PDA

View Full Version : Дискотеки в София



SomeoneSpecial
01-28-2013, 20:02
Здравейте, на 16 съм (след няколко месеца 17) и в петък отивам в София за уикенда. Приятелят ми от половин година живее там и на този ден има рожден ден. Нормално, ни се иска да отидем в някоя дискотека. Проблемът е, че нямам 18 и бих искала да попитам, знаете ли къде е най-голям шансът да ме пуснат? Определено изглеждам по-голяма, още преди година-две почнаха въпосите тип " ти коя година си" (за университет) и т.н., но все пак ме е малко страх, а не искам цяла вечер да обикаляме :( Хелп?

brutaLxxbunny
01-28-2013, 20:51
4 km, някъде по Студентски...

fakesmiles
01-29-2013, 17:42
На мен където и да отидем по Студентски ми искат лична карта,въобще на цялата компания.

brutaLxxbunny
01-30-2013, 20:43
Аз съм ходила два пъти и двата не ми искаха. А там даже и със студентска карта можеш да минеш.

feikk
01-31-2013, 11:21
По-добре си направете домашно парти. :D
Иначе мои приятелки са пускали в Биад срещу 20 лв отгоре, в Ревю на два пъти са влизали с чужди лични карти, особено сега тия безцветните въобще не се заглеждат, но пак не е 100% сиг. Отделно, че има достатъчно изтрещели или пък не чак толкова места, където не искат лична карта или е в пъти по-рядко. Или идете в някой караоке клуб, абееее.... мнг варианти, стига с тия чалготеки. :D А и, да, не ходете в гранд де лукс - шанса с тия селяни там е нулев.

SpiritInBlack
01-31-2013, 11:52
Студенткси винаиг искат и без познати няма да те пуснат.Пробвай с центъра или си стой на непълнолетния задник у вас

SomeoneSpecial
01-31-2013, 18:03
"Непълнолетния ми задник" няма да стои у нас, бъди сигурен. Много ме изнервят такива тъпанари като теб, които вместо да помогнат, умират да четат морал и да се правят на много интересни. Решила съм един път да отида да дискотека в Сф и не знам кое му е толкова лошото, че някакъв дебил да ми говори така. Най-малкото, първо се научи да пишеш грамотно, че едвам ти разчетох написаното!
На другите - мерси за инфото, и аз точно в студентски мислех да пробвам, ако може да ми кажете още точни имена на дискотеки, би било супер! : )

BMTHforever
02-01-2013, 20:20
В Паспорта (студ. град) не гледат много много личните карти. Един приятел, който е непълнолетен влезна с чужда карта, а снимката нямаше нищо общо с фейса му, също имаше и огромна разлика с ръста му и написания отзад на документа (около 20 санта) :Д Там шанса ти да влезнеш е голям според мен.

Pliok0019
02-02-2013, 17:34
Май няма да стане

SpiritInBlack
02-02-2013, 20:10
Казах ти - непълнолетните и неграмотни курви имат 1 място - село.Стой си там , чисти кухнята , че за друго едва ли ставаш. В София има достатъчно селянки , макар да би се чувствала добре сред побратимите си.Не знае дискотеки в София , но тръгнала.Ххаха.Жалка картинка.Марш , чудовище

SomeoneSpecial
02-04-2013, 14:29
За много готин ли се мислиш, като ме обиждаш без да знаеш? Ако си семейството ти и обкръжението ти бъкат от непълнолетни курви, това не значи, че и аз съм от тях. Като не съм от Сф, как да знам дискотеките там, бе, малоумник? Ти случайно да не би да знаеш дискотеките в град, в който не живееш? Тъп ли си, какъв си? А за това, че съм неграмотна, си ми толкова смешен, че няма накъде и си ми доста жалък, като ми казваш, че не притежавам точно едно от качествата, които съм сигурна, че имам - грамотност. Аз за много неща ставам, но като гледам "столичния" ти манталитет, главата ти няма как да го побере. За жалост най-голямото село е именно София и е тъжно, че имате такова голямо самочувствие, а умственият ви капацитет е плашещ (не на всички, разбира се, ама ти си точно от тези).

Иначе, мерси на всички, които се отзоваха. В крайна сметка ни домързя да обикаляме и в нито една не опитахме :д Но пък и един приятел ми каза, че навсякъде са му искали по Студентски, така че не таях големи надежди. Отидохме в едно много готино барче в Студентски, където не ми искаха лична карта. : )