PDA

View Full Version : Луд съм по нея, но не знам какво да правя...



mag___
01-29-2013, 18:27
Здравейте!
Има едно момиче от училище, което адски много харесвам. Тя е с 2 години по-малка от мен. Та, г/д от началото на учебната година я харесвам, като в началото беше просто малко привличане, но се превърна в нещо съвсем друго. Луд съм по нея! Доста пъти съм се опитвал да завържа някакъв разговор с нея и във фейсбук, и на живо, всичко си върви както трябва, но като характер не ми харесва много-много. Много е затворена в себе си и трудно ще се сближа с нея. Но въпреки това аз я харесвам ужасно много. Като я видя и изтръпвам, поздравявам я и тя ми отвръща, но само това. С нея много си приличаме , в стила на обличане, стила на музика и т.н., и доста хора са ми казвали, че двамата си отиваме , макар и да не знаят, че я харесвам. Аз също мисля така, но явно чувството не е взаимно. Почти 100% съм сигурен, че тя не ме харесва, и затова се чудя какво да правя. Срам ме е да си призная чувствата си, 1-во защото си мисля, че ще ме отблъсне и ще изчезнат и приятелските ни отношения, и 2-ро защото ще каже на нейните приятелки, те на някой друг и оттам нататък знаете какво следва... Опитвам се да я забравя, но, по дяволите, не мога! Опитвах с всичко, но така и не се получава. Затова се надявам, че някой, на който му се е случвало такова нещо, или просто някой, който иска да изкаже мнение, да даде съвет. Благодаря Ви!