PDA

View Full Version : Рожден Ден!!!!



Rad00oo
01-30-2013, 18:03
Така имам някой питания.Ако мож някой по запознат и с по развинтена фантазия да каже нещо по въпроса и направо към него а той е следният:След няколко дни имам рожден ден и то 18ти искам да си го права в заведение гостите ще са около 15 човека.Предложения за какво да има на масата дали вечеря направо или нещо топли студени ястия и нещо за пиене.Питам защото рожденни дни не съм си правил одавна и незнам как стоят нещата нито пък и да ходя необичам.Иии още едно питане свещите как ще е по добре 18 различни наредени или само цифри?Благодаря предварително :)

POLLINA
01-30-2013, 18:21
Алкохол, ядки, салати , мезета, торта . Свещичките е по-добре да бъдат с цифри.

cyclops
01-31-2013, 12:30
Зависи какво е заведението, в колко часа... може да се направи в по-клубно заведение само с ядки и хапки и естествено пиене.

sexa_na_kompleksa
01-31-2013, 12:36
Зависи как си с финансите. Ако имаш повечко пари, може да ги оставиш да си поръчват, каквото си поискат. Ако смяташ, че така ще ти излезе солено, по-добре поръчай сам някакви мезета. За свещичките, както сам си прецениш, не е от голямо значение.

sToyAncHo
02-01-2013, 08:00
С какви финанси разполагаш? Предния ми рожден ден го празнувах на заведение срещу нас. Бяхме около 8 човека (плюс-минус) и сметката ми излезе 80 лева. Поръчах хапки смесени 4 порции, пържени картофи и всеки си поръча 3-4 питиета (бира, водка алкохол общо взето) и това е. Мезе и алкохол. Торта нямаше, понеже никой нямаше да яде торта. Така, че ти препоръчвам да не си взимаш торта, защото ще се изхвърли половината, но си е по твое желание. Ще е по-добре да го направиш домашно, ако имаш терен, защото музиката ще е само по ваше желание и ще ти излезе по-евтино с повече възможности за питиета и хапване. Ако държиш да е в заведение: Хапки, ядки и там каквото ще иска да пие всеки, но за 15 яовека ще трябва да си приготвиш поне 250 лв :) Успех и весело изкарване!

tonssy
02-01-2013, 08:11
Ако държиш да е в заведение: Хапки, ядки и там каквото ще иска да пие всеки, но за 15 яовека ще трябва да си приготвиш поне 250 лв :)

Парите зависят от това дали е запазил заведението, какво е и в кой град, щото моя рожден ден за към 18 човека излезе двойно на това.
Иначе, казаха ти- хапки, ядки, алкохол, някакви сокове/ кола. Торта може и да не купуваш.

Rad00oo
02-01-2013, 18:54
Благодаря за хубавите отговори амм бюджета е около 200 лв ии гостите около 15 :) разбрах от каквото се интересувах :)