PDA

View Full Version : Объркана съм .. ПОМОЩ :)



TheVampir
01-28-2013, 18:46
Значи имам приятел и го обичам,но от известно време във фитнеса идва едно много хубаво момче .. Като го видях се усмихнах и си казах,че си имам приятел, и че не трябва да позволя никой да ни раздели .. Но после започнах да го гледам и моите приятелки ми казаха,че съм влюбена, а аз им казах,че не съм .. После започнах да слушам песни които ми напомняха за него ( песни за влюбване и т.н ) и приятелките ми започнаха да ме гледат странно и ми казаха,че си имам приятел,който много ме обича и така .. После почнах да мисля само за него и да го гледам непрекъснато и говорех само за него (пред приятелките ми ).. Като го видех всичко забравях .. Започнах да се вълнувам като знам,че на следващия ден ще го видя и да ми става гадно,като знам,че няма да е там .. Говорехме си и се смеехме заедно ( приятелски теми ) .. След известно време започнах да пренебрегвам приятеля си и се чудех,какво да му обясня за моето държание .. :(
Моля, помогнете ми !! Какво да правя ??
Мерси предварително :))
П.С Моля,който не може да помогне просто да не пише коментар! :)

xXxPETYAxXx
01-28-2013, 18:55
А приятеля ти?! В смисъл как го чувстваш него?!

TheBeliever
01-28-2013, 19:04
Явно си хлътнала по пича от фитнеса. Прави каквото ти се прави, но решавай навреме и не разигравай гаджето си.

TheVampir
01-28-2013, 19:07
А приятеля ти?! В смисъл как го чувстваш него?!

Усещам,че чувствата ми отслабват спрямо него ..

TheVampir
01-28-2013, 19:08
Явно си хлътнала по пича от фитнеса. Прави каквото ти се прави, но решавай навреме и не разигравай гаджето си.

Да опитвам се да реша, какво да правя .. :(

xXxPETYAxXx
01-28-2013, 19:15
Не прибързвай, защото този от фитнеса, може да те привлича само външно, а ако го опознаеш повече да не ти хареса като цяло.
Ако обаче много го харесваш(не само външно), тогава по-добре прекрати връзката си.

TheVampir
01-28-2013, 19:17
Не прибързвай, защото този от фитнеса, може да те привлича само външно, а ако го опознаеш повече да не ти хареса като цяло.
Ако обаче много го харесваш(не само външно), тогава по-добре прекрати връзката си.

Благодаря за съвета :)

Amore-Mio*
01-29-2013, 09:27
Седни и помисли добре над нещата.
Не знам от колко време сте заедно с приятеля ти, но ако е от дълго време е възможно да сте започнали да се омръзвате и да си търсите разнообразие. Ако е така, помисли наистина добре, защото ако държиш все още на приятеля си и го обичаш, то тогава можете да спасите положението. Ако обаче усещаш, че нещата с новото момче могат да се получат, опознала си го достатъчно - пробвай с него.
Но каквито и да са вариантите, решението опира единствено до това да помислиш добре и да решиш проблема.

SpiritInBlack
01-29-2013, 09:35
Как може да си привлечена към някого , когото дори не познаваш.Спирай с глупостите докато е време

passion.
01-29-2013, 09:42
Щом си си харесала този от фитнеса не мисля, че ще ти е лесно да продължиш с твоя.. щом и чувствата ти отслабват.

По-добре остави приятеля си, за да не го лъжеш повече след време.
Малко ли е, че другото момче постоянно ти е в главата и.. всякакви други неща, които описа.

Може с приятеля ти да сте отдавна заедно и да сте имали прекрасни мигове и т.н., но щом вече не ти е той най-напред в главата /относно момчета/ .. значи за сега всичко е приключило.

Та имаше едно лафче.. ще си го парафразирам - избери втория защото ако си харесвала първия толкова много никога не би забелязала втория. .. та да :Д нещо такова

granger
01-29-2013, 09:51
Може да е просто увлечение. Млада си , прави ,каквото те радва, но понякога е глупаво да изпуснеш питомното, за да гониш дивото!

draid
01-29-2013, 09:54
Тцтцтц, аман от такива като тебе. Сигурно приятеля ти ся си мисли че всичко е ок. Вземи го остави, че си тотално зле.

Kirkataaa
01-29-2013, 10:07
Ех, ти си доста заблудена. Незаслужаваш обичта на приятелят си. Такива като тебе нямат много преспективи в живота!

sexa_na_kompleksa
01-29-2013, 10:21
Щом мислиш постоянно за момчето от фитнеса, значи с твоя всичко е свършило. По-добре се разделете, за да не се самозаблуждава момчето, а и ти ще може да се пробваш с момчето от фитнеса.