PDA

View Full Version : нещо ВЕЛИКО за приятелката



newdivide
01-29-2013, 18:34
Искам да направя нещо адски оригинално за нея и то да не е просто подарък.

Гледах наскоро някъде една идея, която ще споделя, и ще очаквам да коментирате.
Значи примерно разбираме се да излезем някъде, но в дадения час мен ме няма. В дадения час тя получава странен СМС с указания в близост до мястото, където уж се чакаме, в които указания присъства опътване до ЕДИН ПРОСТ ПЛИК(да речем намиращ се в близост до някоя пейка илиии нз).
След като намери първият плик... да речем вътре има нещо като указание, която да я заведе до следващата дестинация( като тези дестинации да речем са места, където често сме ходили и т.н. )
Иии освен това в тези пликове да има и нещо, свързано с нас самите, под формата на текст, снимка/и и т.н.
И така примерно, без да я разкарвам много из града, да речем нещо от порядъка на 5-6 плика, в последния от които да има ПОСЛЕДНО указание, и това да е мястото, където финално ще ме намери.( да речем някакво заведение илииии нз не съм решил точно). И ЧАК там да и бъде даден подаръка, за който всъщност в момента имам идеи.

Главно ме интересува вие как бихте приели тази изненада и бихте ли започнали да играете в тази игрица. :D
На мен много ми хареса като идея, ама не знам... някак си ми се вижда по като за филм. :D
+това трябва много да се внимава с тия пликове... да не го вземе някой по погрешка или пък да ги духне вятъра, защото после момичето ЩЕ МЕ МРАЗИ ДО ЖИВОТ :D чеее съм я разкарвал напразно :D:D

Та така - моля да коментирате идеята ми и ако сте чували или правили нещо друго такова подобно - оригинално, моля, споделете. ; )

anonymous708973
01-29-2013, 18:39
Лично аз бих се изкефила да е с предварителна уговорка да си открия подаръка някъде из вкъщи. Да не съм палячо, че да ме размотава така по улиците?
Да не говорим, че навън е кучешки студ! Само ще се занимавам с глупави пликове...

newdivide
01-29-2013, 18:42
Е - аз не говоря за сегашния сезон, а за май/юни. :D Не искам да го правя това за 14 февр., а по принцип. ;D

D*Rose
01-29-2013, 19:00
И кво? Идва циганката, която мете, намира го и бам хвърля го? Или пък някой хейтър, решил да седне, дразни го плика, взима го и го къса.

Не искаш да я размотаваш, но едновременно с това, мислиш, че 5-6 плика са нещо нормално.

Оригинално е, да, обаче аз намирам доста слаби места в самото планиране и като цяло ми се струва, че има далеч по-удачни варианти; и по-семпли.

TheBeliever
01-29-2013, 19:05
Повече би ме изкефил един плик със закодирно указание. Нещо като "По първата пресечка вдясно от мястото на което ни се случи еди-си-какво, в посока еди-си-каква към мястото където не-знам-си-що, за да стигнеш до там където еди-си-кво". Естествено с места и подсказки, които да са ясни и за двама ни, за да няма чудене и лутане.

Като се замисля едва ли бих се навила за нещо подобно. Много зависи в какво настроение ще ме хване.

urlittlelady
01-30-2013, 07:51
аз съм го измислила нещо подобно, но за свети Валентин.. само, че аз ще го разкарвам из къщата :D и накрая ще го чакам на терасата за да пуснем от онези летящи фенери с пожелания ^_^
а опътванията ще бъдат написани на малки листчета сложени в сламки, до които ще има нещо ръчно изработено... общо взето е това :D

sexa_na_kompleksa
01-30-2013, 10:31
Мъжът ми ми е правил подобно. Беше лятото :д и дестинациите не бяха много далечни, а и аз бях с кола. Освен товя, моят беше взел един негов приятел за помощник, който да наблюдава да не се случи нещо с пликовете - вземи пример от него. :д Като цяло идеята е супер, просто хубаво я обмисли.

xXxPETYAxXx
01-30-2013, 10:49
Мен би ме било срам да обикалям улиците за да търся пликове, особено както казваш, че си го планирал за май/юни.
Тогава, ако е хубаво времето рядко една пейка остава свободна за дълго време, а няма как да гониш хората, а ако вали никакви пликове няма да ти търся :D
Виж, ако са в домашни условия по-става.

gimmesomemo
01-30-2013, 13:36
Много добра идея. Разходи я до местата, на които сте били заедно и щастливи. Където сте се запознали, първа среща, първа целувка, първа свирка .. От Младост до Надежда, после Орландовци, до мола и т.н.

DENKAZ
01-31-2013, 13:14
Яко хейт долавям. Не знам, но мен идеята ме радва. Вярно е, има слаби места, но ако го обмислиш още по-добре ще стане яко.