PDA

View Full Version : Объркана..



viktoria90
01-30-2013, 17:40
Здравейте ,от няколко месеца имам връзка с момче,което не е от моя град.Виждаме се всяка седмица въпреки ,че аз съм от София той от Бургас,всеки уикенд сме заедно и всичко е супер,не очаквах ,че ще ми се случи нещо такова ,но съм щастлива с него.Преди него имах 2 сериозни връзки и една "приятели с привилегии" с момче което живее близо до нас съсед.С него сме приятели не много близки ,но сме си споделяли доста неща.Той е доста хубаво момче,но не ни се получи да имам връзка ,защото не се разбирахме и решихме да е само секс.Но в един момент и това спря ,защото той замина за Германия,а когато се върна аз си имах приятел,а той си беше хванал момиче с което са работели заедно ,тя също е от България и са заедно.Когато разбрах се зарадвах за него,не ми стана гадно или тъпо ,защото не съм изпитвала кой знае какви чувства към него,просто се забавлявахме.Каза ми,че си има приятелка,че е влюбен и аз му казах ,че това е чудесно и се надявам да е наред всичко,защото го заслужава.Но започна да ми се оплаква ,че доста се карат,тя е 5 години по-голяма от него ,той е на 21 и все се караха за нещо.Една вечер си писахме ,аз щях да излизам и той ми каза да мина през тях преди да изляза,някакви хапчета успокоителни да му занеса и пихме по чаша вино и доста си говорихме,рядко ни се случваше когато сме само 2та да говорим винаги сме правели секс,беше приятно и различно ,радвах се ,че нещата са нормални между нас.Виждах го от време на време,защото преди излизахме в обща компания и чат пат се засичаме в същата компания,една обща приятелка ,която е доста по близка с мен де,ми показа приятелката му и започна да ми говори,как съм могла да изпусна Георги,колко влюбен бил в мен,колко мил бил и хубав,а сегашната му приятелка била еди каква си еди що си.Всичките ни общи приятели започнаха да ме убеждават,че трябва да си го върна,че тази "връзка" която съм имала с момчето от Бургас нямало да излезе нищо.По принцип не слушам другите какво ми казват и този път не го направих.Но една вечер той ми се обади да изляза пред блока ,да сме пушели и да се видим,изпалихме се и отидохме в тях ,започнахме да си говорим и той ми обясни,колко съжалява,че не съм гледала на него сериозно ,а само като момче за секс.Стана ми неприятно и се замислих ,но няма как просто ми е странно с него да имам връзка,семействата са ни приятелски ,познаваме се от 15 години израснали сме заедно,просто не мога.Спрях да му пиша и се отдръпнах,защото и 2та си имаме връзки.Не ми пукаше и кой знае колко ,до днес ,когато се прибирах от лекции и в метрото като слязох на нашата спирка ,видях от другата страна момиче и момче нещо се закачаха,гушкаха и се загледах и видях,че това е той и приятелката му ,стана ми толкова гадно ,очите ми се напълниха исках да отида и да го дръпна ,да я бутна даже побърках се ,спрях се и ги загледах той се смееше и беше щастлив,ние никога не сме излизали с него заедно някъде на разходка ,винаги по някои партита сме били с компания или само 2та в нас или в тях ,никога не сме се закачали пред хората така,исках да се върна и да го прегърна да му кажа нещо ,исках да й стане гадно,но просто продължих.. Само като се сетя как ги видях и ми става ужасно гадно и не мога да разбера защо ..

xXxPETYAxXx
01-30-2013, 18:53
Егото ти е наранено. Прави с нея неща, които с теб не е правил никога и това те обижда, защото си мислиш "Защо с нея може, а с мен не можеше, тя по-добра/по-достойна ли е за него от мен?"?!
Или си на принципа "Щом аз не мога да го имам, никоя не трябва да го има"?!

DENKAZ
01-30-2013, 19:27
И след като се кьорих толкова време, не видях въпроса ти?!

balu4ka
01-30-2013, 19:58
Не мисля,че имаш по-специални чувства.А ми се наби ,нагрубеното ти его.Вслучая си се почувствала някак жалка,подценена и използвана.Защото както той е бил момчето за секс,така и ти момичето за секс за него.След като си видяла,че е щастлив ...остави го и ти дири щастието си с момчето от Бургас.Нещата никога не се случват без причина,срещанала си го ,но това не значи ,че нещата ще стоят по по-различен начин от преди.

umri
01-31-2013, 10:01
Гледа как да те придърпа да ебе и теб. Не се ласкай много..

viktoria90
01-31-2013, 17:43
Аз знам,че тя не е по-добра от мен ! Просто не знам защо ми стана толкова гадно ,,

xXxPETYAxXx
01-31-2013, 18:05
Е, то всяко едно момиче си мисли, че е по-добра партия, от което и да е друго момиче...
Което създава почудата: "Как така, след като аз съм по-добра от тая, тя получава повече?!"

viktoria90
01-31-2013, 19:13
Защото аз не исках повече от него !! За това тя го има ,защото аз не го искам !

repichkaaa95
02-01-2013, 17:18
Тогава кво ревеш? о.О