PDA

View Full Version : Да й се обадя ли....или просто да я послушам?



Torettozzz
01-29-2013, 12:22
На 21 съм,момче!Преди няколко дни се срешнах с едно момиче,с което бяхме се скарали преди време и тея дни за първи път от доста години се видях с нея.Срещата с нея мина отлично, прости ми провиненията от минали години и остана очарована,че след толкова време съм я потърсил.В края на деня тя ми прати,съобщение, че има чувства към мен и,че скоро ще ме потърси.Проблема е,че в момента е с някакво момче и незнам колко скоро е това "скоро".И дали ще го направи....да ме потърси.
И затова,се чудя дали да не й звънна един телефон, да се чуем.....или просто да й се доверя и да изчакам за обаждането й!

xXxPETYAxXx
01-29-2013, 12:35
Не мога да си го представя тоя смс, в който е казала, че има чувства към теб и скоро ще те потърси...

Нищо не губиш, ако ѝ пишеш един смс и ти - общи неща от рода на "Как си, какво правиш".
По принцип, ако ѝ се обадиш също няма какво да губиш, но гордостта ти пречи. Разбираемо донякъде, така сме устроени и аз не бих звъннала, а бих писала смс, просто е някак по-неангажиращо(според мен)...не знам.

passion.
01-29-2013, 13:12
По-добре изчакай тя да те потърси.
Щом е казала.. значи се предполага, че трябва да се случи.
И все пак ако до ден-два не те потърси.. обади и се ти..

strawberry88
01-29-2013, 13:15
По-добре изчакай тя да те потърси.

Това.

Take_That
01-29-2013, 14:02
И според мен е по-добре да изчкаш, нека видим колко държи на думата си.

sexa_na_kompleksa
01-29-2013, 14:54
Изчакай един-два дни и й се обади, виж я как е, не я притискай. Но ако започне да флиртува с теб, питай я, какво става с другото момче, не се оставяй да бъдеш Другия.

umri
01-29-2013, 14:56
На 21 съм,момче!Преди няколко дни се срешнах с едно момиче,с което бяхме се скарали преди време и тея дни за първи път от доста години се видях с нея.Срещата с нея мина отлично, прости ми провиненията от минали години и остана очарована,че след толкова време съм я потърсил.В края на деня тя ми прати,съобщение, че има чувства към мен и,че скоро ще ме потърси.Проблема е,че в момента е с някакво момче и незнам колко скоро е това "скоро".И дали ще го направи....да ме потърси.
И затова,се чудя дали да не й звънна един телефон, да се чуем.....или просто да й се доверя и да изчакам за обаждането й!
Щом е казала, че ще ти се обади, върни ѝ някакъв СМС да не е нито да, нито не. Примерно: "ОК, ама да е след 12 на обяд, че преди това спя" или "добре, но гледай да е привечер, че през деня работя и може да не ти вдигна" Прай се на интересен. Живей си живота и като ти се обади, обади, ако не - не. Недей се надява много.

anonymous708973
01-29-2013, 16:28
съобщение, че има чувства към мен

Сериозно? И това колко годишна мадама го прави?


Прай се на интересен.
Тццц, гаден двоен стандарт.

Torettozzz
01-29-2013, 17:18
ами тя искаше да ми се обади, но се притесни.....и затова ми прати съобщение.И тя е на 21!

Amore-Mio*
01-29-2013, 18:20
Според мен конкретно поради тая причина недей да я търсиш.
Можеш да й пишеш един СМС как е, що е, но без да я караш да ти дава отговор или каквото и да е, касаеща тази тема. Тя, когато сама реши - ще ти каже, вероятно.