PDA

View Full Version : Симптоми за влюбване ????



mimkataa_220
01-30-2013, 16:19
Здравейте, има ли нещо като симптоми за влюбване ? Не знам дали съм влюбена аз самата или е някакво увлечение.. Ходих с едно момче малко повече от месец, беше ми хубаво с него, харесваше ми като характер, самият той ме грабна, че не е като останалите и т.н . Сега вече не сме заедно, от 1 месец. Откакто не го виждам, не го чувам, ми е някакво супер скапано, всичко ми е напълно безразлично, родителите ми ме питаха какво ми има, защо не говоря. Дори съм станала нещо като по-нервна и аз не мога да го обясня. А чувството.. ох.. просто и аз не мога самата да си го обясня. Сякаш съм празна отвътре и едно такова изгарящо чувство, постоянно мисля за него. Та въпросът ми е влюбена ли съм ? Или е някакво увлечение, което ще отмине ?

granger
01-30-2013, 16:27
температура
зачервено гърло
влажна кашлица
А извинявай тва са симптоми на грип...

Симптоми на влюбване? Откъде ги измисляте тези? Само ти можеш да кажеш влюбена или увлечена ли си. Не сме гадатели или лекари , по изписаните от теб "симптоми" да ти кажем диагноза.

MoonFlyer
01-30-2013, 16:33
Ако пускаш тема за това дали си влюбена най-вероятно си влюбена.

passion.
01-30-2013, 17:01
Щом се чувстваш така най-вероятно си влюбена..
А какви бяха причините да се разделите? Има ли шанс да се оправите отново?

AnarchyBoy
01-30-2013, 17:29
температура
зачервено гърло
влажна кашлица
А извинявай тва са симптоми на грип...

Симптоми на влюбване? Откъде ги измисляте тези? Само ти можеш да кажеш влюбена или увлечена ли си. Не сме гадатели или лекари , по изписаните от теб "симптоми" да ти кажем диагноза.

:lol: не просто не! Ти ще ме убиеш някой път :lol: свикнал съм да стоя на 2 крака на стола и като прочета някоя твоя изцепка.. и почти винаги падам ПфФ :( :D

По темата: не ;)

xXxPETYAxXx
01-30-2013, 17:43
Как да няма, бе?! :D Няма физически, но инак...
Пеперудите в стомаха като видиш даден човек к'во са?!
Нелепата усмивка като се сетиш за него или дори просто му чуеш името!?

granger
01-30-2013, 18:17
Тва не са симптоми , това са последици :lol: поне по моите разбирания.
А моите лафове и изцепки са си патент.

xXxPETYAxXx
01-30-2013, 18:52
По моите разбирания последиците са след като приключи дадено явление,а симптомите са съпътстващите явлението странни изменения. :D

granger
01-30-2013, 18:55
Разни разбирания разбира се :lol:

vladkata
02-01-2013, 11:57
влюбен си когато песните имат смисъл http://f.kulfoto.com/pic/0001/0017/3E6MH16819.jpg ..

eli.bineva
02-01-2013, 17:55
Ima, no shte gi otkriesh sama kogato naistina se vlubish! :)

MsMiracle
02-02-2013, 16:41
Човек принципно сам го усеща... щом пускаш тема, сигурно. :-D

Amore-Mio*
02-03-2013, 18:34
Това не е болест, че симптоми да има.
То просто се усеща, а определено твоето е било моментно увлечение, а не влюбване. Тогава нямаше да има нужда от питане във форум.

Tsukuda_Hiroshi
02-04-2013, 05:51
Ако спреш да слушаш чалга и минеш на рок и метЪл, значи просто растеш. Ако и без това слушаш "твЪрдо", значи може би си влюбена... ВсЪщност, ако не беше, нямаше да се занимаваш да ни питаш нас, защото нямаше да ти пука за него.

pepa97
02-04-2013, 12:10
Симптоми за влюбване-Винаги се усещат-погледи,изчервяване,случай но докосване.Химията на влюбването може да се усети само от две сродни души.

youandcake
02-07-2013, 17:56
Според мен любов е, когато мислиш за човека, когото обичаш постоянно, свързваш всяко нещо с него, дори и да няма много общо :D, когато каже нещо смешно, се хилиш като глупачка :D, впечатляваш се от малките неща, които прави и просто се чувстваш сякаш светът е затихнал, когато не си го чула или видяла само 1 ден... :) прекрасно, но и коварно чувство

HollyGolightly
02-08-2013, 03:03
главоболие, замаяност, отвеяност, зачервяване на лицето при по-близки срещи с обекта на чувства, може и притреперване на някои крайници, често втренчване в нищото, придружено от тъпа усмивка

pepa97
02-08-2013, 15:30
Също така и ревност! Когато ревнуваш примерно момчето ,когато си говори с някое момиче.Макар че не е твой ревнуваш-значи си влюбен /a !

Tsukuda_Hiroshi
02-09-2013, 06:01
За пеперудите в стомаха - само Райт е спасението!! 1 флакон перорално и си като нов/а!

Ou7oFmYhEaD
02-16-2013, 16:28
Сигурен симптом е ако се ухилиш идиотски всеки път щом го видиш, да търсиш погледа му, да си щастлива когато си около него, да се смееш на шегите му и да се чувстваш самотна и тъжна, когато го няма около теб.

piseto85
02-07-2017, 14:04
Здравейте, има ли нещо като симптоми за влюбване ? Не знам дали съм влюбена аз самата или е някакво увлечение.. Ходих с едно момче малко повече от месец, беше ми хубаво с него, харесваше ми като характер, самият той ме грабна, че не е като останалите и т.н . Сега вече не сме заедно, от 1 месец. Откакто не го виждам, не го чувам, ми е някакво супер скапано, всичко ми е напълно безразлично, родителите ми ме питаха какво ми има, защо не говоря. Дори съм станала нещо като по-нервна и аз не мога да го обясня. А чувството.. ох.. просто и аз не мога самата да си го обясня. Сякаш съм празна отвътре и едно такова изгарящо чувство, постоянно мисля за него. Та въпросът ми е влюбена ли съм ? Или е някакво увлечение, което ще отмине ?

да влюбена си и напълно те разбирам и аз съм така влюбена съм в един мъж който не виждам от доста време и усещането е наистина ужасно:((((

sladura89
02-07-2017, 21:57
Здравейте, има ли нещо като симптоми за влюбване ? Не знам дали съм влюбена аз самата или е някакво увлечение.. Ходих с едно момче малко повече от месец, беше ми хубаво с него, харесваше ми като характер, самият той ме грабна, че не е като останалите и т.н . Сега вече не сме заедно, от 1 месец. Откакто не го виждам, не го чувам, ми е някакво супер скапано, всичко ми е напълно безразлично, родителите ми ме питаха какво ми има, защо не говоря. Дори съм станала нещо като по-нервна и аз не мога да го обясня. А чувството.. ох.. просто и аз не мога самата да си го обясня. Сякаш съм празна отвътре и едно такова изгарящо чувство, постоянно мисля за него. Та въпросът ми е влюбена ли съм ? Или е някакво увлечение, което ще отмине ?

По-скоро привързване на физическо ниво или по-просто обяснено твоето ДНК е свикнало с неговото и се е привързало, но с времето както се казва всичко минава, така че с времето ще ти мине спокойно! И аз съм го преживявал нещо подобно! :)

sladura89
02-07-2017, 21:58
да влюбена си и напълно те разбирам и аз съм така влюбена съм в един мъж който не виждам от доста време и усещането е наистина ужасно:((((

Влюбване колко непозната ми звучи тази дума, като бях малък и аз съм го изпитвал, вече обаче не, не желая да страдам отново за това и избягвам да се влюбвам и привързвам към някой! :)

sladura89
02-07-2017, 21:59
Сигурен симптом е ако се ухилиш идиотски всеки път щом го видиш, да търсиш погледа му, да си щастлива когато си около него, да се смееш на шегите му и да се чувстваш самотна и тъжна, когато го няма около теб.

Пропусна и силното сърцебиене и пеперудите в корема, ама те по-скоро изразяват не толкова любов, колкото страст и физическо привличане! :)

sladura89
02-07-2017, 22:01
Също така и ревност! Когато ревнуваш примерно момчето ,когато си говори с някое момиче.Макар че не е твой ревнуваш-значи си влюбен /a !

По-скоро ревността изразява това, че искаш да притежаваш някой като вещ или предмет, а хората все пак не сме вещи, другото което е ревността означава, че нямаш доверие примерно на приятеля си и за това го ревнуваш, прекалено голямата ревност обикновено води до задушаване на една връзка и раздяла, ако е в малки количества е допустимо! :)

divergent
02-08-2017, 01:11
Чиче, мацката за четири години вече трябва да е разбрала кога е влюбена и кога е само привлечена...
Иначе и аз подобно на granger първо асоциирах с температура и запушен нос. :D

Sabi 94
02-13-2017, 22:12
Здравейте искам да попитам мисля че колегата ми ме харесва защото ми дава някакви знаци но не мога да съм сигурна че са истина намигвами повдигами вежди помагими някой път в работа един път ми вършеше работата и ми вика давидя какви жертви прави за мен колешката се избазика нещото с мен там и той вика тя е заета не ме нарича с моето име откакто работи при нас а с друго име