PDA

View Full Version : Ако трябва да избирате?



RagioL
01-30-2013, 09:23
Ако трябва да избирате между това, човечеството да бъде заличено сега и да се спаси живота на земята, или то само да се самоунищожи до две, три поколения, като повлече целия живот на планета със себе си, какво бихте избрали?



П.П. Това е чисто хипотетична ситуация, не твърдя че ще се случи.

asuka666
02-08-2013, 21:42
Предпочитам всичко да си мине по-циклично.Рано или късно човечеството ще загине.Но аз бих предпочела то да бъде заличено сега за да Земята да се върне към нормалния си живот.Но от друга страна не искам това да се случва, защото ние сме една цивилизация и рядкост и имаме интелект и разум който надявам се да ни отведе в правия път.

Amore-Mio*
02-24-2013, 13:20
Бих избрала човечеството да бъде заличено сега.

Minwu
03-07-2013, 17:43
Защо човечеството трябва да бъде заличено? Оо
Днешните деца сте много депресирани, бе! хахаха
Я се стегнете. :D

haritov
03-07-2013, 22:28
о боже след миг може да ни няма толкова сме нищожни а си мислим че можем да променим планетата

тя променя нас това е истината

Nicksey
04-01-2013, 21:51
Нямам предпочитания. Докато на мен ми е добре, не ме интересува дали света ще свърши скоро или след известно време. Ако на мен не ми е добре, то по-добре да свърши скоро. Та, нали ще свърши по някое време така и така...

Mary_Jane_69
04-19-2013, 17:57
Ако трябва да избирате между това, човечеството да бъде заличено сега и да се спаси живота на земята, или то само да се самоунищожи до две, три поколения, като повлече целия живот на планета със себе си, какво бихте избрали?


2.

defender
04-19-2013, 18:24
69

Chacho
04-19-2013, 18:31
Нямам предпочитания. Докато на мен ми е добре, не ме интересува дали света ще свърши скоро или след известно време. Ако на мен не ми е добре, то по-добре да свърши скоро. Та, нали ще свърши по някое време така и така...

Нещо такова. Макар че инстинкта ми за самосъхранение няма да избере да свърши. Ще се мъча да си гоня кефа и ще страдам от това, че не мога да го предотвратя. Съдба...(макар че не вярвам в нея)

Mary_Jane_69
04-19-2013, 18:58
Предпочитам всичко да си мине по-циклично.Рано или късно човечеството ще загине.Но аз бих предпочела то да бъде заличено сега за да Земята да се върне към нормалния си живот.Но от друга страна не искам това да се случва, защото ние сме една цивилизация и рядкост и имаме интелект и разум който надявам се да ни отведе в правия път.

хахахаха и какъв е "нормалният живот" на неодушевен предмет? хахахахахахах такива недоизмислици ми оправят настроението. :)

sneering
04-19-2013, 19:08
Човек които умее да разсъждава,винаги е малко егойст.Грижа се за собствения си двор,останалия свят и глобалното мислене въобще не ме интересува,затова избирам втория вариант.