента,ама ако може сам да разбереш кво е то...
Оф. Лиги и сополи. Не е последната женска на земята - зарязвай я и търси друга,която ще има нормално отношение към теб.

paradosou
01-29-2013, 17:24
Отпиши тая история. От 2 години се познавате, ако имаше някакъв дори минимален интерес, досега щяхте поне да сте се видели. Трудно се доверявала и допускала в личното си пространство... сякаш пък едно неангажиращо излизане я задължава да ти вярва :ДД. Абсолютни нелепици.

Незнам ако не се интересуваше , нямаше да си пишем така нали? Да отговаря винаги , с нея нито чакам , нито примерно с една дума ми отговаря , просто разговаряме дълго и широко :Д
Правя си асоциации с удавник и сламка тук. Гали й самочувствието, че я търсиш и се интересуваш от нея, явно и в известен смисъл си й приятен, ама само толкова. Спри да се занимаваш, наистина. Има много момичета, с които е в пъти по-голям шансът да излезе нещо. :)

CrazyLittleThing
01-29-2013, 17:56
Направи така, че да се засечете някъде 'случайно'.

AnarchyBoy
01-29-2013, 18:08
равно на заразна в твоя случай :D


:lol: паднах от стола :D
Умри що не харесваш девствени е, Мене ми гали егото като знам, че съм 1ви на някоя 8-)
Пък и друго си е да ти се довери изцяло и да ти се "отдаде" :D

РРрр забравих да пиша по темата

По темата: Friend zone. Търси друга