PDA

View Full Version : Какво?Любов?



zliat
01-30-2013, 10:34
Какво трябва да направя, за да си върна момичето,което обичам?
Разделихме се не много отдавна.Все още поддържаме връзка.
Тя не си е намерила никой,който да ме замести.Аз също не съм си намерил никоя,която да я замести.
Времето минава...любовта-не.
Надявам се да ми помогнете. :)

Delvecchio
01-30-2013, 10:39
Какво трябва да направя, за да си върна момичето,което обичам?
Разделихме се не много отдавна.Все още поддържаме връзка.
Тя не си е намерила никой,който да ме замести.Аз също не съм си намерил никоя,която да я замести.
Времето минава...любовта-не.
Надявам се да ми помогнете. :)
Защо се разделихте?Дай повече информация.

xXxPETYAxXx
01-30-2013, 10:51
Покани я да излезете на среща като за начало?!

marilyn
01-30-2013, 10:52
Вижте се, поговорете си, кажи ѝ какво чувстваш.

zliat
01-30-2013, 11:01
Защо се разделихте?Дай повече информация.
Като основна и главна причина ми даде това,че вече "не ме обича".
Според мен проблемът е че посрещането на 2012 година го правихме не в София,а в Будапеща.
След 12 часово разглеждане и разхождане на забележителности,музеи,гал ерии из унгарската столица
дойде ред на релакс изразен в нещо изключително просто-сън.Обаче на нея и се спеше...и искаше интимно удоволствие.
Направих няколко опита и се отказах.Тя не беше доволна от резултата...и от там реакцията по прекратяването на връзката ни започна....поне за мен това е истинската и основна причина.


Покани я да излезете на среща като за начало?!
Малко няма как...в момента не е в България за доста дълъг период от време


Вижте се, поговорете си, кажи ѝ какво чувстваш.
Правих го вече.Казах и какво чувствам.Държеше си на своето,въпреки,че усещах,че ме лъже...и не само мен.

xXxPETYAxXx
01-30-2013, 11:06
Не вярвм да е казала, че не те обича, само щото веднъж не си могъл да я "оправиш".
Може пък и да не ѝ се занимава с връзка от разстояние, то не е много приятно.

zliat
01-30-2013, 11:15
Не вярвм да е казала, че не те обича, само щото веднъж не си могъл да я "оправиш".
Може пък и да не ѝ се занимава с връзка от разстояние, то не е много приятно.
Преди също ни се налагаше макар и малко време да поддържаме връзката си от разстояние.
Според мен се получаваше.
А и сега имам възможност да пътувам само,че не знам дали би си заслужавало....

marilyn
01-30-2013, 11:20
Ако сте се обичали наистина и сте имали сериозна връзка, на дали ще те остави, защото не си могъл да я задоволиш някоя вечер, защото си бил изморен. Това е нещо нормално, на всеки може да се случи... тя я ако е скапана и на нея най-вероятно няма да ѝ е до секс. Не мисля, че това е основната причина. Може да е срещнала друг, да има някакви страхове или пък наистина да не те обича вече.

zliat
01-30-2013, 11:31
Хубави анализи правите,но са анализи,а мен ми трябва подход и начин, за да постигна това,което желая.

Delvecchio
01-30-2013, 11:56
Хубави анализи правите,но са анализи,а мен ми трябва подход и начин, за да постигна това,което желая.

От разстояние няма как да стане.Просто трябва да си близо до нея,да се виждате често и да се опиташ да поговорите подробно за причините да спре да те обича.Трябва да и кажеш всичко,което ти е на сърцето.Още я обичаш,ще се промениш,ще направиш каквото е нужно,стига да сте заедно.Сам ще разбереш от реакцията и,има ли смисъл да се бориш за нея или не.Ако наистина не те обича,тогава просто няма какво да направиш,освен да направиш всичко възможно да я забравиш...до колкото можеш.

sexa_na_kompleksa
01-30-2013, 14:43
Хубави анализи правите,но са анализи,а мен ми трябва подход и начин, за да постигна това,което желая.

Хората се опитват да ти кажат, че тя най-вероятно наистина не те обича, т.е. никаква подходи и начини няма да ти помогнат да си я върнеш.

zliat
01-30-2013, 15:45
Един за и един против.Следващия коментар е решаващ- дали ще има рязане на вени или не.....

SpiritInBlack
01-30-2013, 15:51
това е , еби я хубаво винаги и се срещай с няколко жени, резултатът ще е да те гони тя

zliat
01-30-2013, 16:00
това е , еби я хубаво винаги и се срещай с няколко жени, резултатът ще е да те гони тя
Форума "Секс" е следващия.... отгоре надолу

passion.
01-30-2013, 16:04
Щом за момента не може да се видите, а и тя щом ще е за дълъг период извън страната и щом не те обича вече.. няма смисъл да се залъгваш/надяваш повече.
Всичко е приключило.

Tsukuda_Hiroshi
01-30-2013, 16:24
Намери момичето (на живо говоря, зарежи чата) и й предложи брак. Ако те отреже - прав й пЪт! нА ти подход!!

SpiritInBlack
01-30-2013, 16:33
не получи отговора , който искаш ? Нещата не работят така.Не можеж да си поставиш за цел точно определена курва и да се стремиш към нея.За да си привлекателен за една жена , трябва да привличаш и всички останали.

BlackFlower
01-30-2013, 17:48
Според мен също няма смисъл, но все пак ти си решаваш.

zliat
02-01-2013, 15:29
Щом за момента не може да се видите, а и тя щом ще е за дълъг период извън страната и щом не те обича вече.. няма смисъл да се залъгваш/надяваш повече.
Всичко е приключило.

Къде си оставих ножа?


Намери момичето (на живо говоря, зарежи чата) и й предложи брак. Ако те отреже - прав й пЪт! нА ти подход!!
Няма достатъчно голям диамант,който да мога да и предложа.


не получи отговора , който искаш ? Нещата не работят така.Не можеж да си поставиш за цел точно определена курва и да се стремиш към нея.За да си привлекателен за една жена , трябва да привличаш и всички останали.
Излишно хабене на нерви и средства.Това,което ми обесняваш е да стана някой козунак или в най-добрия случай кроасан...пардон женкар и по този начин да я забравя.Аз не искам да я забравям,а искам да си я върна.
Да беше толкова лесно само с външен вид да ставаше.....


Според мен също няма смисъл, но все пак ти си решаваш.
Това ми звучи като "може би"....

Някой няма ли каже заветното "Да"?Оптимисти тук има ли?

Ime_Nqma
02-01-2013, 16:18
Абе ти тая тема за к'во я пусна като вече имаш "отговор".Стига си търсил кой да ти каже "Да", ами измисли нещо, с което да си върнеш момата.

zliat
02-01-2013, 17:19
Абе ти тая тема за к'во я пусна като вече имаш "отговор".Стига си търсил кой да ти каже "Да", ами измисли нещо, с което да си върнеш момата.

От три месеца поне главата в стената всеки ден си блъскам...

shmatarok
02-01-2013, 17:41
Ти не беше ли пускал тема и преди?

На мен вашата история ми изглежда свършена. И причината едва ли е в провалената вечер, по-скоро това е била последната капка.

zliat
02-01-2013, 19:49
Ти не беше ли пускал тема и преди?

На мен вашата история ми изглежда свършена. И причината едва ли е в провалената вечер, по-скоро това е била последната капка.
дам така всички печелят-тя свобода от бившия,вие липсата на досадник....а аз печеля нов живот макар и в друго измерение..
Къде си оставих ножа?Сбогом жесток свят.

DENKAZ
02-01-2013, 21:08
това е , еби я хубаво винаги и се срещай с няколко жени, резултатът ще е да те гони тя
Много добре.

SpiritInBlack
02-02-2013, 12:52
Няма просто решение.Ти искаш лесен и бърз начин да се оправи проблема , ала нещата просто не стават така.Успех с момичето все пак.

Tsukuda_Hiroshi
02-02-2013, 15:07
Пускаш темата, защото искаш да чуеш ДА? Е, сори пич - всички до тук ти казахме НЕ... Това е нашето мнение, ти ако искаш продЪлжавай да се надяваш