PDA

View Full Version : помощ хора



vikincet0o
01-29-2013, 22:27
Така от каде да започна . Той е на 16 всички момичета го харесват. Много пъти сме се засичали общи фр. дрън дрън . Та по същество видях го на улицата сам прибираше се от тренировки , видях го и някакси сърчицето ми изкочи . Писах му във фб . Много е мил и така си писахме извесно време докато не реших ,че трябва да му кажа за чувствата си . Така и направих но се оказа ,че има момиче което харесва от много дълго време . След като ми го каза ме успокояваше и не започна да се държи тъпо с мен . Продължаваме да си пишем всичко е както преди , но според вас да се откажа ли от него или да се боря ?

just_a_girl2007
01-29-2013, 22:45
откажи се

chocolateeeee
01-29-2013, 23:19
ами щом си мислиш , че не е безразличен към теб , защо да не пробваш .. :) А и може да го накараш да забрави даденото момиче хохо ;)

iFakesmile
01-30-2013, 04:33
ами щом си мислиш , че не е безразличен към теб , защо да не пробваш .. :) А и може да го накараш да забрави даденото момиче хохо ;)

Що' за глупав коментар?
Ако го харесват много момичета, и ако са по-красиви от тебе защо не би избрал някоя от тях? Сигурно е пореден, които е въздух под налягане.. :)

Tsukuda_Hiroshi
01-30-2013, 04:36
Откажи се. Човека си харесва момиче. Няма какво да му се месиш. А и с кого да се бориш? Това че я харесва, не значи, че тя знае. Просто спри до тук, останете приятели. Точка. Има и други трениращи типчета, които искат бройки.

ManuelaK
01-30-2013, 06:02
Евала на пича, че е бил честен с теб! Още повече, че не се е помислил за голямата работа и да ти се надува.

BlackFlower
01-30-2013, 18:03
Що' за глупав коментар?
Ако го харесват много момичета, и ако са по-красиви от тебе защо не би избрал някоя от тях? Сигурно е пореден, които е въздух под налягане.. :)

Що за глупав коментар е твоя?И сега какво излиза, че момичетата с не толкова привлекателна външност ще са вечно сами, само защото има някоя дето е по-хубава от тях?Пфф..

Он:Мила, мисля, че няма смисъл да продължаваш.Както казаха по-нагоре - останете си приятели, контактувайте, но до там.От къде знаеш, може би пък в следствие на това да хареса теб.И все пак, не мисля, че има за къде да бързаш.

dobri4ko2
01-30-2013, 18:17
След време може да стане така, че ти да го забравиш, а той тебе не.