PDA

View Full Version : Forever Alone



smiley974
01-29-2013, 18:39
Всички са имали гаджета. Дори не само едно. Оглеждайки се в училище, на улицата навсякъде съм забелязала, че повечето момичета на моята възраст имат гадже. И се замислям ако един тийнейджър няма гадже(дори едно) в период 14-17 г. дали е той е смотан, тъп, Forever Alone и какъвто и да е там.
1.Какво е вашето мнение по въпроса?
2.Кога беше вашето първо гадже и колко дълго сте били сами ?
И ако може без да се заяждате, дразните и т.н.

N1ksun
01-29-2013, 18:50
1. Eстествено че не е тъп , че не е срещнал подходящо момиче ...
2. Тука ще запазя мълчание .

ninjaiscrazy
01-29-2013, 19:05
Лесно е да си хванеш гадже,трудно е да намериш подходящ за теб човек.Гадже всеки може да си има-за ден,за два,за седмица,месец.После да скъсат.Обаче да си намериш лоялен човек,който да е до теб в трудни моменти,е това вече не е толкова лесно.Та,към въпроса:
1-Не,не е ,аз съм такъв човек.Както каза колегата горе-това момче не е срещнало подходящо момиче.
2-На 18 ми бе първото гадже и преди около 2 месеца скъсахме,така че 18 години съм бил сам.

xXxPETYAxXx
01-29-2013, 19:15
1.Не е смотан, ако няма гадже!
Знаете ли кои са злетата?! Тези, които си хващат гаджета, не защото харесват/искат да са с някого, а защото всички други си имали гаджета...
2. Нa 13-14 бях. Колко най-дълго съм била сама - нямам представа. :D

N1ksun
01-29-2013, 19:16
ninjaiscrazy ^
АА не , не се измъкваайй , вече си бил обвързан , от 2 месеца си сам ! ;D

WhyAlwaysMe?
01-29-2013, 19:20
Да те поуспокоя малко, моето първо гадже беше на 17 год. и половина (а съм момче и се бях спекъл повече :D ). Заедно сме с момичето от почти 1 година вече и никога през живота си не съм бил по-щастлив. :)

Не гледай на колко си, защото човек на 18 год. може да е имал 15 гаджета, а аз за тези години съм имал едно, но я обичам като за 15. :)

Delvecchio
01-29-2013, 19:47
Да те поуспокоя малко, моето първо гадже беше на 17 год. и половина (а съм момче и се бях спекъл повече :D ). Заедно сме с момичето от почти 1 година вече и никога през живота си не съм бил по-щастлив. :)

Не гледай на колко си, защото човек на 18 год. може да е имал 15 гаджета, а аз за тези години съм имал едно, но я обичам като за 15. :)

+1 Истинската струва повече от всички.

ilikenestea
01-29-2013, 20:38
Всички са имали гаджета. Дори не само едно. Оглеждайки се в училище, на улицата навсякъде съм забелязала, че повечето момичета на моята възраст имат гадже. И се замислям ако един тийнейджър няма гадже(дори едно) в период 14-17 г. дали е той е смотан, тъп, Forever Alone и какъвто и да е там.
1.Какво е вашето мнение по въпроса?
2.Кога беше вашето първо гадже и колко дълго сте били сами ?
И ако може без да се заяждате, дразните и т.н.

Първото ми истинско гадже беше като бях на 17. ;)

HollyGolightly
01-30-2013, 02:03
В периода 14-17, през повечето време може да се каже, че съм била сама. Няма нищо тъпо в това и не мисля, че би изпуснала нещо кой-знае какво ако си нямаш "гадже".
Колкото до това кога е била първата ми сериозна връзка, мога да кажа, че е тази , в която съм в момента. Бях на 18 когато тръгнахме и не съжалявам "че чак тогава се случи".

Tsukuda_Hiroshi
01-30-2013, 04:26
1. Не си смотана, просто не предлагаш това, което се тЪрси. Явно напротив - доста си свястна!
2. 17 ми беше пЪрвото гадже.