PDA

View Full Version : Какво става след като се докоснеш до миражът, изкушението, грехът ... ?



AiKaTa
01-29-2013, 01:55
Здравейте, вероятно това ще е една от хилядите глуповати теми, които са разисквани тооолкова много, но при мен се оказа първа любов и наистина ми се иска да знам какво мислите...
Ще се опитам да съм кратка.

Преди година започнах нова работа, запознах се с много нови хора, както и с девойката, която сега наричам най-добра приятелка, за ужасно кратко си станахме сестрички.. е да де, ама сестра ми има брат... :)

Странно но с него се запознахме чак преди 3 месеца и той във Фейсбук, прати ми приятелство, приех го, знаех кой е, защо пък не, не се бяхме виждали, започна да ми пише през ден, после всеки ден, дърпах се, не разбирах, той беше обвързан, гаджето му е едно от най-красивите момичета, които съм виждала, но е мъничка, сравнително, аз съм на 21, той на 23 а тя на 18.

И така, досещате се, започна да пише постоянно, после да звъни всеки ден, поле през час, станахме си партия, до тук добре, усетих обаче, че започвам да залитам, опитах да се дръпна, не се получи, казах му, помолих го да спре да звъни и пише постоянно, каза че уважава и разбира решението ми, на следващия ден звънна и каза " не мога без теб ", после започнаха да се карат ( всъщност те отдавна се карат), даваха си почивки и т. н. накрая се разделиха с гръм и трясък ( 2 месеца след началото на общуването ни) и досещате се веднага дотича при мен, признания, щастие, любов... Никога, никой до сега в живота ми не беше се държал толкова мило, внимателно и с такава искра в очите, беше перфектно, той също.... красив, умен, с прекрасна работа, забавен, а секса... О, Боже! ... Минаха 2 седмици в щастие и искрения и прекрасен човек изведнъж рязко се промени, за 2 дни все едно не беше същия, усетих, казах му, че искам да знам ако има нужда от време или пространство или каквото и да било и че ще го разбера, ясно ми беше, че бърза, уви, каза че всичко е наред, и още ден след това заяви че иска време, реагирах много добре и с ужасно разбиране, ноооо 24 часа по късно получих, забележете, СМС в който пише, че се е събрал с нея и съжалява, че ме наранява, след което ме моли да помоля всичките ни общи приятели, а те са много, да не говорят много за нас, ме му се занимавало с интриги... Полудях, скарахме се, казах му, че е мъртъв за мен и.. така...

Срещаме се случайно, гледаме се тъпо, чудя се само какво бях за него и какво съм сега, ясно е, че във всяка връзка има изкушения, но ми се струва, че бях малко повече от просто кривване, беше адски истински... Какво ли чувства сега, какво става след като се доконеш до миража? били ли сте в неговата позиция...? Благодаря! :))))

sexa_na_kompleksa
01-29-2013, 05:31
Явно връзката му е станала скучна, видял те е, харесал те е, разнообразил си е живота малко с теб, но после е осъзнал един вид, че от "питомното по-добро нЕма". Моят съвет е да го забравиш. Дори и връзката му отново да не потръгне, според мен, няма как да му имаш пак доверие - не знаеш от коя страна може да се окажеш следващия път - дали отново ще си разнообразява сивото ежедневие с теб и ще се върне при приятелката си, или пък ще разнообразява с някоя друга.

JoLLiE92
01-29-2013, 05:43
Мъж, който не знае какво иска, не ти трябва. :)

SisiStrange
01-29-2013, 05:59
Мъж, който не знае какво иска, не ти трябва. :)

Мда.

besso
01-29-2013, 06:33
Бахти заглавието на темата, помислих, че някой сектант я е пуснал.. :cool:

Violenza
01-29-2013, 06:42
Ако си мислите, че този е мъж, който не знае какво иска, сте в огромна грешка. Това е мъж, който много точно знае какво иска и как точно да го получи.

Имал си е връзка човека, омръзнало му е обаче. Вижда нова, която му харесва, обработва почвата 2 месеца, вижда, че ще му се върже и като се убеди, че се е закачила на кукичката, действа. Не иска да изневери, нали всички се съгласяваме, че не е редно(а и след такова нещо чист няма да може да излезе). След караниците си се разделя с неговата малка (и вярваща му) приятелка, начесва си хубаво крастата с новото приключение/'завоевание' и като му писва разнообразието, решава да се 'разкае' жестоко за постъпката си, 'да осъзнае какво е загубил' и, както казаха по-горе, си подхваща отново питомното.

JoLLiE92
01-29-2013, 06:44
Възможно е. :) Но малко са тези, които го правят съзнателно. Ако го е направил съзнателно пък съвсем не и трябва.

п.с. Аз лично ако бях мъж за единия секс нямаше да се правя на влюбен.

marilyn
01-29-2013, 07:54
Ами разнообразил се е с теб иии се е върнал при неговата си... гадно звучи, ама явно е факт. Не съм била в позицията нито на единия, нито на другия... а и не искам да бъда.

xXxPETYAxXx
01-29-2013, 08:09
Ако си мислите, че този е мъж, който не знае какво иска, сте в огромна грешка. Това е мъж, който много точно знае какво иска и как точно да го получи.

Имал си е връзка човека, омръзнало му е обаче. Вижда нова, която му харесва, обработва почвата 2 месеца, вижда, че ще му се върже и като се убеди, че се е закачила на кукичката, действа. Не иска да изневери, нали всички се съгласяваме, че не е редно(а и след такова нещо чист няма да може да излезе). След караниците си се разделя с неговата малка (и вярваща му) приятелка, начесва си хубаво крастата с новото приключение/'завоевание' и като му писва разнообразието, решава да се 'разкае' жестоко за постъпката си, 'да осъзнае какво е загубил' и, както казаха по-горе, си подхваща отново питомното.

+
Но не е задължително да е било просто за секса, а като цяло за нова тръпка. Обаче се е сетил или пък се е уверил, че обича приятелката си и е време да се върне от малкото си приключение.

ManuelaK
01-29-2013, 08:26
Ако си мислите, че този е мъж, който не знае какво иска, сте в огромна грешка. Това е мъж, който много точно знае какво иска и как точно да го получи.

Имал си е връзка човека, омръзнало му е обаче. Вижда нова, която му харесва, обработва почвата 2 месеца, вижда, че ще му се върже и като се убеди, че се е закачила на кукичката, действа. Не иска да изневери, нали всички се съгласяваме, че не е редно(а и след такова нещо чист няма да може да излезе). След караниците си се разделя с неговата малка (и вярваща му) приятелка, начесва си хубаво крастата с новото приключение/'завоевание' и като му писва разнообразието, решава да се 'разкае' жестоко за постъпката си, 'да осъзнае какво е загубил' и, както казаха по-горе, си подхваща отново питомното.

1:1 е и моето мнение.

DENKAZ
01-29-2013, 17:50
Абе хора, миражА, грехА.

anonymous708973
01-29-2013, 21:09
Винаги съм се удивлявала на човешката... главно женската способност едно просто нещо да се каже по адски драматичен и привличащ вниманието начин.



Имал си е връзка човека, омръзнало му е обаче. Вижда нова, която му харесва, обработва почвата 2 месеца, вижда, че ще му се върже и като се убеди, че се е закачила на кукичката, действа. Не иска да изневери, нали всички се съгласяваме, че не е редно(а и след такова нещо чист няма да може да излезе). След караниците си се разделя с неговата малка (и вярваща му) приятелка, начесва си хубаво крастата с новото приключение/'завоевание' и като му писва разнообразието, решава да се 'разкае' жестоко за постъпката си, 'да осъзнае какво е загубил' и, както казаха по-горе, си подхваща отново питомното.

Именно. Проста история, стара като света. Какви грехове, какви миражи, какви изкушения?!
А си мисля, че аз съм въздухарка...