PDA

View Full Version : помощ ;x



vakanciqta
01-29-2013, 18:17
Здравейте , на 16 съм и както всяко тийнче харесвам някого.. Има едно момче (ще го нарека Стефан) , виждали сме се много пъти по мачове (футболни ) и случайно i сме си говорили .. На рожденият ми ден бяхме в една дискотека аз бях отишла с един негов приятел ..Стефан дойде при мен , поздрави ме и ме покани на танц , казах му ,че не съм сама и му казах с кого съм при ,което той каза; а няма проблем той ми е приятел няма да има против .. и ок застана зад мен прегърна ме и танцувах пред него , погали ме по бузата и дойде пред мен и така танцувахме .. дойде неговият приятел и Стефан се отдръпна .. след това на нова година си писахме смс-и ,които гласяха
аз ; чнг да си ми жив и здрав ,много щастие и любов :*
той; мерси ,но не знам от кой е
аз ; (казах си името)
той ; оо откъде ми имаш номера , благодаря ти многоо :* :* :*
аз ; за нищо
той ; аз ще лягам ще ти пиша утре в фб
и писахме си и така ..

и до ден днешен си пишем обаче няма как да се засечем няма мачове сега пък и той нз дали ще ходи .. а не мога да го поканя аз .. иначе се държи супер милото праща ми целувки постоянно ;х а аз много си го харесвам и просто искам да съм си с него ;х
той е колкото мен не е някъв да пуши ,да пие и има характер не е тъпак .. оф какво да правя , помогнете :(

GLaDOS
01-29-2013, 18:27
а не мога да го поканя аз .. иначе се държи супер милото праща ми целувки постоянно ;х а аз много си го харесвам и просто искам да съм си с него ;х
Това ти е грешката! Никъде не е казано че само и единствено момчетата могат да канят.
Много момичета поемат инициативата,защото момчетата не се сещат.
Според мен трябва да го извикаш да излезете двамата заедно,ей така и да оставиш той да поеме инициативата за след това.
Поздравявам те за преименуването (Стефан),защото съм се начел на теми с герои от сорта на "приятелят ми Д" "неговия приятел В " и тн.

vakanciqta
01-29-2013, 18:32
други мнения ?

Amore-Mio*
01-29-2013, 18:33
А защо не можеш да го поканиш ти?

vakanciqta
01-29-2013, 18:39
ми не мога ;х срам ме е ,а и някво не върви аз да го поканя а и не знам къде да идем ;х (София живеем прп)

GLaDOS
01-29-2013, 19:04
други мнения ?

Това изглежда нагло.
Искаш мнение от форум.Двама човека сме до тук,които ти казахме какво да направиш.И какво изобщо можеш да направиш.
Следващото което мога да ти предложа е,да кажеш как се казваш,да пуснеш начини за връзка с момъка и да го убедим да те покани навън ... :-?