PDA

View Full Version : Заслужава ли



Inarmrm
01-30-2013, 07:55
Здравейте, проблемът, за който ще ви помоля за съвет е следният: С приятеля ми сме заедно от няколко месеца, в началото му вярвах адски много и не съм поставяла под съмнение думите му. Преди известно време, обаче го хванах да ме лъже, беше незначително, но се скарахме много и той обеща категорично, че няма да се повтаря. След още малко време пак го хванах, пак обеща и така... Накрая му казах, че има последен шанс и искам да ми признае всичко, за което ме е лъгал, призна си някои неща и каза, че от тук нататък всичко ще е честно, закле се дори. Да, но до следващата сутрин, в която си призна, че е скрил още неща. Не става въпрос за изневери, но аз наистина му нямам доверие вече, как мислите заслужава ли още шансове?

minchorna
01-30-2013, 08:01
от лъжа до лъжа има разлика,едно е да те излъже,че не си е измил зъбите,а съвсем друго да си пише смс с друго момиче и да те лъже :) Щом му се е разминало един път ще продължава да те лъже :)

Inarmrm
01-30-2013, 08:03
Става въпрос за триене на разговори, смс-и от момиче (дори да не е отговарял).. и такива подобни

minchorna
01-30-2013, 08:04
Става въпрос за триене на разговори, смс-и от момиче (дори да не е отговарял).. и такива подобни

Той ли ти каза,че не е отговарял или ти си видяла,че не е отговарял?

Inarmrm
01-30-2013, 08:08
От 2рия и смс разбрах, че не е отговарял, но си призна, че се е случвало да влезне във фб и да си гледа профилите на бившите си, което не е кой знае какво, но все пак защо му е да го прави многократно.. може би се филмирам толкова, защото аз винаги съм твърде честна и очаквам същото.

minchorna
01-30-2013, 08:10
Щом е почнал да крие веднъж,ще го направи и пак :) казвам го от личен опит,а това за гледането на профила и т.н е супер детинско..Веднъж разминало ли му се е на човек,после се изкушава и лъже пак,защото знае,че пак ще му се размине :)

Inarmrm
01-30-2013, 08:11
А и много гадно ми стана като ми каза : '' Не съм толкова нагъл да те гледам в очите и да те лъжа'' и на следващия ден: '' Ами, излъгах те''..

minchorna
01-30-2013, 08:11
Днеска СмС,утре среща,вдругиден изневяра.. :)

Inarmrm
01-30-2013, 08:12
Аз съм на същото мнение, просто се чувствам малко виновна, защото все пак не е изневяра, а казва, че не е искал да се обяснява, но се чувствам предадена. А без доверие, няма смисъл.

minchorna
01-30-2013, 08:35
За какво да си виновна ти ? Вярно,не е голяма работа,но не знаеш какво е писано в СмС и дали наистина не е отговорил на 1вия СмС..може би е нямал време да отговори на 2рия :) А и вече мисля,че ще го гледаш със съвсем други очи,след като имаш едно наум затова,че те е лъгал.Прецени добре дали би понесла да разбереш още лъжи,ако те устройва-добре,ако ли не,просто му дай някакъв шанс без да си го слагаш присърце :)

Whyniser
01-30-2013, 09:23
Поговори с него и попитай защо го прави това. Ако не ти даде задоволителен отговор - решавай на момента.

sexa_na_kompleksa
01-30-2013, 09:56
Ако беше нещо невинно, нямаше да го крие от теб. Когато някой ме сваля, винаги казвам на мъжа ми, не искам да неясноти по между ни.

xXxPETYAxXx
01-30-2013, 10:27
От к'ъв зор ти е казал, че е гледал снимки на бившата си във ФБ?!
Някак ми изглежда, че ти много задълбаваш и за това те лъже. Щото, ако ти каже пак ще излезе крив така или иначе.
А това, което описа дори не е лъжа, просто е премълчал истината за да не го погнеш за нищо.

marilyn
01-30-2013, 10:57
Според мен пък малко се вживяваш... някаква му писала там смс-и, той не ѝ отговарял.. ми не знам какво толкова има да ти казва. Може би аз не отдавам толкова голямо значение на това, та изобщо не виждам смисъл да се споменава пред гаджето кой и как ме сваля. С него съм си, другите ги режа и това е... не знам.. не обръщай толкова голямо внимание.