PDA

View Full Version : ......



nu6ana
01-29-2013, 17:00
Помогнете, преди 4 дена скъсах с приятеля ми приех го много тежко, защото причината, беше че той иска това, което аз не мога да му дам ...предполагам се сещате. Каза да си намеря някой, който не иска нищо от мен и след това каза, че късаме. Разбрахме се да бъдем приятели обаче аз му казах, че го обичам той също отвърна със същото.Съжали затова, което беше направил, но при въпроса дали ако има възможност да тръгне с мен дали би го направил, но той не искаше. След това на мен ми стана много тъпо и си измислих оправдание да стана от компютъра. След това той ме блокира. Помолих общ приятел като го види на линия да му каже да ми пише така и стана аз писах как искам пак да сме заедно, как искам да е до мен, ноооооо отново отказа каза, че иска да си е сам беше ми пределно ясно че не сексът беше причината да се разделим, а най-вероятно има друго момиче. Не повярвах на това, че иска да е сам и му казах че след 4 дена сигурно пак ще тръгне с някоя, но той отрече. Все повтаряше, че с мен му било яко с никое друго момиче не се чувствал така, щяло да му бъде трудно да ме забрави абе глупости.... :) И вчера съвсем случайно попаднах на снимка на най-добрата си приятелка във фейсбук, той беше коментирал и естествено къде без целувкиии аз се издразних много, но кво можех да направя вече не бяхме заедно. Не знам, защо още искам да съм с него, беше направил много през тези 4 дни, които ми подсказваха, че не трябва да се боря за него, но твърдоглавата ми тиква не може да разбере. Помогнете кво да направя , за да си го върна :(((

TheBeliever
01-29-2013, 17:03
Никак. Щом не можеш да му дадеш това, което той търси в една връзка, не можеш да си го върнеш.

xXxPETYAxXx
01-29-2013, 17:20
Истината е много проста - човечеца не иска да си губи времето с момиче, което не му пуска, защото е разгонен...
Не ти трябва, забрави го!
Явно в момента яко го блъскат хормоните!

Tsukuda_Hiroshi
01-29-2013, 17:32
Чаках предишната си приятелка (с която имахме близо 3 годишна врЪзка) 7 месеца преди да ми пусне. Бях й пЪрвия. Не ме е срам от факта - гордея се с това!!! След като той те е зарязал заради секса - да вЪрви по дяволите!! Имай достойнство!
"а най-вероятно има друго момиче" ---> да, някоя пропаднала уроспия, дето вЪрти минети в училищния кенеф! Или друга някоя дето няма да му пусне и ще бЪде зарязана след няколко дена.
"И вчера съвсем случайно попаднах на снимка на най-добрата си приятелка във фейсбук, той беше коментирал и естествено къде без целувкиии " ---> ако мацката трЪгне с него: ебахти и най-добрата приятелка!!!

Остави го келеша! Според мен дори и да си го вЪрнеш, ще те опЪне 2-3 пЪти и ще те зареже. На теб не ти трябва такЪв човек и явно едвали е това, което искаш от живота си. В противен случай нямаше да пишеш този пост. ПостЪпила си правилно - не си готова и толкоЗ. Като не му понася да се изнася!!
Пак ти казвам - имай самоуважение! Не си някоя курва нито носна кЪрпа, в която всеки да се бЪрше! Който не те харесва такава, каквато си, да вЪрви при вече бившия ти приятел - на майната си! U rock, мацка!

HollyGolightly
01-29-2013, 17:35
Не можеш да си върнеш човек, който не те иска. И само се излагаш, той ти казва, да си намериш друг, ти му се молиш, след това уж сте приятели. Той те блокира, ама ти пак се опитваш да се свържиш с него. И за капак на всичко, цялата ви комуникация е във facebook/skype...