PDA

View Full Version : Сгреших.....



plamena_56
01-29-2013, 15:30
Преместихме се в друг град и там ново учелище ,среда и т.н.Намерих си приятели.Стана така обаче ,че в началото на годината без да се усетя се увлякох по един свой съученик отначало не ми харесваше никой ,но откакто седна до мен веднъж и се заговорихме ,бях очарована от гласа му а големите му очи блестяха по невероятен начин ,усмивката му и като цяло характера му ме впечатлиха.После като ме видя приятелката ми ме попита какво става с мен каква е тази усмивка все ме беше виждала тъжна и посърнала а сега всякъш беше различно,казах и че все още незнам какво ми е ....казвам ви не съм и подозирала ,че ще хлътна така...и нали той е по-затворен и срамежлив от мен реших аз да го заговарям и да се опознаем...стана така обаче че със всеки един изминал ден и негов поглед аз все повече го харесвах и така чуствата всякъш ме задушаваха и не бях спокойна затова реших да му призная ,но очи в очи не успях все затягах и реших да му го напиша в лист и да го пъхна в чантата му.Така и сторих обаче той така и не каза нищо ,нито промени държанието си към мен ,нито към по-лошо ,нито към по-добро.Може би по-често ме гледа в час ,но това е.А когато говоря и се зачакаме с други момчета усещам как не му е приятно.Незнам какво да си мисля за него вече,питах го дали е прочел това което му писах и каза ,че е но нищо повече ,каза също че ще запази тайната ми и ,че ще си остане между нас.Толкова е сладък на 15 сме...Мисля че избързах и сгеших като му признах...

swag style mdfkz.
01-29-2013, 15:36
ХАхахаха .. пълен дроб сърма :D Питай го дали иска да станити гаджинца ..

Tsukuda_Hiroshi
01-29-2013, 16:40
Според мен приятеля ти е девствен и докато е толкова срамежлив, че да не те награби и да те нацелува 1 хубаво, така и ще си остане.
Предполагам ти е известен факта, че момчетата сЪзряват както полово, така и психически по-кЪсно от момичетата. Той е още лАпе, което не знае какво да прави, а ти си го представяш като МЪЖА на живота ти. Грешка. Ще си изпатиш. След няколко месеца ще пишеш как още го обичаш, а той те е отрязал и не знаеш какво да правиш. Спри до тук, мен ако питаш. Хич да не е, то човек не може да заповядва на сЪрцето си, ама поне го изчакай да направи крачка и той. Не му поднасяй всичко на тепсия. Ако и той те харесва - да го докаже, да го покаже, да се бори...
И 1 идея - обясни каква е ситуацията на някое друго момче, което не му е чак такЪв приятел. Правете се, че се харесвате с другия да го видиш твоя човек как ще почне газ да пикае. Стане ли така, значи те харесва,ама го е срам. ПоизмЪчвай го малко, нали си жена все пак!!!

plamena_56
01-29-2013, 16:46
Оо да има едно друго момче от класа с което говоря и флиртувам пред него е не му е приятно но нищо не казва...с другото момче даже ни сватосваха нещо от сорта: Хайде излезте на разхотка двамата или Имаш много целувки от него и такива подобни....и с него е ставало така тоест казват му : Хайде бе недей да те е страм кажи и нещо той се смее и леко се изчервява ,само това

HollyGolightly
01-29-2013, 16:47
На мен пък ми се струва, че не те харесва по начина, по който на теб ти се иска. Колкото и срамежлив да е, ако му беше интересна, щеше да направи нещо по въпроса, особено след като си му признала, нямаше да каже само "Ще запазя тайната ти".




Всеки може да допусне грешки при писане, но да си на 15 и да пишеш учЕлище е недопустимо

Amore-Mio*
01-29-2013, 18:23
Мисля си, че колкото и срамежлив да е - щеше да ти каже, ако изпитва същото. Все пак ти си предприела първата крачка и той няма от какво да се притеснява. Струва ми се просто, че не те харесва, има те за приятел и иска да си останете такива.

Tsukuda_Hiroshi
01-30-2013, 04:47
Абе Amore-Mio* може и да е прав/а. Я го хвани твоя хубостник срамежливия за гушката, дИгни го до стената и му задай вЪпроса директно! Ако не отговаря, разтЪрси го малко както го дЪржиш ;)

Seattle
01-30-2013, 05:43
Грешка е било само че си използвала бележка по тоя начин, но не е фатално. Пробвай пак, и тоя път го направи така че да можеш да му видиш реакцията и да му дадеш възможност да отговори.

Аз не бих ползвал метода на Тсукуда-та, ама ако ще е така, хвани го за левия крак, че поне да видиш носи ли с'тинки да те води на кафе :Д

ManuelaK
01-30-2013, 05:58
Е, в какво си сгрешила? Защо не му предложиш да се разходите, да отидете на кафе или да те изпрати след училище?

lubopitna_123
01-30-2013, 17:26
Грешка е било само че си използвала бележка по тоя начин, но не е фатално. Пробвай пак, и тоя път го направи така че да можеш да му видиш реакцията и да му дадеш възможност да отговори.

Аз не бих ползвал метода на Тсукуда-та, ама ако ще е така, хвани го за левия крак, че поне да видиш носи ли с'тинки да те води на кафе :Д

Няма непоправими грешки :)

DENKAZ
01-30-2013, 19:37
Толкова невинна история ;(

antoniq_96
02-02-2013, 10:30
Може нещата да се оправят с разговор на 4 очи тоест на саме.