PDA

View Full Version : Как да действам/скъсах с приятелката си



speedemon5
01-29-2013, 23:43
И преди съм писал.В лека връзка от разстояние съм.През първите 3 месеца в които ме нямаше нещата бяха наред,въпреки че накрая тя не издържа и и се появиха някакви стари чувства към някакъв с когото е ходила преди.Сега заминах за последно и още на първата седмица и се появиха отново тези чувства.Почна да се държи супер хладно с мен,скарахме се и скъсах с нея, за да може реши какво иска.1 ден по късно ми написа смс и в който ми обясни колко ме обича,как ще ме чака като се прибера и че иска да говорим.

Аз отсега нататък не знам какво да правя
1.Това е първата ми любов(срещнах я след 5 години несериозни връзки)
2.Обичам я адски много,заедно сме от почти година,и сме минали през много
Такава връзка не мога да я изоставя ей така,само след няколко седмици се връщам,а когато съм в България такива проблеми нямаме.Аз съм на 19 ,тя на 17 (знам годините и са малко,но аз съм и първия) така че дайте съвет как да постъпя

Amore-Mio*
01-29-2013, 23:59
Когато си в България такива проблеми нямате, а когато те няма - тя хлътва по някой друг?
Ха-ха, смешно ми е.
Сам решавай какво ще правиш.
Все пак говорете. Ама иначе трябва да си нон-стоп с нея, за да нямате такива проблеми - тъпо е.

speedemon5
01-30-2013, 00:08
Труден избор е...Чудя се защо хлътва по друг,може би се опитва да ме замести,защото беше свикнала с мен.Може би защото,малко преди да замина връзката ни стана доста скучна и може би затова се е отдалечила от мен.Друга причина-понеже и е много гадно като заминавам може да се отдръпва от мен за да и е по лесно.Не знам дали тези причини я оправдават.Трудно ми е да оставя човек когото обичам толкова много...

Tsukuda_Hiroshi
01-30-2013, 04:34
Брат, няма да се получи. От опит ти го казвам. Аз дето си бях в България, но просто в друг град, през какво ли не минах с мойта вече бивша за тия близо 3 години, ти...
СмЕтни само какви змий са жените: говорим си, тя ми казва, че почнала да харесва някакЪв - това докато ходи с мен (като сложиш, че и аз й бях пЪрвия)... Аз скЪсах с нея, когато мацката почна да ми говори постоянно за него. След месец се сЪбрахме, защото се оказа, видиш ли, че той не е това, което тя е очаквала... Ходихме 2 месеца, после тя (както ти казваш) почна да се дЪржи супер скапано и хладно с мен, все 1 й бях направил нещо. Когато някой друг й кажеше нещо, се засмиваше. Когато аз й кажех нещо пред хора, лафа беше "Оф, да бе! Ае стига!" или някакви такива рязания. Сядах, говорих с нея, питах какЪв е проблема, направил ли сЪм нещо, казвах й, че ми е неприятно да се дЪржи така с мен, тя казваше, че сЪжалява и че няма да се повтори и следващия пЪт всичко си беше сЪщото... После ми каза, че си харесва някакЪв друг. И тогава се опитах да го приема, защото сметнах, че е поредното моментно увлечение. И като почна да ми се дЪржи пак супер хладно и като спря дори и да ми звЪни, чакайки само аз да го направя, заебах и 3-годишната врЪзка, и факта, че я обичам и всякаква друга скапана толерантност!!
Така че - почне ли мацката ти да залита по други, от опит ти казвам - бий й шута, оближи си раните и продЪлжавай само напред и нагоре! Нито е единствена, нито заслужаваш нещо такова... А и тя не заслужава някой като теб, щом я тЪрпиш толкова.

iFakesmile
01-30-2013, 04:40
Мда, разбирам те! Когато си в България те обича, а когато не си в България ходи по други.. Освен това любов от разстояние няма ;)

xXxPETYAxXx
01-30-2013, 16:26
Само седмица минала и тя вече се увлича по други...тц!
Че то, даже не е имало много време, в което да ѝ залипсваш!? :???:
Не се мъчете, особено ако ще прекарваш често дълги периоди в чужбина!

DENKAZ
01-30-2013, 19:31
Като си в България обича тебе, като не си- други.
Теглиш й шута и нямаш ядове.

granger
01-30-2013, 19:34
Като си в България обича тебе, като не си- други.
Теглиш й шута и нямаш ядове.

Тия връзки от разстояние са объркващи. Не се тровете. Няма смисъл!

balu4ka
01-30-2013, 19:52
Не бих казала,че не вярвам в такива връзки.Най-хубавата ми и ценна беше такава.Но като всяка друга връзка ,приключва.
Вслучая,търсиш оправдания за нейната несериозност ,но насила нещата няма как да станат.Явно тя не знае какво иска,не държи толкова на теб или поне с това не показва нещо такова.Аз ти предлагам да не го мислиш толкова,ами да избереш по-смекчаващото за теб в тази ситуация.Не чакай ,за да ти остави по-дълбок белег.
Успех!

speedemon5
01-30-2013, 22:59
Не е лесно хора,това ми е първата любов,след 5 години неуспешни връзки най-накрая да се влюбя а накрая какво...Разбрах малко за тоя.Не е някакъв случаен а е ходила преди с него.Налага и се да го вижда всеки ден..Явно са стари чувства които се обаждат.Когато скъсах с нея беше съсипана и всеки ден ми пише и говорим за тази ситуация.Определено ме обича,но явно е прекалено малка...

sexa_na_kompleksa
01-31-2013, 13:11
Не е от годините, а от човека. И според мен няма смисъл да се занимаваш, след като само след седмица е започнала да изпитва чувства към друг...