PDA

View Full Version : www.shopzone.bg Поръчах си дрехи от там, но...



zigzaaag
01-30-2013, 14:00
Здравейте, някой може ли да сподели някакъв опит относно този онлайн магазин. Поръчах си от там няколко дрешки, но прочетох след това какви ли не неща за тях, че продавали боклуци, изкарвали пари от доставката, пращали грешни размери, стоката нямала нищо общо със снимката. Странното е, че направих поръчката и никой не ми се обади а писаха само имейл да я очаквам до 3 дена след поръчката. Сега я чакам. Притеснявам се да не получа боклук и примерно да не са хубави стоките.

Дали някоя от вас има мнение за стоките от този магазин?

katalinaa0
01-30-2013, 14:11
За малко да си поръчам дрехи от там и то става въпрос за няколко дрехи наведнъж но се отказах защото прочетох само лоши неща за тях в интернет. Всички се оплакват че доставката им закъснява, че им липсва нещо от поръчката, че използват най - скъпите куриери защото понеже работят с тях и им излиза безплатно а взимат парите от куриерската услуга да печелят.На някои хора им затворили телефона под носа само като задавали въпроси ит.н.

Има само 1- 2 мнения положителни и то са на собственика на сайта, който се регистрира по форумите и пуска сам мнения за себе си.

HellOfaHottie
01-30-2013, 14:12
И аз се интересувам от този магазин. Още някой да се вклщчи :)

SoulStripper
01-30-2013, 15:13
Аз пък съм доволна. Поръчах си една рокля от този сайт и ми направи впечатление, че са доста коректни. Позволиха ми да ида да си я взема на място (тоест нямаше такса за доставка), също така при получаването ми разрешиха да си я погледна... А и някак си като знаеш каква марка е дрехата ти е по-спокойно, наясно си, че няма да ти пробутат някой китайски боклук.

monroe999
01-30-2013, 16:16
Дрехите са си като на снимки принципно, поръчвала съм. НО самият сайт не го обновяват навреме и затова понякога, ако си поръчате нещо, може да Ви кажат, че няма го в наличност или няма еди-кой-си размер, а в сайта е пишело, че има.

teenems
01-30-2013, 16:33
Една приятелка си поръчва работи почти само от там и е много доволна.

Infinity
01-30-2013, 19:43
И нещо друго - гледайте си марките , това не са някакви неизвестни производители все пак. Не може от продукт на Александра примерно, да очакваме чудеса , а Найковете да се ментаци. Коректни са , просто гледайте производителя.

zigzaaag
01-31-2013, 09:27
Ето това е проблема, че аз не си поръчах дрехи от известни марки ,а от Александрата и Хаус има една друга марка. Хм... Две изчистени тениски и две жилетки обикновени + едни дънки от друга марка. Дали да очаквам чудеса.. хах :(

Infinity
01-31-2013, 13:22
Не очаквай.

zigzaaag
01-31-2013, 13:25
взех ги уникални са дрехите :)

Infinity
01-31-2013, 20:01
Честито !

bubeto88
05-31-2014, 06:49
Здравейте,
можее ли някой да ми препоръча магазин за дрехи онлаин от където да купя нещо хубаво?

bubeto88
05-31-2014, 06:50
Ами нз какво да ти кажа аз съм поръчвала някой неща и съм доволна